Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

İntikam (9.Bölüm 13.04.14)

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

karlidag yazdı:
Hokage_Minato yazdı:
ofluclk yazdı:Yazdığın ilk günden beri okuyorum kı ara verdiğin zamanlarda bile baştan tekrar tekrar okudum. Güzel gidiyor akıcılığı harika ama lütfen çok ara verme en fazla 2 hafta olsun olacaksada devamını dört göz ile bekliyorum.
İnşallah hacı fırsat buldukça yazacam :)
2 hafta az olmus
2 ay yapalim sunu olurmu? Haftada 2 bolum istemeliyiz
.bunu yapabilirsin hokage bir hafta olmus zaten.
Haftaya boş vaktim olursa yeni bölüm yazmaya çalışacağım :)
Murat Çınar
Favori Manga: Hajime no ippo
Favori Anime: Naruto Shippuuden

Arkadaşım çok güzel yazmışın ama çok uzun tutmuşun arayı sabırsızlıkla devamını bekliyorum. Ben foruma daha yeni kayıt oldum ama ff yi çok güzel yazmışın hepsini bir anda okudum. Çok güzel lütfen devamınıda yaz.
En son Haqoua tarafından 09 Nis 2014 17:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Cümlelere büyük harfle baslayiniz.
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
İletişim:

Murat Çınar yazdı:Arkadaşım çok güzel yazmışın ama çok uzun tutmuşun arayı sabırsızlıkla devamını bekliyorum. Ben foruma daha yeni kayıt oldum ama ff yi çok güzel yazmışın hepsini bir anda okudum. Çok güzel lütfen devamınıda yaz.
Teşekkürler yorumun için :) Valla esince yazıyorum, yoğun olunca yazmak hiç gelmiyor içimden :) Boş vakit bulunca yazarım tabiki de :)
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
İletişim:

Bölüm 9 : Ölümüne Mücadele Uchiha Tagawa, çağırdığı devasa ejderha'nın üstündeydi. Üzerinden geçen onlarca yıl sonra ilk defa ulu ejder kralı çağırıyordu. “Shi, seni görmeyeli çok uzun zaman oldu.” Dedi Tagawa üzerinde bulunduğu ejderhaya. Ejderha, yaşlı gözüküyordu ama bir o kadar da heybetli idi. Öyle heybetliydi ki Gamakichi bile yanında ufak kalıyordu. Shi, kocaman büyüklükteki ağzını açtığında sert, birbirinden keskin ve kocaman dişleri hemen gözükmeye başladı. Ağzı açıldığında duman yayıldı etrafa. “Öldüğünden beri bu dünyaya hiç çağrılmamıştım velet. Burada ne yapıyorsun?” dedi yavaş ve soğuk bir şekilde. “Öldükten sonra bile geri geldiğime göre sanırım bu dünyada yapacaklarım sonlanmamış. Madara-sama’nın sayesinde buradayım. Seni de biraz eğlenmen için çağırdım diyebilirim Ejder Kral Shi.” Dedi Tagawa ve ejderha gülmeye başladı. Kahkaha atarken ağzından çıkan duman etrafı sisle kaplıyordu. “Pekala ufaklık. Bunca zamandan sonra bu teklifini geri çevirmeyeceğim. Üzerimdeki şu pası atmam gerekliydi.” Diye dediğinde sisin içinden kendine doğru gelen devasa su topu görüldü. Gamakichi çoktan saldırıya geçmiş ve kocaman bir su topunu ejderhaya yollamıştı. Tagawa el mühürleri yapıp su topunu savuşturacaktı ki Shi devreye girdi. “Bu bende ufaklık sen karışma” dedi ve ağzını açar açmaz kocaman mavi bir alev topu yolladı su kütlesine doğru. Su kütlesi ile alev topu birleştiğinde büyük bir patlama ile su çoktan buharlaşmıştı bile. Tagawa bu hareketten sonra gülümsemişti. “Hiç yaşlanmamışsın ulu ejder.” Dedi ve Shi hemen cevabını verdi. “Unuttuğun şeyleri sana göstermenin vakti ufaklık.”

