Kendinizi Dışa Vurun

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

*UnforgiveN* yazdı: 09 Kas 2020 18:59
Light of God yazdı: 09 Kas 2020 15:42 Başımdan geçeni anlatmaya üşendim de şimdi şaka maka çok fazla çomar var ülkede. Bu durumu düzeltmek imkansız mı gerçekten?
Bu olay çomar olmaktan öte birşey. Bile isteye insanların hayatları ile oynanıyor. İstanbul'da durum cidden çok kötü. Ve havalar görece iyi durumda.
Kapalı alanda adam koronalıyım demesine rağmen sigara içip yanımda bana doğru üflüyor. Bu çomarlık değil bu başka birşey. Ben hakikaten çıldırma noktasına geldim. Böyle insanlara karşı tatlı dil işe yaramıyor. Kavga etsen hayatın kayacak. Arayıp ihbar etsen firma ceza alacak haliyle biz de etkileneceğiz ekonomik olarak. Zaten iş yok olan da seni asgari ücretle silkmeye çalışıyor o da bi silke yaramıyor anca günlük besin ihtiyacını karşılıyorsun.
Bunun temel nedeni eğitimsizlik ve ahlaksızlık. Kabaca yarı cehalet durumu. Senin hikayedeki korona olduğu halde toplum içinde sigara içmeye devam eden amca da bu duruma güzel bir örnek tabii. Az önce ifade ettiğim sıfatlar uzun olduğu için kısaca ''çomarlık'' demeyi daha sağlıklı buluyorum. Yerine geçebilecek başka önerilere de açığım tabii.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Çalışma hayatının mk.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Tüm hayatın neden demiyoruz da sadece çalışma hayatı diyoruz.
Resim
Sitede Huzuru Bozana Böyle Yaparım!!!
Resim
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion

Tüm evrenin amk.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Beyler bi seyahat rotası çizdim bu cuma başlıyorum. Antalya-Afyon(arada olan varsa görüşürüm gelirim yanına) İzmir, bir ihtimal istanbul.

Buralarda olan varsa bi çay kahve içelim virüs paylaşalım.
Resim
Resim
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Antalyada bizden biri var mı? İki üç gün buradayım.
Resim
Resim

“Salon” sayfasına dön