Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

...

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Uzumaki Clan
Favori Manga: Naruto, Bleach
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Bleach, One Piece, D. Gray Man, Death Note,F ull Metal Alchemist, Full Metal Alchemist Brotherhood, Darker than Black, Ghost in the Shell

Celebhol yazdı:Sağol hacı. Güç ilk yazdığım hikayedir, Varoluş Savaşı'nın olduğu başlık ise tek bölümlük öykülerimi yazdığım başlık.

Dediğim gibi Güç'ün final bölümünü malesef memlekete gittiğimde yayımayalabilirim ancak, laptopta değil son bölüm.
Tamam. Sabırla bekleriz :whistle:
Resim ''Gerçek bir shinobi görünenin arkasında gerçeği görebilendir '' Hatake Kakashi
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Uchiha-Madara
Favori Manga: One Piece, Naruto, Bleach, Gintama, Toriko, Vagabond, Shamo, FMA, Death Note,
Slam Dunk, Veritas, Gamaran, Beelzebub, Fairy Tail, Gintama
Favori Anime: One Piece, Death Note, Naruto Shippuden, Bleach, Afro Samurai, Basilisk, SWA, Fairy Tail, FMA, Dragon Ball, Shingeki No Kyojin
İletişim:

İlk bölüm oldukça güzel. Şu kadar yılda yeni başladığım içinde k.bakma kısmet olmadı bir türlü. Bu gece sabahlama nedenimi de bulmuş oldum :lol:
"Işığın olduğu her yerde gölgeler de vardır."
► Spoiler Göster
[/align]
Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Uchiha-Madara yazdı:İlk bölüm oldukça güzel. Şu kadar yılda yeni başladığım içinde k.bakma kısmet olmadı bir türlü. Bu gece sabahlama nedenimi de bulmuş oldum :lol:
Ehuehe, ne zaman geldiği farketmez. Yorumlar her zaman sevindirici :)
Buralardaki mesajlara bakma derim yalnız bitirmeden, ağır spoiler yersin yoksa.
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Gerçekten çok güzel bir hikaye oldu. Ellerine sağlık normalde olması gereken narutodaki sert hayat koşulunu iyi yansıttın. Bazı kişiler sainen dediler ama sainende cinsel içerik olur bunda yoktu. hikayenin sonu özellikle çok güzeldi özelliklede sakurayı böyle önemli bir yerde kullanman güzeldi. Kim ne derse desin ben sakurayı severim saten. Bir sayfada takım 7 shinobiliğin hangi evrelerini simgeliyor.
Bana göre sakura beyaz o dünya için fazla saf, sasuke siyah o dünyanın kötü tarafını simgeliyor. Naruto ise ne siyah ne beyaz ikisinin arasında kakashi ise o üçünü dengeliyor.
Resim
Celebhol

liva yazdı:Gerçekten çok güzel bir hikaye oldu. Ellerine sağlık normalde olması gereken narutodaki sert hayat koşulunu iyi yansıttın. Bazı kişiler sainen dediler ama sainende cinsel içerik olur bunda yoktu. hikayenin sonu özellikle çok güzeldi özelliklede sakurayı böyle önemli bir yerde kullanman güzeldi. Kim ne derse desin ben sakurayı severim saten. Bir sayfada takım 7 shinobiliğin hangi evrelerini simgeliyor.
Bana göre sakura beyaz o dünya için fazla saf, sasuke siyah o dünyanın kötü tarafını simgeliyor. Naruto ise ne siyah ne beyaz ikisinin arasında kakashi ise o üçünü dengeliyor.
Çok sağol hocam :) Sakura'yı ben de aynı şekilde severim, kendine has şekilde duygularını belli ediyor ve aslında bayağı bir karakter gelişimi var ama pek farkedilmiyor.
Kimin neyi temsil ettiği konusunda bir yorum yapmayayım en iyisi ben, azıcık gizemi kalsın olayın :laugh:
Kullanıcı avatarı
liva

Malesef çoğu naruto okuyucusu sakuranın hakkını yiyor bana göre o kendi kendini geliştiren ve bir şeyler yapmaya çalışan ve başarılı olan birisi. Ben sakuranın karekter gelişimini hep büyük bir keyifle izlemişimdir.

Niye merak ettim senin düşünceni :)
Resim
Celebhol

İki karakter hakkında az-biraz bir şeyler söyleyeyim o zaman :)
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
liva

Özellikle onları merak ediyordum ama bana göre ilk bölümden bir idealleri olan bir çocuktu. Hokage olcağından o kadar emin şimdiden politik bir oluşturmaya başladı. Örneğin kazekageyle arkadaş olması.
Resim
Celebhol

liva yazdı:Özellikle onları merak ediyordum ama bana göre ilk bölümden bir idealleri olan bir çocuktu. Hokage olcağından o kadar emin şimdiden politik bir oluşturmaya başladı. Örneğin kazekageyle arkadaş olması.
Politik oyunlar sebebiyle yaptığı bir şey değil o ama. Zaten insanları etkileme gücü en yüksek karakter olarak doğal bir sonuç bu.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Finallerim bitince okuyacağım. :D
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]

“Fan Fiction” sayfasına dön