Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Ahaha Frohze-sama :lol:

Elinize sağlık hocam. :)
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 22:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Puchi
Favori Manga: Bleach, Deadman Wonderlad, Claymore, Witch hunter, Liar game, Veritas
Favori Anime: Bleach, Claymore

Ben nedense Hokageden kuskulaniyom. Kratosu olume goturdu orda. Burda da bit AZ supheli davraniyo. AMA derin cikmasi icin fazla goze batiyo. Hain cikabilir bence o.
Burdaki eylem light hitman dovusunu cok begendim. Filmlerdeki gibi sahne geldi gozume.
Ugura ama iyi guldum he :laugh:
Kullanıcı avatarı
mushroom
Favori Manga: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Noblesse, Beelzebub, Tower of God, The Gamer,
Favori Anime: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Psycho Pass, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Tokyo Ghoul, Akame Ga Kill, Terra Formars, Code Geass, Hyakka Ryouran: Samurai Girls, Hellsing (Alucard), Rurouni Kenshin, Gangsta., Bleach, One Punch Man, Noragami, Dragon Ball, Boruto, Gintama,

2 gunde sindire sindire geldim güncele. Gerçekten olayların aktarımı, kurgu ve karakterler çok iyi. Çok aktif olmasamda bazı modlara aşinayım ve bazı enstantaneler gerçekten yardırdı beni gülmekten. 2 ay olmus ama ben sabırsızlıkla beklemeye başladım bile günceli.

Tek bir önerim olacak. Sayfayı ilk açtığımda ilk yorumda ki 7 bölümü bi kerede okudum. Sonra farkettim ki hepsi farklı tarihlerde yorumlara eklenmiş. Bence ilk yorumdaki diğer bölumleri silmeli ve açiklama ekleyip devamının yorumlarda olduğunu belirtmelisin. Çünkü nasil ki güncel manga takip ederken bi hafta boyunca yapilan yorumlar okunur, bölüm sindirilmeye calışılır, senin yazdiğın bölümler için de aynisı geçerli olmali. Yapılan yorumlarda hikaye kadar eğlenceli çünkü. Yorumlarla beraber bölüm daha iyi analiz ediliyor.
Devamı gelir umarım..
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Millet Togashi bir Dr. M iki demeye başlıyor.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Sae yazdı:Millet Togashi bir Dr. M iki demeye başlıyor.
İşte böyle adamları si...ceksin.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

13. Bölüm İrade

“Kalemşor?” dedi Hercaibabil yukarıdan çığlık sesleri yükseldiğinde tedirginlikle,

“Git.” Dedi Dr.M omuzunu tutarak ben bunu hallederim.

Hercai hızlı adımlarla, çatıya doğru koştuğunda. Dr.M bir köşeye yığılıcasına oturdu, Karşısındaki Equando’ya doğru şöyle bir baktı. Gözleri sertti.

“Bakma şöyle iş iştir biliyorsun.” dedi Equando masum bir idare ile “Hem Hitman’e de ölmezdin değil mi?”

“Bir haber verseydin bari.” dedi Dr.M ceketinin cebine elini atarken ekledi. “ Kim?”

“Karanlık Adam.” dedi Equando bıkkınlıkla , “Bu bana Oz’a mal olacak biliyorsun.”

“Organizasyondaki aylık film ve dizi hakkımı sana veririm bir ay boyunca.” dedi Dr.M, terlemişti. Kolunun tersiyle alnını sildi. “Ödeşiriz.”

“Followshows,” dedi Equando’nun yüzündeki gülümseme genişlemişti. Followshows dizilerin ve filmlerin gösterim alanlarını belirleyen organizasyondu. Kendisi ile Dr.M Mangaturk içinden oraya üye olan iki kişiden biriydi. “Çok bonkörsün, Oz’u da alabilirim böylece.”

“Tabi bu sadece bilgi için değil.” dedi Dr.M ceketinin cebindeki Kratos’un ban silahını çıkarıp gösterdi. “Bunu bana göre programlayacaksın.”

“Nasıl olacak o?” dedi Equando, “Bunun için Dna’nı falan almam lazım Kratos’unkini çıkartmam gerekecek ayrıca farkında m ısın bağlıyım?”

Dr.M silahını cebine soktuktan sonra kalemle ip tuzağını kesti. Gözlüğü cam gibi parlarken gökyüzünden yağmurlar düşüyordu. “ Tuzaktan kurtulup burada beni kaçıracaksın bu kadar basit.”

