Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTürk FF

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Merhaba gençler. İsmailin geçen sene içinde MangaTürk geçen bir hikaye yazın konusu için yazdığım ama sonradan üşendiğim ve göndermediğim demo hikayemi pc'de gezinirken buldum. Sizlerle paylaşayım dedim. Bakalım beğenecekmisiniz ? Duruma göre hikayeye devam edebilirim, bilmiyorum yinede.

Aradan tam 2 yıl geçmişti büyük savaştan. Bazılarına göre galibi olmayan bir savaş, bazılarına göre ise izlerinin asla yok olmayacağı bir savaştı. Ama bazıları içinde hala bitmeyen bir savaş...
İsteksizçe kapıyı çalıp içeri girdi. "Gelmiyor musun? Yeni bir toplantı var ve sanırım bu sefer farklı birşey oluyor." diye seslendi Celebkun. Odayı yoğun bir sigara dumanı kaplamıştı.

Bazılarına göre burada nefes almak bile imkansızken kanepeden doğrulan Silvermask sıkılmış bir ses tonuyla " Haa? Toplantımı? Farklı birşeylermi?" diye homurdandı.

"Bazı şeyleri ne zaman ciddiye alacaksın çok merak ediyorum.Sallanıp durmada toplantıya katılalım" diye karşılık verdi Celebkun kızgın ve kendinden emin bir şekilde. Kanepeden doğrulan Silvermask hafifçe kafasını kaşıyıp isteksiz bir şekilde Celebkunun peşinden yavaş adımlarla yürümeye başladı. Sokağa adım attıklarında dışarıda bulutlu ve insanın için karartan cinsten bir hava vardı. Monk için çokta kötü sayılmazdı aslında diye içinden geçirdi Silvermask. Ruh halimi yansıtıyor diye geçirdi içinden. Celebkunla arabaya binip yola çıkmışlardı.Camdan dışarı bulutlara bakan Silvermask yavaşça düşüncelere daldı."Galiba yine öldüreceğimiz günler yaklşıyor..."Gözlerini tekrar yola çevirdiğinde yüzünde acıyla karışık bir tebessüm oluşmuştu. "Hey baksana Celebkun" dedi -son zamanlarda yine ortada söylentiler var. Sencede fırtına
öncesi sessizlik değilmi bu? Direksiyon başındaki arkadaşı duraksadı. Kısa bir sessizliğin ardından "Ahh farkındayım huzurlu günlerimiz sona erecek gibi." Duydukları içini acıtmış olmalıydıki Silvermask yüzünde yine o acıyla karışık tebessüm oluşmuştu. "Lanet olsun..." dudaklarından sadece bu kelime döküldü sessiz bir şekilde. Uzun bir yolcuğun ardından toplantının yapılacağı yere varmışlardı.
Dış Kapı büyük bir gürültüyle açıldı. celebkun ve Silvermask içeri girdiklerinde kendilerinden önce gelen birisi vardı. Salonun en köşesinde tek başına dikilen bu kişi Dr.M'den başkası değildi.

Gözlerini yere doğru dikmiş, sert ama bir o kadarda keskin bakışlar içerisinde "Erkencisiniz" dedi. "Acil toplantı haberini alır almaz gelmek istedim.Sanırım bu seferki toplantı diğerlerinden biraz daha farklı olacak gibi diye yanıtladı Celebkun. Umarım diğerleri gibi sıkıcı değildir diye konuşmaya katıldı Silvermask. Senin için sıkıcı olmayan birşey varmı bu dünyada çok merak ediyorum diye karşılık verdi Dr.Mgülerek. Arkadan bir ses sanırım toplantıyı erken başlatmışsınız diyerek sohbeti yarıda kesti. Kapının önünde tam o anda Acacia belirdi gülerek ve ardından ekledi bugün bu enerjinizi neye borçluyuz acaba?

4 kaptanda salona gelmişlerdi artık. Geriye sadece 2 kişi kalmıştı. Uzun bir süre sonra artık sabırsızlanmaya başlamış olmalıydı "Lanet olası Kratoz her seferinde aynı şeyi yapıyor."
diye yüksek sesle söylenmeye başlamıştı. Tam o sırada kapıdan içeri Kratoz girdi ve "Bu kadar sabırsız olman iyi değil Silvermask". "Peki senin bu kadar geç kalmana ne demeli" diye yanıtladı
Silvermask ve ardından yumrukları havada çarpıştı.
-Uzun zaman oldu görüşmeyli dostum
-Ahh evet.Hemde çok uzun bir zaman.