Bu sırada Gaara şoktan kendini uyandırmış ve saldırıya geçmeye karar vermişti. Üst üste el mühürleri yapıp ellerini yere vurdu. “Ryūsa Bakuryū” dedi ve ormandan üstündeki bütün kum birden havaya fırlayarak devasa bir tsunami dalgası oluşturarak doğruca Tagawa ve Shi’ye doğru harekete geçmişti.Shi, büyük kum dalgasını gördüğünde kısaca konuştu. “Karşında yetenekli Ninjalar varmış Tagawa ama ben daha yeni başlıyorum.” Dedi ve Shi, kapanmış kanatlarını tek bir hamlede kocaman yapmıştı. Kanatları o kadar büyüktü ki adeta kendi büyüklüğünü 2 kat artırmış gibiydi. Kendisine doğru gelen kum dalgasına karşı üst üste kanatlarını salladığında öyle bir fırtına oluşmuştu ki her yere havaya uçacak gibiydi. Fırtına sonrasında ne kum kalmıştı kendisine gelen ne de başka bir şey .Shi kanatlarını çırpmaya devam etmiş ve havalanmaya başlamıştı. Tagawa ve Shi, fırtınanın ardından oluşan toz bulutunun dağılmasını beklemeden aşağı tarafta düşmanlarını arıyorlardı.

---------------------------------

Kabuto, Naruto’dan aldığı görevle Madara’nın özel hapishanesinin yerini bulmuştu. İçerde neyle karşılacağını ,kiminle karşılacağı hakkında bir fikri yoktu. Fakat buradan kurtarabileceği kişiler varsa eğer bu onların oldukça işine yarardı. Kabuto bir yılan çağırdı ve yılanın içine girdi. Yılan ise daha sonra yerin içine girerek kimseye görünmeden içeri sızmaya başlamıştı.

--------------------------------

Gamakichi, Gaara, Naruto ve Sasuke fırtınanın da etkisiyle savrulmuş ve ağaçlara çarparak ancak durabilmişlerdi. Sasuke susanoo’nun kolları ile Naruto yu yakalayıp korumuştu ama aynı şeyler diğerleri için geçerli değildi. Gamakichi ağır yaralanmış ve Naruto bunu görerek onu geri göndermişti. Aynı şekilde Gaara da yaralanmış ve ağzından kan gelmişti. Gaara güç bela ayağa kalkarken Naruto ve Sasuke onun yanında idiler. Naruto “ Bu nasıl bir düşman. Çok farklı bir seviyede. Üstelik hakkında hiçbir bilgimiz dahi yok.” Dedi serzenişle. “Ortak bir saldırı yaparak önce şu ejderhadan kurtulmalıyız yoksa o adama ulaşmamış biraz zor olacak” dedi Sasuke ve diğerleri kafa işareti ile onayladılar. Planlarını yapıp saldırıya geçmek için harekete geçtiler.

---------------------------------

Yılan, karargahın zemininden çıkarak etrafa bakmaya başlamıştı. Görülen o ki 20 civarı muhafız vardı şimdilik. Kabuto hepsini hızlı bir şekilde öldürmenin yolunu düşündü ve hemen harekete geçerek yılanın içinden çıktı ve devam etti. “Senpō: Hakugeki no Jutsu” beyaz yılan bütün karargahı ışığa boğmuş aynı zamanda kulakları sağır edici bir sesle 20 ninjayı da paralize etmişti. Kabuto çok seri hareketlerle 20 ninjanında boğazını kesip öldürmüştü. Her taraf kan olmuştu nerdeyse ama bu ancak beyaz parlaklığın son bulmasıyla görünmüştü. Kabuto tam hapishanenin kapısından girecekti ki birden önünde beliren spiraller onun geriye doğru sıçramasına sebep olmuştu. Karşısında beliren Tobi elini kaldırarak Kabuto’yu işaret etti. “Burdan geçmene izin vermeyeceğim.” Dedi soğukkanlılıkla. Kabuto da aynı soğukkanlılıkla cevap verdi. “Görelim o zaman!” dedi ve Tobi’ye doğru saldırıya geçti.