“Ya Hitman,” dedi Equando “Kızları önüne yem attın, ona ne olacak?”

Dr.M’in gözleri sertleşti, boştaki eli sertçe omzuna giderken kaskatıydı. “O bu gece sağ çıkamayacak. Bunu garanti altına aldım bile.”

“Güneş burada ne arıyorsun amına koyayım?” dedi Barbar, şaşkınlıkla ağzı bir karış açık Deathwing’e bakıyordu.

Deathwing, uzun yağlı saçlarını eliyle arkaya attı. “Konuşmaya vakit yok, birçok şey oluyor. Gidelim.”

Diğerleri hareketlendiler ama 3nokta temkinliydi. “Nereye gideceğiz peki?”

Deathwing onu umursamadan, herkesi koridordan geçirdi. Zerull’un cesedi üzerinden atlayıp hızla hapishane’nin dışına doğru çıktılar dışarıda yağmur şakır şakır yağıyordu. Dışarıda büyük bir gürültü patladı etraf birden aydınlanınca beş adam oraya doğru baktılar. Ses Meclis’in oradan geliyordu.

“Karanlık Adama bu kadar abartmamasını söylemiştim.” dedi 3nokta eliyle nerecen bulduğu belli olmayan şapkasını rüzgara karşı tutarak.

“Senin amına koyayım Alperen.” dedi Barbar sinirden kuduruyordu. “Senin amına koyayım. Meclis binası ne demek lan.”

“Acecia bu gece ölecek.” dedi 3nokta, “Karanlık adamla bu konuda anlaşma yaptım, o da karşılığında seni dışarıya çıkarmamı istedi. Olay bu işte Emrah, bu kadar.”

Barbar sinirle yumruğunu ısırırken, Gol D. Roger dikkatliydi, Shipmaster ise umursamazdı ama Deathwing dikkatlice dinliyordu, kafasında düşünceler vardı. Aklında Diabolus’un konuşmaları tekrar tekrar dönüyordu. Yönetici sınıfındaki isimler geliyordu tekrar tekrar aklına kimseye bunu yakıştıramıyordu. Hem de hiç kimseye, O sırada derin bir tüfek sesi duyuldu.

Shipmaster, son anda 3noktayı kenara itti. Kurşun, Shipmaster’in omzuyla göğsü arasında bir yere saplandı. Shipmaster kanlar içinde yere yığıldığında, 3nokta öfkeyle binanın tepesine baktı. Öfkeyle.

“Acecia.” diye öfkeyle tısladığında

Bir buçuk kilometre uzakta Acecia tüfeğini kaldırdı ardından yüzünde nadir görünen bir gülümseme oluştu.

“Biri gitti.”

Hitman, yumruktan sıyrılıp boğma telini Quasar’ın kafasına geçirmeye çalıştı ama Quasar hızlıydı ve yerinde durmuyordu nerdeyse ağzını sürekli açarak ses taklidi yapıyor yumruğunu her savurduğunda ayağını yere vuruyordu.

Quasar bir sonraki yumruğunda ayağını yere vurmadığı için Hitman kaçamadı. Hitman bir kaburgasının ezildiğinin farkına vararak, sistem refleksleri diye düşündü, beni zorluyor. Hitman yumruğunu savurmak için harkete geçirip, sol ayağıyla Quasar’ın diz arkasına tekme attı. Quasar tekmeyi yese de Ban Hapishanesindeki çektiği işkenceler onun derisini sertleştirmişti. Ufak bir hıh diyen Quasar sol kroşeyi Hitman’ın suratına geçirdi. Hitman’ın bir an gözü karardı ama öfkeyle sonraki yumruğu savuşturduğunda

Ben en iyisiyim. Dedi kendi kendine biraz geri çekilip fırlatmalık kalan iki bıçağını Quasar’a doğru savurdu. Quasar, bıçaklardan kaçmadı, bir bıçak omzuna diğer bıçak ise baldırına saplandığında bir an bile duraksamadan Hitman’ın burnuna geçirdi yumruğunu hitman burnundan kan boşalarak geriye doğru sendeledi.

“Bebeğimin burnunu kırdın öyle mi?” dedi Quasar mavi gözleri fıldır fıldırdı. Bir yumruk elmacık kemiğinde patladı Hitman’ın “ Güzelim burnunu öyle mi?” bir yumruk da karnına yedi Hitman gözleri kararıyordu yediği ardı ardına muştalı yumruklar dengesini bozmuştu. Ama son anda Quasar’ın bir yumruğunu teliyle sıkıştırmayı başardı. Hemen ters bir ayak atarak Quasarın kolunu iyice çevirdi.