Kratozunda birlikte gelmesiyle 5 kaptan kendi aralarında koyu bir sohbete dalmışlardı. Konuştukları konular sıradan ve aslında hiç birininde konuşmak istemediği şeylerdi fakat uzun bir süre sonra yine bir araya gelmiş olmarından dolayı bu fırsatıda kaçırmak istemiyorlardı. 2 yıl önce sona erdirilen savaşın ardından her biri kendi yoluna gitmiş, hepsi kendi hayatını kendine özgü bir şekilde yaşamayı tercih etmişti. Kratoz seyahet etmesini farklı şehirlerde farklı hayatlar yaşamasını seven biriydi.İçlerinden en az haber alınanında kendisi olması açıkca beklenen birşeydi.

Celebkun insanların arasına karıştıktan sonra yeni bir arkadaş çevresini edinmiş insanları gözlemlemeye bu yolla başlaması gerektiğine karar vermişti. Dr.M kendi kuralları çercevisinde yaşamaya devam etmişti.
Bu her ne kadar onu soğuk ve mesafeci birisi gibi göstersede o kendi hayatından gayet memnundu.Sessiz ve huzurlu bir hayat.. Silvermask savaşın ardından uzun bir süre ortalarda görünmemişti.Bazıları ona öldü gözüyle
baksada o hep kendini gölgelerde saklamasını bilmişti.Asla ne düşündüğü belli olmayan bir tipti.Grubun en yeni üyesi olan Acacia hayata her zaman pozitif bakan ama ne düşündüğüde bir o kadar belli olmayan birisiydi.

Sohbet o kadar koyulaşmıştıki kapının açıldığını kimse farketmemişti bile. Kapıdan içeri son giren kişi Diabolus'du.Bir süre hiçbirşey söylemeyip bekledikten sonra sert bir ifadeyle "Beyler, sohbet sırası değil. Konuşmamız gereken çok daha önemli meseleler var. diyerek keskin bir ifadeyle sohbeti anında sonlandırmıştı. Hiçkimse tek kelime etmeden masalarına oturmuş bu acil toplantının sebebini merak etmişti. Diabolus ufak bir sessizliğin ardından " 2 yıl önceki savaştan bahsetmeye gerek yok hepiniz biliyorsunuz.Hepiniz gayet iyi iş çıkardınız. Fakat savaş bir çok arkadaşımızı beraberinde götürdü. Monk hala kayıp. 6 ay önceki son telefon konuşmasından sonra bir daha haber alınamadı.İstihbarat takımı ne kadar araştırırsa araştırsın hiç bir sonuç elde edemedik..

Bunun yanında çeşitli istihbaratlarda almaktayız. 2 yıl önce yok ettiğimiz oluşum tekrar faaliyete geçmiş gibi görünüyor ve tekrar büyük bir savaş başlamadan önce halledilmesi gerek" dedi ve ekledi -içeri gir.

Kapıdan içeri istihbaret takımı 1.kaptanı Gol D. Roger ve 2. takım kaptanı pinco girip rapor veriyoruz dedi ve ekledi;
"2.yıl önce yokedilen grubun hayatta kalan üyeleri Uçan Spagettiler adı altında bir oluşum içersindeler. Tek amaçları mevcut otoriteyi yıkıp kendi düzenlerini kurmak. Grubun kurucusu olarak bir çok suikastten
kaçmayı başaran "fırıldak ugur_tatlı" olarak görünüyor. En yakınındaki isimler Todomeda, dimitrininpipisi, madaranınsolsharinganı,Hitman ve Frostguard.Bunların dışında yaklaşık 20 kadarda üyeleri var dedi.
Ardından istihbaret 2. takım kaptanı pinco araya girip devam etti." Gol D. Roger'ın saydığı isimler MangaTürk şehrinin 5 farklı bölgesine dağılmış durumdalar. Burada faaliyetleri ile ilgili gerekli çalışmalar yönetmekte grublarına yeni kişiler kazandırıp finansal destek sağlamak istemekteler. Üzülerek söylüyorumki eğer elimizi çabuk tutmazsak gireceğimiz büyük çaplı bir savaş sonumuz olacak demektir."

