Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

...

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Celebhol
Favori Anime: -

Beowulf75 yazdı:Finallerim bitince okuyacağım. :D
Tamamdır hacı. Spoiler yememeye dikkat et :laugh:
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Tabiki de farkında olmadan yaptı. Fakat ben shonen ana karakterlerde amacını gerçekleştirdikten sonra ne yapacaklarına dair konuşan hiç görmedim edward elrich dışında naruto ise hokage olduktan sonra yapacaklarını planlıyor. Gittiği yolun ta ilk bölümden kolay bir yol olmadığını biliyor.

Sakura hakkında doğru düşünüyor olabilirsin. Kadın kunoichi sonuçta erkeklerden daha vefalı olacak zaten narutoda öyle psikopat bir kadın görmedim.
Resim
Celebhol

@liva
► Spoiler Göster
@Unknown
Hacı bakış açılarımız çok farklı. Ben kendi tomboy tarzında davranışlarıyla hala Naruto'yu önemsediğini düşünüyorum.
Celebhol

Unknown yazdı:@Celeb;
Hacı önemsemiyor demiyorum. Fırsatçı kezban diyorum.
Odun olsa Naruto ile o kadar vakit geçirdikten sonra yumuşayıp Naruto'yu önemsemeye başlar.
Naruto vs Sasuke savaşını ve bunları izlemekte olan Sakura olayını iple çekiyorum. Kishimoto yapar umarım.
Sakura'nın karakterinin gösteriş amaçlı değil de gerçekten geliştiğini görmek istiyorum.
Anladım :) Okuyup göreceğiz o zaman.
Kullanıcı avatarı
ofluclk
Favori Manga: One Piece, Naruto ve Hellsing
Favori Anime: One Piece, Naruto ve Hellsing
İletişim:

Yeni seri ne zaman geliyor cebelhol?

Alıştırdın öle kolay bırakamazsın hatta forumun bu bölümüne celebhol'u övme ve taşlama kısmı açılıp sabitlenmeli :)
Resim
Ne Mutlu Türk'üm Diyene! M.K. ATATÜRK.
Türk Degilsen Uzak Olasın.!

"Hayattaki yegane üstünlügüm, Türk dogmaktir! Muhterem milletime sunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetistirerek basinin üstüne kadar çikaracagi adamlarin kanindaki, vicdanindaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."M.K. ATATÜRK Resim
Celebhol

@ofluclk, Unknown
Sanat Köşesi'nde Gezgin diye bir hikayeye başladım şu an, mangalarla alakası olmayan kendim oluşturduğum bir şey. O yüzden fanfic yok aklımda bu aralar :P
Celebhol

Unknown yazdı:
Celebhol yazdı:@ofluclk, Unknown
Sanat Köşesi'nde Gezgin diye bir hikayeye başladım şu an, mangalarla alakası olmayan kendim oluşturduğum bir şey. O yüzden fanfic yok aklımda bu aralar :P
Konusu ne panpa? Bilim-Kurgu / Fantastik türü bir şey mi, emmeli gömmeli bir şey mi?
Bir yemek yiyip okuyayım bakalım. ;)
Konusu hakkında şu an sadece "birden fazla türe girecek" diyebilirim. Yorumun olursa kendi konusuna atarsın Gezgin'in :)
Kullanıcı avatarı
glaktus
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Okuduğum en iyi fanficion'lardan biri
-hayat nedir?
-hayat bilmecedir,
attığın adımlar birer hecedir,
çözersen gündüz,
çözmezsen gecedir.

///////////////////////////////////////////////////
+ Aşk nedir.