----------------------------------

“Fūton: Daitoppa” diyerek büyük bir fırtına rüzgarı yolladı Naruto, havada uçan ejderha ve Tagawa’ya. Shi, bunu gördüğünde rüzgara doğru kanat çırparak rüzgarı engellemek istedi. Fakat 2 fırtına rüzgarı birleşince bir kasırgaya döndü. Kasırga Shi ve Tagawa’yı içine çdoğru çekiyordu ki Shi kanat çırparak mesafeyi korumaya çalışıyordu. Naruto diğerlerine dönerek “Tahmin ettiğimiz gibi, harekete geçme zamanı!” dedi ve ard arda saldırıya geçmeye başladılar. Naruto hemen bir rasenshuriken oluşturarak “Fuuton-Rasenshuriken” direkek fırlattı. Aynı anda Sasuke, susanoo’yu oluşturup bağırdı. “Yasaka no Magatama”. Gaara da kalan gücünü fazla kullanmamak için az miktarda oluşturduğu kumu ile saldırıya geçti “Suna Shuriken”. Üç saldırıda doğruca Ejderha Shi’ye doğru hızlı bir şekilde gidiyordu. Shi saldırıları fark etti fakat aynı anda kasırga ile de uğraşıyordu. Tagawa durumu anlayıp kendisi savunmaya geçmeye karar verdi. “Bunu kullanmayalı bayağı oldu Shi. Hazır ol!” dediğin gözleri sharingandan, mangekyou sharingana geçmişti. “Susano’o” diyerek bağırdı ve Shi’yi de Susanoo’nun içine aldı. Tam bu sırada 3 saldırı da kendilerine isabet edip büyük bir patlama ile patladı.

Bir süre patlamanın etkisiyle oluşan toz bulutunun ve kasırganın dağılmasıyla geçti. Her şey eskisine döndüğünde Shi ve Tagawa yine havadaydı fakat Tagawa’nın susanoo’su kırılmış ve kolunun bir kısmı kopmuştu. Edo tensei sayesinde tekrar yerine geliyordu yavaş yavaş. “Bayağı etkili bir saldırıymış. Bana böyle zarar vereceklerini düşünmemiştim.” Dedi Tagawa. Tagawa’nın mangekyou sharinganı kare şeklinde idi ve ortasında siyah göz bebeği belli oluyordu. Naruto, saldırılarının işe yaramamasına küfretti. Sasuke, Tagawa’nın da MS sahibi olduğunu gördüğünde hiç şaşırmamıştı. Bu seviyede birinin böyle bir göze sahip olmasını beklemiyor değildi. Naruto’ya dönerek “bizde aynı şekilde saldıracağız. Bijuu mod a geç.” Dedi ve Susano’osunu tam bir şekilde oluşturdu. Naruto da hızlı bir biçimde bijuu moda geçmişti. Daha sonra birbirlerine yaklaşarak Susanoo ile kurama modu kaplamıştı. Gaara da onların yakınına gelerek “Ben de size katılıyorum. Savunmanıza katkıda bulunacağım” Dedi ve kalan tüm gücüyle Susanoo’nun üst kısmını kumdan kalkan ile kapladı. 3 ü birden zıplayarak havaya yükseldi ve Sasuke-Naruto ikilisi “Enton: Susanoo Kagutsuchi” ve “Chōōdama Bijuudama” yı birleştirip devasa kuyruklu canavar bombası ile siyah alevlerle yıkıcı bir saldırı yapmayı planlamışlardı. Shi ve Tagawa kocaman büyüklükteki bijuu dama'nın siyah alevlerle kaplı olduğunu görünce şaşırmışlardı. Shi “Karşımızdaki bu ikili oldukça yetenekli anlaşılan.” Dedi , Tagawa “Madara-sama’ya sorun çıkartmalarına şaşırmamak gerek o zaman” diye devam etti ve ekledi. “Madem bizim için öldürücü bir saldırı yapmaya çalışıyorlar biz de aynı şekilde karşılık verelim Ulu ejder, tıpkı eski zamanlardaki gibi.” Shi bunu duyduğunda şeytani bir kahkaha attı. Kahkahası Naruto,Sasuke ve Gaara’ya kadar ulaşmıştı. “Size ismimin neden ölüm olduğunu öğretme zamanı geldi veletler.” Dedi kahkahasını devam ettirerek. Shi, konuşmasından sonra dikey olarak dönmeye başladı. Yavaş yavaş hızlandı ve hızı artıkça nerdeyse karşılarında siyah bir kara delik varmış gibiydi. Naruto ve Sasuke ikilisi bijuu-damayı fırlattı ve doğruca Shi’ye doğru bir yıldırım gibi gitti. Shi o kadar hızlı dönüyorduki kara delik görüntüsü hiç değişmiyordu. Bijuu-dama tam kara görüntüye vurmuştu ki vurduğu anda ortadan kayboldu. Ne bir patlama ne bir etki olmuştu. Bijuu-dama ortadan kaybolunca Shi yavaşlamış ve durmuştu. “ Saldırıyı bertaraf ettiğimize göre şimdide de ölüm vakti !!!” diyerek bir şimşek gibi 3’lüye doğru harekete geçti. O kadar hızlı geliyordu ki 3’lü ne yapacağını bilemedi. Sasuke, Susano’o kılıcını çekti ve saldırmak istedi ama geç kalmıştı. Bu sırada Gaara ne yapması gerektiğini biliyordu. “Suna no Tate” diye bağırdı ve tam o sırada Shi büyük bir hızla Susanoo kaplı 3’lüye çarptı. Çarpma ile birlikte o kadar güçlü bir patlama olmuştu ki Atom bombası gibi bir etki yaratmıştı havada.