İstihbarat kaptanları dışarı çıktıktan sonra 5 kaptan tek kelime etmeden teker teker salonu terketmeye başladı. Toplantıdan çıkan sonuç açık ve netti "yok et yada yok ol". Acaba kaçı bu kaçınılmaz sonu yaşamak istiyordu? Acaba kaç tanesi bu savaş için heycanlanıyordu?
Aylar sonra 5 kaptan tüm hazırlıklarını tamamlamış aldıkları istihbaratlar doğrultusunda her biri kendi savaşını yaşayacaği bölgelere yerleşmişlerdi. Uzun ve yorucu bekleyişler herbirini tedirgin ediyordu.

Hepsinin kendine göre yaklaşan bu savaşa bakış açısı vardı. Bazısı olabildiğince en kısa sürece ve hiç kimsenin yara dahi almayacağı şekilde halletmek isterken bazısı ise " savaş kaçınılmazsa mutlaka kan dökülmeli"
diyordu.

1.bölgeye yerleşen Celebkun uzun ve sıkıcı günlere daha fazla dayanamamış kendini umursamaz bir şekilde şehrin sokaklarına bırakmıştı. Doğanın yerini alan taş binalar ve dev apartmanlarla çevrili sokaklarda amaçsız bir şekilde gezintiye çıkmış, yaptığı gezinin keyfini çıkarıyordu. uzun bir gezintinin ardından yorulmuş kendini dinlenmek için bir cafeye atmıştı. İçerisi fazla kalabalık değildi ve olabildiğince sessiz bir ortamı vardı. Belli belirsiz masada oturan çiftler birbirlerine gülüşüyor anın tadını çıkarıyordu. İçine ufak bir kıskanma hissi doğan celebkun gözlerini dışarıya doğru dikmiş anı yaşan ve zamanın akıp gittiği bu şehri süzmeye başlamıştı. "Keşke herşey bu kadar sakin ve huzurlu olsa..." Tam o sırada cep telefonu çalmaya başladı. Arayan Diabolusdu...
Kısa bir görüşmenin ardından Celebkun cafeden ayrılıp tekrar şehrin akıntısına kendini bırakmıştı. Sokakları bir bir geride bırakırken aceleci tavrı birşeyleri aradığına işaretti. Sanırım artık işe koyulmak vakti geldi diye geçirdi içinden. Vakit bir hayli geç olmuş,akşam karanlığı şehrin üzerine çökmeye başlarken sokak lambalarıda tek tek yanıyordu. Uzun bir arayışdan sonra karanlık bir sokak köşesinden dönüp yoluna devam etti. Az ilerde sokak çıkmaza varmıştı. Fakat yol burada Celebkun için sona ermiyordu, bir süre etrafına göz gezdrdikten sonra
sokağın köşesinde bulunan gizli bir kapıdan içeri girdi...
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Taklitler asıllarını yaşatır :P :D

Biraz paragrafa ve anlatım şekillerine dikkat etsen olacak gibi.
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Dr.M yazdı:Taklitler asıllarını yaşatır [emoji14] :D

O. Kadarmi taklit laa ? Neyse yazmiyom devamını boyle kalsın amk [emoji23]

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Barbar yazdı:
Dr.M yazdı:Taklitler asıllarını yaşatır [emoji14] :D

O. Kadarmi taklit laa ? Neyse yazmiyom devamını boyle kalsın amk [emoji23]

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=nuHfVn_cfHU[/BBvideo]

Ben okurum panpa sen yaz. :laugh:
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

UçanSpagetti miyim lan ben? Karakterimi beğenmedim.
Karanlık adam daha havalıydı. :onionhead012.gif:
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Azizim bu iki yıl önceki savaş dediğin nedir? Ben bura katılalı pek olmadı merak ettim. Nasıl bir savaş olabilir ki?
Resim
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar

Namarika2 yazdı:Azizim bu iki yıl önceki savaş dediğin nedir? Ben bura katılalı pek olmadı merak ettim. Nasıl bir savaş olabilir ki?
Tamamen hayali bir durum.. Hikayeye giriş diyebiliriz.
Zaten çalıntı çıktığı için devam etmeyeceğim, demo şekliyle kalacak. :lol:

Resim

“Fan Fiction” sayfasına dön