Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

...

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Celebhol
Favori Anime: -

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
~KötükarakteR~
Favori Manga: Liar Game
Favori Anime: Code Geass, FMA Brotherhood

Merhaba, yeni okuyucuyum ben. :D Daha doğrusu eski olan ama yeni yorum yapan okuyucu :P

Önceki hikayen gibi bu hikaye de mükemmel. Önceki bölümlere tek tek yorum yapamayacağım sadece hepsinin harika olduğunu söylemekle yetineceğim :D
Ama bu bölümden hiçbir şey anlamadım :P Madara bildiğimiz Madara mı yoksa genç bir versiyonu mu. Ne zaman diriltti onu Tobirama? Savaştan sonra mı? İkinci Tobirama Kaguya'nın geldiği yerden olan mı yoksa iyi tarafta mı :S Hepsini tek tek yazamayacağım ama çok kafam karıştı ya :/
Resim

Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Mind rape oldu valla :laugh:
Yine de çok heyecanlı bitirdin daha derlenip toparlanacaktır. Çok enteresan riskli ama bir o kadar da heyecanlı bir kanala girdin aga..Takipteyiz..
Resim
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece

Resim

Şaka bir yana geldim geleli yazıyorsun tamam hiç okumadım ama emeğine saygı duyuyorum panpa.Adam dinliyesiniz diye müzik bile paylaşıyor lan kymetini bilin :lol:
:lol:
Kullanıcı avatarı
yalicapkini
Favori Manga: One Piece-Vagabond-Slam Dunk-Kingdom-Veritas-Fullmetal Alchemist-Tower of God
Favori Anime: Slam Dunk-Bleach-Gintama-Shingeki no Kyojin

Bir senin yazdığına bakıyorum , bir de Kishimoto'nun yazdığına bakıyorum... :dry:

Sonrası malum :pinch:

Not : Her perşembe Naruto'nun yeni bölümünü okuyunca içimden bir şeyler kopuyor.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
“George Bush’un karısının çirkin bir bok parçası olması hiç hoşuma gitmiyor.Ve bu, milyonlarca insanın zarar gördüğü savaşlara sebep oluyor.Son ‘iyi’ başkan Kennedy’ydi ve onun da mükemmel bir karısı vardı. Bunun basit bir tesadüf olduğuna inanmıyorsunuz değil mi?”
Celebhol

~KötükarakteR~ yazdı:Merhaba, yeni okuyucuyum ben. :D Daha doğrusu eski olan ama yeni yorum yapan okuyucu :P

Önceki hikayen gibi bu hikaye de mükemmel. Önceki bölümlere tek tek yorum yapamayacağım sadece hepsinin harika olduğunu söylemekle yetineceğim :D
Ama bu bölümden hiçbir şey anlamadım :P Madara bildiğimiz Madara mı yoksa genç bir versiyonu mu. Ne zaman diriltti onu Tobirama? Savaştan sonra mı? İkinci Tobirama Kaguya'nın geldiği yerden olan mı yoksa iyi tarafta mı :S Hepsini tek tek yazamayacağım ama çok kafam karıştı ya :/
Eyvallah, yorum için teşekkürler. Yeni bölümlerle daha iyi anlaşılacak her şey diyeyim ^^
JiraiyaFlash yazdı:Mind rape oldu valla :laugh:
Yine de çok heyecanlı bitirdin daha derlenip toparlanacaktır. Çok enteresan riskli ama bir o kadar da heyecanlı bir kanala girdin aga..Takipteyiz..
Riskli diyorsun ama kırk bölümdür şu bölüme gelmeyi istiyordum :laugh: Büyük olayları baştan planlarım, hikayenin sonunu da.
Akai sora yazdı:
► Spoiler Göster
Şaka bir yana geldim geleli yazıyorsun tamam hiç okumadım ama emeğine saygı duyuyorum panpa.Adam dinliyesiniz diye müzik bile paylaşıyor lan kymetini bilin :lol:
Ahauha, sağol hacoli.
yalicapkini yazdı:Bir senin yazdığına bakıyorum , bir de Kishimoto'nun yazdığına bakıyorum... :dry:

Sonrası malum :pinch:

Not : Her perşembe Naruto'nun yeni bölümünü okuyunca içimden bir şeyler kopuyor.
Valla ben de haftalığa bağlayacağım sanırım ya da gene böyle 40-41 arasındaki gibi biraz süre olacak (banlanmazsan tabi :D ), çok yoğunum bu sene, daha artıyor.
Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

shinju ha vay anasını.sağlam noktadan yakaladın hacı.shinju senju ve dev buda :D bakalım sonu nereye varacak.bu bölümle gerçek seriyi neredeyse ters köşe yaptın hadi hayırlısı bakalım :D
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........
Celebhol

karlidag yazdı:shinju ha vay anasını.sağlam noktadan yakaladın hacı.shinju senju ve dev buda :D bakalım sonu nereye varacak.bu bölümle gerçek seriyi neredeyse ters köşe yaptın hadi hayırlısı bakalım :D
:) Sağol hacoli. Hadi bakalım :D
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Arkadaşım senin kadınlarla ne alıp veremediğin var. Hepsine ayrı bir acı çektirmişsin. Mutlu sonda saten sadist bir adam olduğunu anlamıştım ama bu ne yaa. Yazımına hayranım gene harika bir hikaye devamını bekliyorum :) . Sakura konusuna hiç girmiyorum :angry: .
Resim
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Arkadaşım senin kadınlarla ne alıp veremediğin var. Hepsine ayrı bir acı çektirmişsin. Mutlu sonda saten sadist bir adam olduğunu anlamıştım ama bu ne yaa. Yazımına hayranım gene harika bir hikaye devamını bekliyorum :) . Sakura konusuna hiç girmiyorum :angry: .
Resim

“Fan Fiction” sayfasına dön