Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

...

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Celebhol
Favori Anime: -

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 8 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

İki yıl geçtı ha aradan ee ne oldu diğerlerine devamını bekliyorum.
Resim
Celebhol

liva yazdı:İki yıl geçtı ha aradan ee ne oldu diğerlerine devamını bekliyorum.
Serinin ilk yarısı anca bitti demiştim :laugh: Merak atma hacoli, savaşları ve sonuçlarını zaman içinde göstereceğim.

Bu arada şaka maka gelecek yazı bile bulabilir ff'nin bitmesi. Şu an yeni bir dünya var karşımızda. Gezme olacak demiştim bol bol ama hikaye akışı yüzünden -meh meh, Kishimotoluk yapıyorum hafiften- çok olamamıştı bu. Bir kaç karakterden ilerleyeceği için seri ve artık Iwagakure, Mizugakure gibi kısıtlamalarım olmadığı için daha da rahat olacak.
Bunu söylememde artık bir zarar yok. İşgalciler'in dünyasını da göreceğiz, onların içine daha çok dahil olacak hikaye. İşgalciler'in asıl kimliği açıklandı diye her şey bitti, aksiyon kaldı da sanmayın. Daha önlerinde çözmeye çalışacakları pek çok şey var (ne olduğunu söyleyemem doğal olarak). Hikayenin yazarı olmam dışında aynı zamanda bir türlü sorulara tam cevap gelememesinden de kaynaklı. Üç-beş şey açıklıyorum ama on tane daha soru açıkta kalıyor, yenileri çıkıyor falan. Yani hikaye daha gelişme aşamasında diyebilirim, sona gelmedi.
Beğenir misiniz bilmiyorum ama böyle işte, daha yol var.

Edit: Ders programım çok yoğun olduğu için sık bölüm yazamayacağım yine de, haber edeyim dedim.
Kullanıcı avatarı
liva

Saten dünya yı tanıtmak zorundasın ama benim merak ettiğim ana karakterlere ne olduğu sakura nasıl olduda ölmedi. Ne oldu kıza yedi yılda. Bu iki yıl içinde kim öldü kim kaldı. Ayrıca bahsettikleri sasuke önceki bölümde narutoyla konuşan sasuke gibi geldi. Gene gerçek sasukeyi bir şekilde etkisiz bırakıp onun yerine geçtiğini düşünüyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

İki yıl mı geçti? O.O

Neyse sonunda Lee'yi görebilmişiz. Bu zamana kadar nerelerdeydi çok merak ediyorum. Neyse bi iki bölüm daha görelim, bilhassa Naruto'ya ne olduğunu bi anlayalım bakalım.

Müziklerden sonra resimler başlamış, güzel olmuş bu arada. :D

Hayal gücüne sağlık.
Celebhol

liva yazdı:Saten dünya yı tanıtmak zorundasın ama benim merak ettiğim ana karakterlere ne olduğu sakura nasıl olduda ölmedi. Ne oldu kıza yedi yılda. Bu iki yıl içinde kim öldü kim kaldı. Ayrıca bahsettikleri sasuke önceki bölümde narutoyla konuşan sasuke gibi geldi. Gene gerçek sasukeyi bir şekilde etkisiz bırakıp onun yerine geçtiğini düşünüyorum.
İşte bu yüzden daha gelişme aşamasında hala diyorum :laugh:
Lorem Ipsum yazdı:İki yıl mı geçti? O.O

Neyse sonunda Lee'yi görebilmişiz. Bu zamana kadar nerelerdeydi çok merak ediyorum. Neyse bi iki bölüm daha görelim, bilhassa Naruto'ya ne olduğunu bi anlayalım bakalım.

Müziklerden sonra resimler başlamış, güzel olmuş bu arada. :D

Hayal gücüne sağlık.
Lee hikayede önemli rol alacak karakterlerden birisi, başından beri öyleydi ama zamanı anca gelebildi. Resimi sezon başına özel koydum, umutlandırmak istemem :D
Celebhol

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

Sonunda beklenen an! :lol:

Vs sonuçları gelmeye başlamış, çok sevindim. Yeniden yazmaya başladığından beri bu bölümü bekliyodum. Temari SamuraiX olmuş hehe :D

Kalemine ve hayal gücüne sağlık Celeb :side:
Celebhol

Lorem Ipsum yazdı:Sonunda beklenen an! :lol:

Vs sonuçları gelmeye başlamış, çok sevindim. Yeniden yazmaya başladığından beri bu bölümü bekliyodum. Temari SamuraiX olmuş hehe :D

Kalemine ve hayal gücüne sağlık Celeb :side:
Sağol :laugh: O X olayı Claymore'dan sevdiğim bir karakter yüzünden oldu aslında biraz. Alttaki resimdeki gibi ama izler burunda birlerşiyor işte.
► Spoiler Göster
İşin komiği Kızıl Savaş'taki bütün şeyleri adım adım aylar önce kağıda döktüm -plan şeklinde- ama anca yazabiliyorum :whistle:
Kullanıcı avatarı
liva

Baya güzel bir bölüm oldu. Ama biraz yavaş ilerliyormuşsun gibi geldi.
Resim

“Fan Fiction” sayfasına dön