Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

İntikam (9.Bölüm 13.04.14)

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

karlidag yazdı:Oncelikle tekrar baslamana sevindim.bolum guzeldi fakat neden bukadar guclu yaptigina anlam veremedim. Muhtemelen power up vermek zorunda kalacaksin.ejderha ya gelince nasil yenilecek tahmin bile edemedim :) mavi ates olayi guzel olmus.ama dusunsene amaterasuyu gokakyu olarak kullandigini neyse bolumu gayet guzel buldum.. kurgu guzel islenirse celebhol'un ff si kadar uzun ve okunur olacaktir.sonucta 2 ff de savas sonrasi sonsuz genjutsu basladiktan sonra geciyor. Yeni bolumu bekliyorum.
Yorumun için teşekkürler. Normal hikayedeki boşlukları kafamda bu şekilde doldurdum :) Doldurduğum şekilde olması için de bayağı güçlü olması gerekiyordu. Bakalım gelecek bölümler ne olacak :)

Hikayeyi okuyanlar ve beğenenler yorumlarını eksik etmezlerse sevinirim :)
Celebhol
Favori Anime: -

Forumda düzgün fanfiction kıtlığı var nedense ve o yüzden -kusura bakma ama okumasam da- tekrar başladığını görmek güzel. Bölümleri ne çok uzun ne çok kısa tutar ve çok boşluk bırakmadan atarsan daha çok okunacağını düşünüyorum :) Aynı zamanda bu cliff hanger denilen "tam yerinde kesme" olayını yaparsan da -tabi kendini çok tekrarlamadan- ilgiyi canlı tutarsın.
Genel manga mantığını ff'ye oturtmak en iyi strateji bence, hikayenin bütün olduğunu unutma ama aynı zamanda her bölümü kendi içinde ilgi çekici kılmaya da çalış.
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
İletişim:

Tavsiyeler için teşekkürler hacı. Okuyup eleştirilerinle de katkı yaparsan daha güzel olur benim için :lol: vakit bulduğum zamanlarda yazmaya çalışacağım ama bazen öyle oluyorki yorgunluktan tek kelime yazasım gelmiyor o yüzden biraz aralarım uzun oluyor benim. Berserk gibi diyeyim :lol:
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
İletişim:

Eskiden hikayemi takip edenler unuttu herhal bu kadar uzun sürede :lol: daha önce okumayanlar , naruto nun ana hikayesinden sıkılanlar, celebhol ün ff sini bitirenler buraya gelebilir :evil: :lol:
Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

Haci imzana link koy bol bol post at
Al sana free reklam.Celeb taktigi ;)
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........
Kullanıcı avatarı
ofluclk
Favori Manga: One Piece, Naruto ve Hellsing
Favori Anime: One Piece, Naruto ve Hellsing
İletişim:

Nerdesın ya Nerdesın :))))

Sonunda baştan okuyacağım
Resim
Ne Mutlu Türk'üm Diyene! M.K. ATATÜRK.
Türk Degilsen Uzak Olasın.!

"Hayattaki yegane üstünlügüm, Türk dogmaktir! Muhterem milletime sunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetistirerek basinin üstüne kadar çikaracagi adamlarin kanindaki, vicdanindaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."M.K. ATATÜRK Resim
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
İletişim:

ofluclk yazdı:Nerdesın ya Nerdesın :))))

Sonunda baştan okuyacağım
Okuduktan sonra yorumlarını bekliyorum hacı :)
Kullanıcı avatarı
ofluclk
Favori Manga: One Piece, Naruto ve Hellsing
Favori Anime: One Piece, Naruto ve Hellsing
İletişim:

Yazdığın ilk günden beri okuyorum kı ara verdiğin zamanlarda bile baştan tekrar tekrar okudum. Güzel gidiyor akıcılığı harika ama lütfen çok ara verme en fazla 2 hafta olsun olacaksada devamını dört göz ile bekliyorum.
Resim
Ne Mutlu Türk'üm Diyene! M.K. ATATÜRK.
Türk Degilsen Uzak Olasın.!

"Hayattaki yegane üstünlügüm, Türk dogmaktir! Muhterem milletime sunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetistirerek basinin üstüne kadar çikaracagi adamlarin kanindaki, vicdanindaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."M.K. ATATÜRK Resim
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
İletişim:

ofluclk yazdı:Yazdığın ilk günden beri okuyorum kı ara verdiğin zamanlarda bile baştan tekrar tekrar okudum. Güzel gidiyor akıcılığı harika ama lütfen çok ara verme en fazla 2 hafta olsun olacaksada devamını dört göz ile bekliyorum.
İnşallah hacı fırsat buldukça yazacam :)
Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

Hokage_Minato yazdı:
ofluclk yazdı:Yazdığın ilk günden beri okuyorum kı ara verdiğin zamanlarda bile baştan tekrar tekrar okudum. Güzel gidiyor akıcılığı harika ama lütfen çok ara verme en fazla 2 hafta olsun olacaksada devamını dört göz ile bekliyorum.
İnşallah hacı fırsat buldukça yazacam :)
2 hafta az olmus
2 ay yapalim sunu olurmu? Haftada 2 bolum istemeliyiz
.bunu yapabilirsin hokage bir hafta olmus zaten.
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........

“Fan Fiction” sayfasına dön