Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

...

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Naruto normalde karanlık bir hikayeydi ama kishimato onu bir shonene yakışacak şekilde aydınlık bir hava vermiş ve herkes okuyabiliyor bunu ama sen karanlık havasını daha göz önünde tutarak yazıyorsun bu güzel bir hikaye cikarıyormu ? evet bu yüzden devamını sevkle okutmaya devam edersin.
Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Namarika2 yazdı:
Celebhol yazdı: Önümüzdeki bölüm şu savaşları bağlayıp günümüze döneceğim. Naruto'ya ne olduğu da yakında belli olacak. Mangada uzun süredir görülmeyen bir karakter de önümüzdeki bölümlerde biraz farklı biri olarak hikayeye dahil olacak.
Böyle deyince aklıma ilk
► Spoiler Göster
geldi. Ama
► Spoiler Göster
da olabilir. O değil de mangada Naruto zar zor 5 büyük köyü bir araya getirmişti. Tüm herkesin nefreti biraz gitmişti. Ama şimdi tekrar nasıl birleştirecek ve o nefreti izâle edecek? Zira Kirigakure'ye dalan Konoha'ydı. Şimdi ortak bir düşmanları olsa bile kolay unutulacak bir şey değil.
Bu arada Chojuro'nun kılıcının yeteneği ne tam olarak?
Bir de 2 yıl önce Tobirama ölmeden önce öğrendiklerini birisiyle göndermişti. Ne oldu ona? Unutmadık bunları B)
Cevap attım diye hatırlıyordum, gitmemiş herhalde.
- Choujuro'nun kılıcı Hiramekarei'in yeteneği şekil değiştirebiliyor kullanıcının isteğine göre, kılıç, balta, balyoz vb. gibi formlara bürünebiliyor.
- Hacoli Madara geldi ya işte kırklı bölümlerde. Tobirama ile olan geçmişini anlatmaya başladı :laugh: Hatta tam o birisine bir şey verip yollama muhabbetinden sonraki bölüm.
liva yazdı:Naruto normalde karanlık bir hikayeydi ama kishimato onu bir shonene yakışacak şekilde aydınlık bir hava vermiş ve herkes okuyabiliyor bunu ama sen karanlık havasını daha göz önünde tutarak yazıyorsun bu güzel bir hikaye cikarıyormu ? evet bu yüzden devamını sevkle okutmaya devam edersin.
Eyvallah hacoli :) Naruto'nun en sevdiğim bölümleri Jiraiya ile Asuma'nın öldüğü, Itachi'nin gerçek kimliğinin ortaya çıktığı ve Pain'in Konoha'ya saldırdığı bölümlerdir. Oradaki atmosfer çok farklı ve iyi bir seviyedeydi. Şu an yazdığım şey daha karanlık tabi ama biraz da o dönemki havadan yola çıktım sanırım. Hiç düşünmemiştim aslında ama o döneme benziyor bazı açılardan.

Devam edeceğim de programımdan dolayı bir türlü yazamadım :/ Bugün ya da bu haftasonu bir şeyler yazabilirim, ondan sonra büyük ihtimal gene müsait olamam. Merak etmeyin ama hikayeyi boşlamadım, otobüste vs. giderken fikirler geliyor aklıma bir yerlere not ediyorum.

@Namarika2
Spoiler yok hacı :)
Celebhol

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Süper bir bölümdü. Uzun süren bekleyişin ardından tatmin edici iki bölüm birden geldi. Ellerine sağlık. İyi yazmışsın.
Suigetsu ne fedakar bir adammış bea, Temari de. Helal olsun Kirigakure'nin Kahramanları: Ejder~Avcısı ve Altın Komutan. Sizleri unutmayacağız, kalbimizde yaşayacaksınız.
Bu olaylar iki yıl öncesindeki savaşta ise günümüz mangadan sonraki 9. yıl oluyor. Ve Naruto oğlu Boruto'ya mı bakıyor? Gözlerini mi açıyor? Bayıltılmış mıydı en son diğer tarafta(diğer tarafın bir ismi var mı?) Sakura'yı kurtardıydı ne oldu ki acaba? İşin içine oğlu Boruto'yu da karıştırdın ya ne diyim helal olsun her şey arap saçına dönüştü olaylar aydınlanana kadar :lol: O zaman Hinata'dan da bir olaylar çıkacak çünkü Boruto onun oğlu.
Resim
Celebhol

Namarika2 yazdı:Süper bir bölümdü. Uzun süren bekleyişin ardından tatmin edici iki bölüm birden geldi. Ellerine sağlık. İyi yazmışsın.
Suigetsu ne fedakar bir adammış bea, Temari de. Helal olsun Kirigakure'nin Kahramanları: Ejder~Avcısı ve Altın Komutan. Sizleri unutmayacağız, kalbimizde yaşayacaksınız.
Bu olaylar iki yıl öncesindeki savaşta ise günümüz mangadan sonraki 9. yıl oluyor. Ve Naruto oğlu Boruto'ya mı bakıyor? Gözlerini mi açıyor? Bayıltılmış mıydı en son diğer tarafta(diğer tarafın bir ismi var mı?) Sakura'yı kurtardıydı ne oldu ki acaba? İşin içine oğlu Boruto'yu da karıştırdın ya ne diyim helal olsun her şey arap saçına dönüştü olaylar aydınlanana kadar :lol: O zaman Hinata'dan da bir olaylar çıkacak çünkü Boruto onun oğlu.
Sağol hacoli. Suigetsu iplemiyor gibi dursa da aslında önemsiyor yakınındakileri. Sasuke ile birlikte Bee'yla savaşırken onları kurtarmak için de benzer bir harekette bulunmuştu hatırlarsan.
Yep. Dokuz yıl sonrasında şu an. Kaguya'nın Diyarı'nın kendine has bir ismi yok -bizim dünyamızın da olmadığı gibi- ama bir isim verecek olsan Orijin Dünya derdim. Shinju'nun ilk ortaya çıktığı ve ilk oluşan evren orası ne de olsa.
Evet, arap saçı gibi görünebilir şu an :laugh: Gelecek bölümlerde neler olduğu anlaşılacak. Naruto'nun bu iki yılı nasıl geçirdiğiyle ilgili bilgiler de gelecek. Aynı zamanda orijin evreni de daha yakından tanıyacağız.
Bir kaç şey haricinde zaman atlaması öncesiyle işim bitti, artık günümüzden devam edebilir hikaye.

