Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kendinizi Dışa Vurun

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

@unforgiven
Dedigin dogru mühendisleri tecrubesiz sifatında asgari ücrete bağlıyorlar. Ama 2. Dedigin gibi egiterek işe baslatanda var ve iyi sonuç aliyorlar. Diger duruma göre. Bu zihniyet olsa çok daha verimli olur amma ve lakin sonuç :)
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Mesleğe yeni başlayan avukatların çoğunluğu başka bir avukatın yanında sigortalı işçi olarak çalışıyor. Daha 3000 liradan fazla alan yeni başlayan avukat görmedim. O 3000 lira alan da sabahtan akşama kadar İcra Dairelerinde pert oluyor.

Bu işin tek oluru kendi ofisini kurmak. Onu yapanların da büyük çoğunluğu patlıyor, iflas bayrağını çekiyor kirasını bile ödeyemediği için. Geçen haberlerde görmüştüm avukat parasızlıktan en son intihar etmişti. Leş bir durum. :/
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Şuan en iyi parayı bekçiler kazanıyor.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Ah ben bu fakirliğin anasını avradını sikim. Hepimizi helak etmiş. Acınızı paylaşıyorum kadim dostlarım.
Resim
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Aslında bu konu hakkında daha çok şey yazarım lakin yoruldum artık. Gördüğüm ve gözlemlediğin en ömeli nokta ise asıl olayın Türkiye'deki zengin kesimin "......" olmasından kaynaklanıyor. En küçüğünden en büyük zengin iş verenlerden, hiçbir fark yok. Farklı olan illa ki vardır ama büyük çoğunluk bu.

Bakın ark.lar 5 tl yi çok gören, çalışanının hakkını vermeyen adamlar gidip hacılara hocalara 5000 TL para bayılıyor utanmadan bunu da yüzünüze karşı söylüyorlar. En temel iş güvenliği tedbirlerini almaktan çekinenler paralarını çok boş şeylere harcıyor. Bakın sorun fakir olmak da değil. Zaten az çok dünya/insanlık tarihini okuyan bir insan dünya gerçeklerini anlar. Dünyada coğrafi konumlarının getirdiği şartlardan dolayı zor yaşam koşullarında hayatta kalmaya çalışan bir sürü insan var bunu da biliyorum. Lakin Türkiye gibi bir konumda olan ülke bu durumda olmamalı değil mi ? Yanlış mı düşünüyorum ?
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Oyunların hikayelerini çok seviyorum fakat ingiliççe olduğu için her zaman çok anlayamıyorum. Bu sebeple Türkçe olanları dinliyorum youtubeden fakat bazen adamların anlatımı o kadar kötü ki ingilizce okusam daha iyiydi diyorum.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 17 Ağu 2020 16:05 Oyunların hikayelerini çok seviyorum fakat ingiliççe olduğu için her zaman çok anlayamıyorum. Bu sebeple Türkçe olanları dinliyorum youtubeden fakat bazen adamların anlatımı o kadar kötü ki ingilizce okusam daha iyiydi diyorum.
Bu tarz hobilerin varsa şart abi. Ben de geliştirmeye çalışıyom.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Bi aralar çok geliştirdim, ilerledi siktir oldu gitti.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Ya virüs gibi senin amına koyim başta 3 hafta dendi konu nerelere geldi. Açın artık şu okulları yurtları eskiye dönmek istiyorum.

Ayrıca bi kaç eski konuya falan baktım da sitede harbiden komik adamlar vardı ya bazı mesajlara bakıp yarıldım yine.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Televizyonda film izlemenin farkli bir zevki varmis. Rehbere bakip seciyorum, sonra da bir duzine reklam arasinda izliyorum. Hahahaha

“Salon” sayfasına dön