Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

...

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Vizelerin hala bitmedimi. :( :(
Resim
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Vizelerin hala bitmedimi. :( :(
Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Biraz geç oldu ama üçüncü sezon başladı arkadaşlar :) Söylememe gerek yok, yeni bölümler oradan devam edecek.

Üçüncü Sezon - Okumak için tıkla
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Öncelikle gelen geçen karakterleri öldürmen hoşuma gitmedi. Ha bir de onu öldürdükten sonra o aralarında en zayıflarıydı falan deyip aşağılaman beni deli etti. Hem de bu bahsettiğim kişi benim fanı olduğum kişi olunca iyicene zıvanadan çıktım.
► Spoiler Göster
Hadi onu zayıf yaptın, nasıl öyle işe yaramaz çöp parçasıymış da çöpe atar gibi öldürtürsün. Kishi bile birilerini öldürünce(Neji falan) efsanevi şekilde öldürtüyor.

Oh içim rahatladı. Kusura kalma Celeb. Hikayene biraz fazla kaptırdım. O yüzden Kishi'ye yapmadığım hakareti burda yaptım. Hakkını helal et. Ama Hinata'yı öldürdün ya sen de geber he mi :evil:

Neyse bunları geçelim de 42.Bölümü hiç anlamadım ne diyor bu ya diye bir tavır vardı üzerimde. Kaç tane sahte tobi var. O sahte Madara: iyi sahte Madara mı noluyor yaw pff :X Fazla zamanım olmayınca da bir daha okuyamadım. Ama tüm bölümler çok hoşuma gitti. O savaş sahneleri falan... Ship'te ki gibi açık alanda olmadığından mı yoksa işin içinde nehir, şehir, binalar olduğu için mi bilmiyorum. Böyle şehir içinde, binalar arasında gerçekleşen savaşlar daha hoşuma gidiyor. O vs.leri çok merak ediyorum. Özellikle Tenten vs Temari. İkisi de kunoichi ve saçları toplu :laugh: Ve Chunin sınavlarından farklı bir sonuç olacak mı elbette. Ama Suigetsu vs Kiba pek saldırı çeşitleri yok sıkıcı olmaz umarım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Öncelikle gelen geçen karakterleri öldürmen hoşuma gitmedi. Ha bir de onu öldürdükten sonra o aralarında en zayıflarıydı falan deyip aşağılaman beni deli etti. Hem de bu bahsettiğim kişi benim fanı olduğum kişi olunca iyicene zıvanadan çıktım.
► Spoiler Göster
Hadi onu zayıf yaptın, nasıl öyle işe yaramaz çöp parçasıymış da çöpe atar gibi öldürtürsün. Kishi bile birilerini öldürünce(Neji falan) efsanevi şekilde öldürtüyor.

Oh içim rahatladı. Kusura kalma Celeb. Hikayene biraz fazla kaptırdım. O yüzden Kishi'ye yapmadığım hakareti burda yaptım. Hakkını helal et. Ama Hinata'yı öldürdün ya sen de geber he mi :evil:

Neyse bunları geçelim de 42.Bölümü hiç anlamadım ne diyor bu ya diye bir tavır vardı üzerimde. Kaç tane sahte tobi var. O sahte Madara: iyi sahte Madara mı noluyor yaw pff :X Fazla zamanım olmayınca da bir daha okuyamadım. Ama tüm bölümler çok hoşuma gitti. O savaş sahneleri falan... Ship'te ki gibi açık alanda olmadığından mı yoksa işin içinde nehir, şehir, binalar olduğu için mi bilmiyorum. Böyle şehir içinde, binalar arasında gerçekleşen savaşlar daha hoşuma gidiyor. O vs.leri çok merak ediyorum. Özellikle Tenten vs Temari. İkisi de kunoichi ve saçları toplu :laugh: Ve Chunin sınavlarından farklı bir sonuç olacak mı elbette. Ama Suigetsu vs Kiba pek saldırı çeşitleri yok sıkıcı olmaz umarım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Namarika2

Pardon. Mesajı gönderirken biraz takıldı da. 3 tane atmışım :D yuh :ohmy: Silemedim de anca düzenleyerek düzelttim.

Bu arada takip ettiğim bir forumda hiç mesajım yokken başka bir zaman geldiğim zaman nasıl bulacağım takip ettiklerimi?
En son Namarika2 tarafından 12 Ara 2014 12:22 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Namarika2 yazdı:Öncelikle gelen geçen karakterleri öldürmen hoşuma gitmedi. Ha bir de onu öldürdükten sonra o aralarında en zayıflarıydı falan deyip aşağılaman beni deli etti. Hem de bu bahsettiğim kişi benim fanı olduğum kişi olunca iyicene zıvanadan çıktım.
► Spoiler Göster

Valla oku diyeyim hacı, hikaye şu an güncel olarak üçüncü sezondan devam ediyor ^^ Bölüm yazacağım bu akşam sanırım hatta.

Kirigakure savaşında çevreye, savaşta kullanılacak etmenlere falan kafa yordum, ondandır :laugh: Şaka bir yana dümdüz bir arka planda yapmak istemedim, Naruto ve Sasuke gibi über karakterlerin aksine, Temari, Tenten ve ordular arası savaşlarda bunlar daha da önemli oluyor çünkü osurayım da şu binayı yok edeyim diye bir durum yok. Üçüncü sezondaki savaşlarda biraz daha gizlilik üstüne gitmeyi düşünüyorum, ninjalığa daha iyi uyar sonuçta.

Şimdi, o 42. bölüm ve civarındaki olaylarda açıklığa kavuşturmam gereken bir kaç detay daha kaldı ama çoğu olayı verdiğim için tekrar okumak yetecektir :)

Valla aşağılama anlamında yapmadım hacı. Naruto dünyasında çok büyük emek veren, habire çabalayan karakterler, karşı taraf daha güçlü olsa da bir yolunu bulup sağ kalmayı başarıyor ama normalde bu olay böyle değildir. Savaş alanında zayıf değil, güçlü olsan bile bir anlık dikkatsizlik yüzünden ölebilirsin.

Yorum için de ayrıyetten teşekkürler ^^ Güzel oluyor okuyucuların hikayeyle ilgilendiğini görmek.
Konu Dışı
Forumun bu kısmı için diyorsan Fan Fiction bölümünde güncel olarak çıkarttığım için hikayeyi hep ilk başlardaki konularda oluyor Savaş ve Barış'ın güncel sezonu.

“Fan Fiction” sayfasına dön