Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

...

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Celebhol
Favori Anime: -

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Bu yeni bölümü, müziği eşliğinde okuduktan sonra fikir, düşünce genel ruh halimi sembol dili ve görsellerle anlatmaya karar verdim
► Spoiler Göster
Resim
Celebhol

JiraiyaFlash yazdı:Bu yeni bölümü, müziği eşliğinde okuduktan sonra fikir, düşünce genel ruh halimi sembol dili ve görsellerle anlatmaya karar verdim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
"Bir kaç şey daha var haberin olması gereken..."

Kemerlerinizi bağlayın gençler çünkü asıl kısım şimdi başlıyor. Süre olarak ne kadara tekabül eder bilemiyorum ama hikayenin ikinci yarısı ancak başladı.

Edit: Bakalım Mass Effect severlere olan göndermeyi kim anlayacak :)
Celebhol

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Sakura yaşıyor mu şaşırttın beni ama gene öldürürsen varyaaa :angry: . Neyse çok güzel ve duygusal bir bölümdü. Katliamlar gene artıyor devamını merakla bekliyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
liva

Sakura yaşıyor mu şaşırttın beni ama gene öldürürsen varyaaa :angry: . Neyse çok güzel ve duygusal bir bölümdü. Katliamlar gene artıyor devamını merakla bekliyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

B) Biraz bekleyeyim bölümler ilerlesin, öyle yorum yapayım dedim her zamanki gibi. Önce gizem, sonra sorular, sonra olay... Bölümlerinin bi sırası var herhalde Celeb :cheer: Birleşmesini, tamamlanmasını beklemek gerekiyor.

Aslında yorum yazmam için daha da beklemem lazımdı, ama Sakura'yı gördüğüme sevindim, bi belli edeyim dedim :lol:

Konunun buraya evrileceğini, daha doğrusu bu kadar karmaşıklaşarak evrileceğini düşünmemiştim. Şu an geldiği yer Naruto çizgisinin fersah fersah dışında gibi duruyor, ama okumak zevkli mi, kesinlikle. Ciddi bi tat farkı olsa da, kendine has bi çekiciliği oluşmuş. Ya da mevcut çekiciliği artmış mı deseydim? =)

Hayal gücüne, zamanına, kelime dağarcığına falan sağlık :cheer:

Ama benim merak ettiğim bi şey var, Tenten, Kiba, Temari ve Suigetsu vs leri noldu? :/
En son Lorem Ipsum tarafından 03 Kas 2014 14:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
liva

Celeb C-H-A-N yeni bölüm yokmuuuuu :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Resim
Celebhol

liva yazdı:Sakura yaşıyor mu şaşırttın beni ama gene öldürürsen varyaaa :angry: . Neyse çok güzel ve duygusal bir bölümdü. Katliamlar gene artıyor devamını merakla bekliyorum.
İyi bir şey olunca şaşırıyor insan, değil mi :laugh:
Lorem Ipsum yazdı:B) Biraz bekleyeyim bölümler ilerlesin, öyle yorum yapayım dedim her zamanki gibi. Önce gizem, sonra sorular, sonra olay... Bölümlerinin bi sırası var herhalde Celeb :cheer: Birleşmesini, tamamlanmasını beklemek gerekiyor.

Aslında yorum yazmam için daha da beklemem lazımdı, ama Sakura'yı gördüğüme sevindim, bi belli edeyim dedim :lol:

Konunun buraya evrileceğini, daha doğrusu bu kadar karmaşıklaşarak evrileceğini düşünmemiştim. Şu an geldiği yer Naruto çizgisinin fersah fersah dışında gibi duruyor, ama okumak zevkli mi, kesinlikle. Ciddi bi tat farkı olsa da, kendine has bi çekiciliği oluşmuş. Ya da mevcut çekiciliği artmış mı deseydim? =)

Hayal gücüne, zamanına, kelime dağarcığına falan sağlık :cheer:

Ama benim merak ettiğim bi şey var, Tenten, Kiba, Temari ve Suigetsu vs leri noldu? :/
Onların vs.lerini unutmadım, öyle yarıda bırakmayacağım çünkü hepsini planlamıştım :laugh:

Çok farklı oldu çünkü gene bağlı kalsaydım mangaya çok sıkıcı olurdu benim açımdan. Beğendiysen sevindim :)

Evet, hikaye akışının bir sırası var. Sırf yeni bir şeyler denemek için yazmıyorsam her hikayemin sonu, daha hikayeye başlamadan belli olur. Aradaki önemli olaylar kabataslak halde kafamda belli olur, zaman içinde bölümleri yazarken bu planlamanın boyutu da artar.
liva yazdı:Celeb C-H-A-N yeni bölüm yokmuuuuu :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Vizelerim var hacoli, bir süre yeni bölüm yok :m
Kullanıcı avatarı
liva

Vizelerin hala bitmedimi. :( :(
Resim

“Fan Fiction” sayfasına dön