Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Türk yapımı One Piece

İnternet'te bulduğunz Anime & Mangalarla ilgili yapılmış videoları burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Ra'sal.Ghul
Favori Manga: Bleach
Helsing
Basilisk
Death Note
One Piece
Favori Anime: Bleach
Helsing
Basilisk
Death Note
One Piece

TribalCain yazdı:Bu adamlarla Pokemon parodisi zamanlar'ında tanışmıştım.O zaman komik geliyordu.Şimdi biraz formdan düşmüşler.
Daha çocuksuydular ozaman e daha bir sempatik sende çocuktun ozaman haliyle ota boka gülerdik .
Resim
Kullanıcı avatarı
Keskinkılıç
Favori Manga: One Piece
Naruto
Favori Anime: Naruto

Şemsiye ustası Zoro, tipe gel ya :evil: :lol: Videonun yarısındayım şuan tam izlemedim ama beğendim güzel olmuş. Karizmatik giriş yapmak için bekleyen üçkağıtçı Zoro.
Resim
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Bleach'te aynı espri vardı. Bölümlerden sonra böyle küçük espriler gösteriliyordu bazı bölümlerde. İchigo karizmatik giriş yapmak için sinsi sinsi bekliyordu.

Çalmışlar demiyorum ama Naruto ve Op izleyen bu adamların Bleach'ten espri almasına şaşırmam.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Çok iyi yapmışlar, hoşuma gitti. Dalga geçtikleri bir çok nokta vardı. En çok hoşuma giden kısmı haioken tekniğiydi.
Kullanıcı avatarı
VIA10
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Death Note, Code Geass

Bu adamların iyi videoları var, dün biraz araştırdım adamları internette bu videoda zoroyu oynayan adam ntvspordaki spiker Ercan Taner'in oğluymuş baya benziyor da zaten, luffyi oynayan da oyun doktoru nickiyle cnn türk teki multiplayer programında yorumcu olmuş sonradan. Zamanında atv deki çek bakalım programına 'ev alma komşu al' videolarıyla katılmışlar ama elenmişler boktan bir şekilde.

“Fan Video” sayfasına dön