Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

...

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Celebhol
Favori Anime: -

Burdayım. Açıkçası Mega Amir Dr. Mundo'dan yediğim sikko ban süresinde yazamadığım için hem hikayeden hem de siteden soğudum. Ters gidiyorum zaten kendilerine, yeni bir ban yakındır. Hikaye ne zaman devam eder bilemiyorum, şimdi tekrar yazmaya başlayıp da üç ay yiyip hevesimin kursağımda kalmasını istemiyorum. Bir blog açıp hikayeyi oraya taşıyıp öyle devam edebilirim. Bir şekilde haberi buraya ulaştırırım.
Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

En iyi çözüm kişisel blog gibi duruyor.umarım yeni bir bam yemezsin
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........
Celebhol

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Ya Mustafa çok abes bir şey olacak belki ama o kadar ara verdin ki ve bende bu aralar o kadar çok tanıtım şu bu, konudur vs kastım ki karıştılar hepsi..

şu son bölüme kadar ne olduğu ile ilgili bi özet geçebilir misin :laugh: Baştan okumayayım hepsini...Yani Skype'tan bile yapabilirsin..Biraz dürtsen hatırlarım..

Ellerine sağlık..
Resim
Celebhol

JiraiyaFlash yazdı:Ya Mustafa çok abes bir şey olacak belki ama o kadar ara verdin ki ve bende bu aralar o kadar çok tanıtım şu bu, konudur vs kastım ki karıştılar hepsi..

şu son bölüme kadar ne olduğu ile ilgili bi özet geçebilir misin :laugh: Baştan okumayayım hepsini...Yani Skype'tan bile yapabilirsin..Biraz dürtsen hatırlarım..

Ellerine sağlık..
Ahauha, hacı uzun bir şey yazmak çok sıkıcı olur şimdi şöyle özet geçeyim.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

@Celebhol
Cansın kardeşim, sağolasın iyi geldi vallaha B)
Resim
Celebhol

JiraiyaFlash yazdı:@Celebhol
Cansın kardeşim, sağolasın iyi geldi vallaha B)
Ne demek haco :laugh: Bölümü okuduğunda yorumunu bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

Yahu bu düdük ölmedi gitti inanmış herif sur üflenince ölecek.inşallah imana gelir eğer kopya madara ise çakma sasukemi olacak ne.
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

Güzel ve kasmayan bir geri dönüş bölümü idi bence.. Madara'yı görmekten artık gına gelsede yine iyi soktun olayın içine.. Devamını bekliyorum hocam..
Resim
Celebhol

karlidag yazdı:Yahu bu düdük ölmedi gitti inanmış herif sur üflenince ölecek.inşallah imana gelir eğer kopya madara ise çakma sasukemi olacak ne.
Aizen ölür Madara ölmez.
JiraiyaFlash yazdı:Güzel ve kasmayan bir geri dönüş bölümü idi bence.. Madara'yı görmekten artık gına gelsede yine iyi soktun olayın içine.. Devamını bekliyorum hocam..
Madara yazması güzel bir karakter haco. Biraz temposu düşük oldu, bir ay yazmayınca paslanmışım.

“Fan Fiction” sayfasına dön