Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

...

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Celebhol
Favori Anime: -

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 32 kere düzenlendi.
Celebhol

Unknown yazdı:Biraz yavaşla olm daha diğerini okumayı bitirmedim. :laugh:
Yalnız yine iyi iş çıkarmışsın ha. Bir süre kod yazdıktan sonra kafa dağıtmak için girip bunu okuyorum.
Diğerinde spoiler yemeyim diye yorumları okumuyorum, burada hazır yorum yokken tebriğimi edeyim dedim. :laugh:
Ahauha, sağol hacoli :laugh: Tek isteğim bu başlığa da aynı şeyin olmaması. Öyle olursa bölümleri teker teker başlık halinde açacağım, öyle çok kötü oluyor ama -_-
Celebhol

Unknown yazdı:
Celebhol yazdı:Ahauha, sağol hacoli :laugh: Tek isteğim bu başlığa da aynı şeyin olmaması. Öyle olursa bölümleri teker teker başlık halinde açacağım, öyle çok kötü oluyor ama -_-
Noluyo? Yine kendi kendine mi siliniyo mesajlar?
Normalde bu tarz şeylerin belli başlı konularda olmaması lazım.
Olursa tüm sitede olur.
Hacı bir süredir mesaj silinme değil de düzgün mesaj gitmiyordu. Mesaj gitmiyor görünüyor ama gidiyor, bir yandan da son atılan mesajlarda falan görünmüyor (yeni bölüm atıp durduğum düşünülürse çok rahatsız edici bir şey. Ayrıyetten o tarz mesajlar sonradan kendi kendine silinebiliyor). Bir şekilde halletmenin yolunu bulmuştum. Mesaj gitmezse çıkıyordum, on-onbeş dk. sonra kendi kendine düzelmiş oluyordu hata, eski mesajımı silip yenisini atıyordum. Bu sefer 2 gündür geçmedi hata, sadece benden de kaynaklı değil. İki-üç kişi daha attı ama onlara da aynı şey oldu. Yeni bölüm atamadım o yüzden hatta -_-
Neyse artık burada devam edeceğim ^^
Celebhol

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

Haci senju cakrasi olmasi garib.acaba dunyaya sonradan gelen sadece kaguya degilde direkt senju klani olmasin.bi an biju dama ses cikqriyor okuyunca direk sakuranin fuuton:rasenshiruken diyerek sasirmasi gibi yuh bijudamashiruken mi la o dedim kendi kendime :)
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........
Celebhol

karlidag yazdı:Haci senju cakrasi olmasi garib.acaba dunyaya sonradan gelen sadece kaguya degilde direkt senju klani olmasin.bi an biju dama ses cikqriyor okuyunca direk sakuranin fuuton:rasenshiruken diyerek sasirmasi gibi yuh bijudamashiruken mi la o dedim kendi kendime :)
Garip değil mi :laugh: Bijuu-damanın neden öyle garip bir şey olduğunu bir-iki bölüme açıklayacağım, savaş sırasında fazla açıklama girince aksiyon kayboluyor.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

En son konuya ben güzel bir eleştri yazmıştm konu ölmüş meğerse :laugh:
Takipteyiz Mustafacım ;)
Resim
Celebhol

JiraiyaFlash yazdı:En son konuya ben güzel bir eleştri yazmıştm konu ölmüş meğerse :laugh:
Takipteyiz Mustafacım ;)
Yok, gördüm onu hacı. Sahneleri daha anlaşılır yazmaya çalışacağım ^^
Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

Haci teori basligi ac istersen sukela teoriler gelicektir.benimde aklima ufaktan citlamalar geliyor.yazar cizer insanlar :) misal hamura hic ortaya cikmadi savas boyunca.hagoromu onu guclerjni kotuue kullandigi icin muhurlemistir.simdi muhur kirilmistir muhurlu oldugu icin hayatta kalmistir.intikam icin dayilarindan falan yardim istemistir ve sahte naruto aslinda hamuranin ta kendisidir falan fisman iste sen anladin olayi
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........
Celebhol

Geçen sefer başlık açmıştım da tutulmamıştı. Bu sefer çok daha az kişinin takip ettiği düşünülürse gene bir şey olmayacaktır :laugh:
Aklında bir şeyler olanlar varsa buradan tartışabilir :)

“Fan Fiction” sayfasına dön