Not: Temari'nin ölmediğini hatırlatırım, önceki bölümlerde günümüz dünyasındaki halini göstermiştim.

Edit: Aklıma gelmişken şunları da yazayım.
Hōzuki-ryu: Gekokujō
Hōzuki-ryu, Hōzuki stili demek. Hōzuki bildiğiniz gibi Suigetsu'nun klanının adı. Gekokujō ise "Lower overcoming the higher" demek. Türkçesi "Daha düşük -aşağı- olanın, yukarıdakine üstün gelmesi."
Bir nevi Suigetsu'nun ejderi öldürerek yaptığı gibi ^^ Aynı zamanda databooklara göre, "Gekokujō" sözcüğü Suigetsu'nun en sevdiği deyiş.

Suigetsu'nun kelime anlamı ise "Su Ay'ı" demek. Gekokujō'yu kullandığı zaman tamamen sudan forma bürünüyor ve ay gibi gümüşi ışınlar saçıyor.

Hyōton: Sekijun ise, Buz Elementİ: Dikit demek oluyor. Pek bir numarası yok :laugh:

Teknik isimlerini bölüm sonrası açıklamak her zaman aklıma gelmiyor, her şeyi açıklayasım gelmiyor da diyeyim. Biraz araştırın istiyorum :whistle: Bazen bu tarz şeyler yapıyorum, hikayede geçen Japonca sözcükleri araştırırsanız benzer şeyler bulabilirsiniz. Hatta hikaye hakkında ip uçları verecek şeyler kimileri :)
Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

Naruto orjinal evrendeki Hinata ileri yaptı bu Veledi? Asıl soru orjinal evrendeki karakterlerle naruto evresinde karakterler aynısı. Yapı olarak fark olsada görünüş olarak aynısı? Bakalim neler olacak.bekliyorum.
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........
Celebhol

karlidag yazdı:Naruto orjinal evrendeki Hinata ileri yaptı bu Veledi? Asıl soru orjinal evrendeki karakterlerle naruto evresinde karakterler aynısı. Yapı olarak fark olsada görünüş olarak aynısı? Bakalim neler olacak.bekliyorum.
Yep, 51. bölümde açığa çıkacak nasıl böyle bir şey olduğu :)
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

liva yazdı:Naruto normalde karanlık bir hikayeydi ama kishimato onu bir shonene yakışacak şekilde aydınlık bir hava vermiş ve herkes okuyabiliyor bunu ama sen karanlık havasını daha göz önünde tutarak yazıyorsun bu güzel bir hikaye cikarıyormu ? evet bu yüzden devamını sevkle okutmaya devam edersin.
Ama Celeb biraz film gibi mi yazıyor ne. Ama çok güzel oluyor. Kesin film seyredip ilham alıyordur oralardan :lol: Temari'yi kurtarmaya gittiklerinde orada mavi sıvıyla dolu üç metrelik insan tüpleri dediğinde hemen aklıma Avatar filmi geldi :woohoo: hahaha
Resim
Celebhol

Namarika2 yazdı:
Ama Celeb biraz film gibi mi yazıyor ne. Ama çok güzel oluyor. Kesin film seyredip ilham alıyordur oralardan :lol: Temari'yi kurtarmaya gittiklerinde orada mavi sıvıyla dolu üç metrelik insan tüpleri dediğinde hemen aklıma Avatar filmi geldi :woohoo: hahaha
Tam tersine film kültürü özürlüsü bi insanım :laugh: Bilimkurgu oyunları bayağı severim ama.

Loş yeşil ışıkla dolu bir atmosferde, hafif sisli bir ortam ve kızıl ve/ya mavi ışık yayan şeffafımsı şeyleri seviyorum nedense.
Kullanıcı avatarı
Lorem Ipsum
Favori Anime: Final Fantasy VII - Last Order

Hinata ölmemiş miydi ya... :/ Birden fazla evren olmasının sorunu da bu işte. Ölenler geri geliyor.

Gayet güzel bi savaş olmuş. Suigetsu'yu severdim zaten, böyle bi ölüm yakışmış ona. Ejder avcısı falan. Çok şık.

Yalnız günümüze gelip de aynı kishimoto kurgusu ile karşılaşmak çok da heveslendirmedi beni olacaklara dair. Tabii yine de takip ederim, şaşırtmak senin işin :)

Hayal gücüne sağlık :)

“Fan Fiction” sayfasına dön