Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

...

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Celebhol
Favori Anime: -

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Çok güzel oldu. Gelecek bölüm normal güne dönüyorlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
OCTO
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Naruto'nun ortaya çıkacağı an dört gözle bekliyorum, hadi hayırlısı.
Celebhol

liva yazdı:Çok güzel oldu. Gelecek bölüm normal güne dönüyorlar.
Baltalı ilahlık yapacağım ama son bir şey daha var :laugh: Yapabilirsem geçmiş ile şu anın karışımı bir şey yazarım hacı.
OCTO yazdı:Naruto'nun ortaya çıkacağı an dört gözle bekliyorum, hadi hayırlısı.
Yeni yorumcu ha :laugh: Sağol hacoli yorum için ^^
Kullanıcı avatarı
Manyak
Favori Manga: Naruto, One Piece, Bleach, Toriko, Elfen Lied, Deadman Wonderland, Medaka Box, Paradise Kiss
Favori Anime: Naruto, Bleach, One Piece, Toriko, Rurouni Kenshin, Death Note, Code Geass, Hellsing, Pokemon, Digimon, Beyblade, Yu-Gi-Oh, Sailor Moon, Robin Hood no Daiboken, Deadman Wonderland, Medaka Box, Highschool of The Dead, Elfen Lied

Heyecanla yeni bölümü bekliyorum. Naruto neler yapacak bakalım ya da yapmış da haberimiz yok...
Resim
Celebhol

Manyak yazdı:Heyecanla yeni bölümü bekliyorum. Naruto neler yapacak bakalım ya da yapmış da haberimiz yok...
Eyvallah hacı ^^ Sağol yorum için.
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Celebhol yazdı:
► Spoiler Göster
Ahaha :woohoo: Abi hem isim aynı hem de senin tarifine baya bir uyuyor. :D Çok iyi olmuş

Bu arada bölümler güzeldi. Vs.'ler çok zevkli gidiyor. Var ya Kiba'ya helal olsun. 2 kişiyle başa çıkabiliyor. Yenilmesine rağmen çok hoşuma gitti aslanım bea. Tenten'in de son saldırısı çok süperdi. Bu sahte Tobirama, Temari'nin genleriyle nasıl oynamış öyle çok ilginç olmuş. Lanetli mühür kullanıcıları 'Kuchiyo no Jutsu!' dediği an ben dedim: 'Aha tamam. Yenildiler Chojurolar. Kesin süper dehşet bir canavar çağırmışlardır.' Baktım o da ne! Bir EJDERHA!!! Tamam feci bir felaketle yenildiler deidim.

Bir şey soracağım. İşgalciler ne zaman kendilerini ifşa ettiler. Millet nasıl anladı veya öğrendiklerinde kimin sahte olduklarını nasıl anlayacaklar?
Bir de 2.sezondaki gibi fotoğraf koymayacak mısın? Sadece yeni gelenleri koysan yeter(Lee, Temari, Tenten, Kiba gibi). Bulamadın mı yoksa? Sana çizerdim aslında. Çizimim biraz iyidir ama kafamdaki bir şeyi çizemiyorum. Olan bir şeyi çok güzel çiziyorum. Bir de senin kafandaki görünüşlerini bilmediğim için. Neyse... Bu ff'yi dört gözle takip ediyorum bilesin. Ellerine sağlık.
Resim
Celebhol

Namarika2 yazdı:
Celebhol yazdı:
► Spoiler Göster
Ahaha :woohoo: Abi hem isim aynı hem de senin tarifine baya bir uyuyor. :D Çok iyi olmuş

Bu arada bölümler güzeldi. Vs.'ler çok zevkli gidiyor. Var ya Kiba'ya helal olsun. 2 kişiyle başa çıkabiliyor. Yenilmesine rağmen çok hoşuma gitti aslanım bea. Tenten'in de son saldırısı çok süperdi. Bu sahte Tobirama, Temari'nin genleriyle nasıl oynamış öyle çok ilginç olmuş. Lanetli mühür kullanıcıları 'Kuchiyo no Jutsu!' dediği an ben dedim: 'Aha tamam. Yenildiler Chojurolar. Kesin süper dehşet bir canavar çağırmışlardır.' Baktım o da ne! Bir EJDERHA!!! Tamam feci bir felaketle yenildiler deidim.

Bir şey soracağım. İşgalciler ne zaman kendilerini ifşa ettiler. Millet nasıl anladı veya öğrendiklerinde kimin sahte olduklarını nasıl anlayacaklar?
Bir de 2.sezondaki gibi fotoğraf koymayacak mısın? Sadece yeni gelenleri koysan yeter(Lee, Temari, Tenten, Kiba gibi). Bulamadın mı yoksa? Sana çizerdim aslında. Çizimim biraz iyidir ama kafamdaki bir şeyi çizemiyorum. Olan bir şeyi çok güzel çiziyorum. Bir de senin kafandaki görünüşlerini bilmediğim için. Neyse... Bu ff'yi dört gözle takip ediyorum bilesin. Ellerine sağlık.
:laugh: Sağol yorum için.

Fotoğraf olayını arayıp bulmak çok uğraş verici şu an. Hele ki karakterlerim hep yara bere içindeyken :laugh: Bir ara zaman ayırabilirsem tekrar yaparım ama garanti vermeyeyim. Teklifin için sağol hacoli :)
Ejderhayı önceden belirlemiştim de kurt-adam olayı doğaçlama oldu, son bir kaç bölüm fantastik edebiyat havasında oldu sanki.

İşgalin nasıl başladığını geçen sezonun son bölümünde yazmıştım. Artık bir şeyleri saklamanın anlamı kalmadığı için tam güç saldırıya geçtiler, durum böyle olunca insanlar da olan biteni "az-buz" anladı. Hikaye içinde detaylarıyla işleyeceğim.

Önümüzdeki bölüm şu savaşları bağlayıp günümüze döneceğim. Naruto'ya ne olduğu da yakında belli olacak. Mangada uzun süredir görülmeyen bir karakter de önümüzdeki bölümlerde biraz farklı biri olarak hikayeye dahil olacak.
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Celebhol yazdı: Önümüzdeki bölüm şu savaşları bağlayıp günümüze döneceğim. Naruto'ya ne olduğu da yakında belli olacak. Mangada uzun süredir görülmeyen bir karakter de önümüzdeki bölümlerde biraz farklı biri olarak hikayeye dahil olacak.
Böyle deyince aklıma ilk
► Spoiler Göster
geldi. Ama
► Spoiler Göster
da olabilir. O değil de mangada Naruto zar zor 5 büyük köyü bir araya getirmişti. Tüm herkesin nefreti biraz gitmişti. Ama şimdi tekrar nasıl birleştirecek ve o nefreti izâle edecek? Zira Kirigakure'ye dalan Konoha'ydı. Şimdi ortak bir düşmanları olsa bile kolay unutulacak bir şey değil.
Bu arada Chojuro'nun kılıcının yeteneği ne tam olarak?
Bir de 2 yıl önce Tobirama ölmeden önce öğrendiklerini birisiyle göndermişti. Ne oldu ona? Unutmadık bunları B)
Resim
Kullanıcı avatarı
Namarika2

Ee bari spoiler versen. Yok mu ff'lerde spoiler vermek? :lol:
Resim

“Fan Fiction” sayfasına dön