Naruto, Sasuke ve Gaara, çarpışmanın etkisiyle oluşan patlamadan sonra yere doğru yavaş yavaş düşmeye başladı ve daha sonra yere çakıldılar ayrı ayrı yerlerde. Yere düştüklerinden bir süre sonra Naruto kendine gelmiş ve yavaşça Sasuke’yi bulmak için harekete geçmişti. Sasuke’yi bulduğunda o da yavaşça ayağa kalkmaya çalışıyordu. Birbirlerine baktıklarında “Gaara nerde?” der gibiydiler. O sırada, Gaara önlerinde belirmişti. Naruto ve Sasuke, Gaara’yı gördüğünde bi an öyle bakmışlardı. “Şu ejderha kendini yok etti.” Sanırım dedi Naruto ama daha sonra gördükleri manzara karşısında gözleri şoka uğramış gibi açılmıştı. Tagawa, koluyla beraber Gaara’nın göğsünü delip geçmiş kolundan ve ellerinden kanlar akıyordu. “Ulu Ejderin isminin neden ölüm olduğunu şimdi anladın mı?” dedi ve devam etti. “Sanırım bir kişi eksildiniz…”
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
İletişim:

Yeni bölüm yaz diyenler nerde :whistle:
Kullanıcı avatarı
onatcan3
Favori Manga: Hellsing
Favori Anime: Guardian Angel

Hokage_Minato yazdı:Yeni bölüm yaz diyenler nerde :whistle:
Ya baba. Olay kurgu güzel de ruh eksik biraz. Anlatma şevki eksik...
Yine de yaz, okunur. Bu arada, Air Gear - Beyaz Lanet'e de bakarsan sevinirim. Birbirimizi destekleyelim hiç olmazsa :)
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
İletişim:

onatcan3 yazdı:
Hokage_Minato yazdı:Yeni bölüm yaz diyenler nerde :whistle:
Ya baba. Olay kurgu güzel de ruh eksik biraz. Anlatma şevki eksik...
Yine de yaz, okunur. Bu arada, Air Gear - Beyaz Lanet'e de bakarsan sevinirim. Birbirimizi destekleyelim hiç olmazsa :)
Ruh bende de yok hacı yorgunken ancak o kadar oluyor :lol:
Kullanıcı avatarı
~KötükarakteR~
Favori Manga: Liar Game
Favori Anime: Code Geass, FMA Brotherhood

Öncekileri de okumuştum ama yorum yapmamıştım kısmet bugüneymiş. :D
Güzel bir hikaye güzel bir kurgu. Bugünkü bölümü de beğendim ama neden Gaara öldü -sanırım. :(
Resim

Resim
► Spoiler Göster
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
İletişim:

~KötükarakteR~ yazdı:Öncekileri de okumuştum ama yorum yapmamıştım kısmet bugüneymiş. :D
Güzel bir hikaye güzel bir kurgu. Bugünkü bölümü de beğendim ama neden Gaara öldü -sanırım. :(
Beğenmene ve takip etmene ayrıca yorum atmana sevindim :D O kadar güçlü bir karakter yapıp kimseyi öldürmemek olmaz diye düşündüm :D

“Fan Fiction” sayfasına dön