“Evet, burnunu kırdım.” Dedi Hitman ağzından yüzünden kan boşalırken gözleri parlıyordu. İpi hızlıca çekip Quasarın sol kolunu omzundan çıkardı. Quasar acıyla haykırdığında ekledi “Dizimle parçaladım burnunu çığlıkları bütün mangaturk’de yankılandı tıpkı senin ki gibi.”

Quasar, haykırışından sonra acı acı kahaha atarak tersten Hitman’a kafa atarak onu bir süre uzaklaştırdı. Kolunu acıyla tutup yerine geçirdi. Ama Hitman boşta durmadan iki seri yumruk indirdi Quasar’ın yüzüne ama Quasar umursamadan bir yumruk daha geçirdi Hitman’ın sol böğrüne.

Hitman’in ağzına kan tadı geldiğinde öfkeyle haykırarak, Quasar’ın kolunu sertçe tutup koltuğunun altına sıkıştırdı. Tam kolunu kıracakken bir darbe tam sağ kulağına geldi. Bir an dengesini kaybedip yere düştüğünde Quasar üzerine atladı yine de Hitman hazırlıklıydı Quasar’ın karnına sertçe bir tekme geçirip onu bir köşeye doğru uçurdu. Quasar kafasını sertçe duvara çarptı kafası ve alnı yarılmışken bile hiçbir şey olmamış gibi ayağa kalkıyordu.

Hitman ağzındaki kan yerdeki yağmura karışmasına rağmen kendini zorlayarak ayağa kalktı. O bugünler için kendini eğitmişti. İkisi aynı anda kalkıp birbirlerine koşmaya başladılar koşarken ikisi de bilinçsizce haykırıyordu.

Hercaibabil çatıya çıktığında gördüğü şey buydu, iki adamın birbirine deliler gibi yumruk atması, Yumrukların ardından derin çatırdılar ve kanlar yükseliyordu bir an için bu vahşeti durdurmak istedi elinde ince bir ip belirdi, ama aşağıda Kalemşor’u yanlız bırakmak istemiyordu. Bir anda gözleri kızlara ve Light’a doğru kaydı. Gözlüğünün altındaki gözleri kısıldı ince kaşları çatıldı ve topuklu ayakkabılarıyla oraya doğru koşmaya başladı.

Memoww ile Puchi, ilaçları alıp Hercai’nin evine vardığında ışıklar kapalıydı. Sokakta ıssız bir şekilde bir süre beklediler yağmur giderek şiddetini arttırıyordu. “Boşuna bekliyoruz Memoww.” dedi Puchi “Kratos öldü anlıyor musun ve biz hiç bir şey yapmıyoruz.”

“Yapacağız Puchi.” dedi ağlamakta olan Puchi’ye sarılarak, “Yapacağız.”

O sırada ileriki sokaktan koşarak, mavi montuyla Sae belirdi. Soluk soluğa kalmış görünüyordu. “Ne oldu Doktor nerde? Hercai yok mu?”
Çok soru soruyor diye düşündü Memoww ama sadece “Bekliyoruz.” diyebildi. Sae ‘nin bir an dudakları büzülse de iç çekmekle yetindi. O sırada solunda bir hareket fark etti. Memoww siyah martı çektiğinde Sae’nin elinde bir küre belirdi.

Ortaya çıkan kişi ağzında purosuyla onlara doğru bakan Jiraya-sama idi. Arkasından Galeme ile zuko geliyordu. “Peh sizin burada ne bok işiniz var.”

Memoww, bir şey demeden derin bir soluk verdi sadece.İşler çirkinleşiyordu.

“Öldürelim gitsin şunları kuzen.” dedi Zuko, “Burada bulunmaları bizim işimize gelmez, hemen öter bu civcivler.”

Memoww silahını hazırladı, Jiraya-sama kararsız görünüyordu. Sae de öyle ama bir anda Puchi omzundaki atkısını da savurarak Memoww'u irkilten sert bir çığlık attı ve Zuko’a saldırdı.
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Not: İsmail, öyküyü de yazarım seni de sikerim üzerine cigara da yakarım.

:onionhead012.gif:
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Dr.M yazdı:Not: İsmail, öyküyü de yazarım seni de sikerim üzerine cigara da yakarım.

:onionhead012.gif:
Savaş mı istiyorsun KAmooooooon
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Hitman olmesin. :'(

“Fan Fiction” sayfasına dön