Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

...

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Celebhol
Favori Anime: -

Zettai yazdı:Mangayi okumadan zirvaliyorum burda ama Renji ichigo'dan aizeni muhurlemesini istediyse ve baslik tanriyi muhurleyse aizen yeni reio oldu galiba :D Neyse kalemin kirilmasi haci.
Valla bir şey diyemem işin zevki kaçar :laugh: Ichigo'ya ilginç düşmanlar çıkacak diyeyim sadece :)
Kullanıcı avatarı
yalicapkini
Favori Manga: One Piece-Vagabond-Slam Dunk-Kingdom-Veritas-Fullmetal Alchemist-Tower of God
Favori Anime: Slam Dunk-Bleach-Gintama-Shingeki no Kyojin

Hocam kolay gelsin umarım senin hikayende Ukitake aktif rol alır.Zaten Kubo'dan daha iyi iş çıkaracağına da eminim hiç değilse karakterleri unutup bir bölümü 3 cümleyle geçiştirmezsin :)

Not : Bol bol Urahara Kisuke şov bekliyorum
► Spoiler Göster
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
“George Bush’un karısının çirkin bir bok parçası olması hiç hoşuma gitmiyor.Ve bu, milyonlarca insanın zarar gördüğü savaşlara sebep oluyor.Son ‘iyi’ başkan Kennedy’ydi ve onun da mükemmel bir karısı vardı. Bunun basit bir tesadüf olduğuna inanmıyorsunuz değil mi?”
Celebhol
Favori Anime: -

Sağol hacoli :)

Kötü bir haberim var yalnız, bir süre odaklanamayacağım hikayeye. Bölümler gelirse de zaman aralıkları geniş olacak çünkü birden fazla hikayeyi götüremiyorum.

“Fan Fiction” sayfasına dön