Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

...

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Celebhol
Favori Anime: -

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

Duygulandım.o cagırdıgı elemanı tam anlayamadım nasıl o oldu o. Hiraishin in kuchiyose etkisimi var
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........
Celebhol
Favori Anime: -

karlidag yazdı:Duygulandım.o cagırdıgı elemanı tam anlayamadım nasıl o oldu o. Hiraishin in kuchiyose etkisimi var
Evet, zaten Hiraishin de Kuchiyose de databooklara göre uzay-zaman tekniği olarak geçiyor. Önümüzdeki bölümde daha net açıklayacağım.

Tobirama'nın harekete geçirdiği olaylar dizisinin ne olduğunu göreceğiz önümüzdeki bölüm de :evil:

Edit: Hafif spoiler veresim geldi :laugh: Önümüzdeki bölüm olur mu bilmiyorum ama bilgi bombardımanı geliyor.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Ellerine sağlık hacoli..
Bakalım onca izlediğin Batmanlerin hikayeye faydası olacak mı :laugh: Sanki Tobirama da olmuş gibi :lol:

Şaka bir yana Tobirama Reyiz gibi gitti...
Resim
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

Çok şık bi ölüm, dolayısıyla bölüm olmuş. Gelecek bölümü bekliyoruz en kısa zamanda. Galiba aklımızdaki bi çok soruyu cevaplayıp, cevapladığının iki katı kadar soru bırakacak. Şimdiden heyecanlandım. :)

Klasik "hayalgücüne sağlık" dileklerimi iletip köşeme çekiliyorum. :D
En son Lorem Ipsum tarafından 15 Eyl 2014 01:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Sonunda korktuğum ve istediğim yere geldim güncel bölüme (neredeyse 38deyim) şimdi nasıl bekleyeceğiz bakalım yeni bölümleri, acayip heyecanlı gidiyor zira.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Sonunda korktuğum ve istediğim yere geldim güncel bölüme (neredeyse 38deyim) şimdi nasıl bekleyeceğiz bakalım yeni bölümleri, acayip heyecanlı gidiyor zira.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

FAN FIC'ın yazarı Celebhol(Mustafa) kaza banına kurban gittiğinden :laugh: Yeni hikaye ve bölüm ancak 13. Ekimden sonra mümkün olabilecek.. Ya da kendisi bitirince bana atacak bende burada sizlerle buluşturacağım onun adına..

Herkese İyi Günler..
Resim
gunes_sanli
Favori Anime: Naruto, Vampire Knight, Shaman King, Avatar

Hocam, yeni bölüm ne zaman gelir acaba? Merakım kabardı da kusura bakmayın :D
Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

3 günmü kaldı celebin banın açılmasına
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........

“Fan Fiction” sayfasına dön