Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

...

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

Celebhol [email protected] bana ulasirmisin bazi konularda fikrini almak istiyorum
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........
Celebhol
Favori Anime: -

karlidag yazdı:Celebhol [email protected] bana ulasirmisin bazi konularda fikrini almak istiyorum
Attım mail. Skype olarak kullanıyorsan ordan da konuşabiliriz.
Kullanıcı avatarı
Uzumaki Clan
Favori Manga: Naruto, Bleach
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Bleach, One Piece, D. Gray Man, Death Note,F ull Metal Alchemist, Full Metal Alchemist Brotherhood, Darker than Black, Ghost in the Shell

Celebhol başka hikayen varmı böyle Naruto'yla ilgili falan ? Varsa hemen bakıyım B)
Resim ''Gerçek bir shinobi görünenin arkasında gerçeği görebilendir '' Hatake Kakashi
► Spoiler Göster
Celebhol

Uzumaki Clan yazdı:Celebhol başka hikayen varmı böyle Naruto'yla ilgili falan ? Varsa hemen bakıyım B)
Naruto'yla ilgili başka hikayem yok malesef. Aklımdaki fikirlerin %95'ini falan bu hikayede kullandım zaten.
Kullanıcı avatarı
Uzumaki Clan
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Bleach, One Piece, D. Gray Man, Death Note,F ull Metal Alchemist, Full Metal Alchemist Brotherhood, Darker than Black, Ghost in the Shell

Celebhol yazdı:
Uzumaki Clan yazdı:Celebhol başka hikayen varmı böyle Naruto'yla ilgili falan ? Varsa hemen bakıyım B)
Naruto'yla ilgili başka hikayem yok malesef. Aklımdaki fikirlerin %95'ini falan bu hikayede kullandım zaten.
Bleach ya da One Piece tarzı animelerden var mı ?
Resim ''Gerçek bir shinobi görünenin arkasında gerçeği görebilendir '' Hatake Kakashi
► Spoiler Göster
Celebhol

Uzumaki Clan yazdı:
Celebhol yazdı:
Bleach ya da One Piece tarzı animelerden var mı ?
Manga-animelerle ilgili yok fakat kendi yazdığım orjinal öyküler var. İlgini çeker mi bilmiyorum ama alakalı linkler aşağıdaki mesajda var.
fan-fiction/naruto-mutlu-son-t7851-780.html#p215813
Anlatım açısından da içerik açısından da daha farklıdır fanfictiondan.
Kullanıcı avatarı
Uzumaki Clan

Celebhol yazdı:Manga-animelerle ilgili yok fakat kendi yazdığım orjinal öyküler var. İlgini çeker mi bilmiyorum ama alakalı linkler aşağıdaki mesajda var.
Güç diye kısa hikayene bakıyorum fena değilmiş 2. bölümdeyim daha gerçi :lol:
► Spoiler Göster
Celebhol

Uzumaki Clan yazdı:
Celebhol yazdı:Manga-animelerle ilgili yok fakat kendi yazdığım orjinal öyküler var. İlgini çeker mi bilmiyorum ama alakalı linkler aşağıdaki mesajda var.
Güç diye kısa hikayene bakıyorum fena değilmiş 2. bölümdeyim daha gerçi :lol:
Eyvallah :) Onun son bölümü diğer bilgisayarımda memlekete döndüğümde tamamlayacağım.
Kullanıcı avatarı
Uzumaki Clan

;)
Celebhol yazdı:Evet, burada bahsettikleri kişi benim. Adım Mehmet. Benim hakkımda dedikodu yapan bu iki gerizekalı ise Ayten ile Gökçe miydi neydi.
Kardeşimin adı Gökçe :whistle:
(Güç hikayesi spoilerı içerir)
► Spoiler Göster
Varoluş Savaşı hikayene başlıyorum Güç'ün yeni bölüm çıkarsa okurum.
En son Celebhol tarafından 28 Kas 2013 19:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: asd
► Spoiler Göster
Celebhol

Sağol hacı. Güç ilk yazdığım hikayedir, Varoluş Savaşı'nın olduğu başlık ise tek bölümlük öykülerimi yazdığım başlık.

Dediğim gibi Güç'ün final bölümünü malesef memlekete gittiğimde yayımayalabilirim ancak, laptopta değil son bölüm.

“Fan Fiction” sayfasına dön