Kendinizi Dışa Vurun

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Hacı çok takıyorsun, takma.

Canını çok sıkarlarsa çıkarsın, ne kadar süre oldu bilmiyorum ama daha farklı sektörlerde iş var.
Her zaman iş var, sadece götün kuru değil o kadar.
Resim
Sitede Huzuru Bozana Böyle Yaparım!!!
Resim
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

@Todomeda
İş hukuk'unun hangi maddesine göre sana o cezası kesiyormuş bir sorsaydın keşke : ). İtü'de iş hukuku dersi almıştım, ki mühendislik okumama rağmen. "Kanunlar işçiden yanadır her zaman", derse gelen av. hoca böyle söylemişti.

Evet Türkiye'de her zaman iş var. Her zaman iş bulabilirsin ama iş veren/patronların %99 u aynıdır. En küçük işletmesinden en büyük şirketlere kadar hemen hepsi aynıdır. Çok farklı sektörlerde çalıştım. Çok doluyum beyler bu konuda.
Resim
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

İş davalarında işverene karşı işçi, kira davalarında ev sahibine karşı kiracı, boşanma davalarında erkek tarafına karşı kadın her zaman 1-0 öndedir. :)
Kullanıcı avatarı
Daerk
Favori Manga: One Piece, Berserk, Naruto, Kimetsu no Yaiba, Gamaran, Bleach
Favori Anime: Yu-gi-oh GX

Market sektöründe sekiz seneden beri çalışıyorum.Şu pandemi sürecinde herkesin kişiliği baştan aşağıya değiştiğine inanamıyorum.Biri şişmanken, inanılmaz derecede zayıfladı.Diğeri tıfılken, inanılmaz bir şekilde kilo aldı.Kimileri melekken içinden şeytan çıktı.Bu süreçte bir tek ben mi normal çıktım, anasını satayım.

Bu arada hala virüse şaşırtıcı bir şekilde yakalanmadım.Garip çok garip...
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Hayatımda şu dönemde en keyf aldıgım şey arıcılık.
Resim
Resim
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

@Diabolus abi o işe bende girdim. 4 tane arı kovanı koyduk kayalık bi yere. Beklemedeyim. Geçen hafta ayı köyden birinin peteklerini yemiş. Dikenli telleri civiledim. Simdi kendim zor giriyorum kovanların oraya 😄😄
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Haqoua yazdı: 17 Haz 2021 07:14 @Diabolus abi o işe bende girdim. 4 tane arı kovanı koyduk kayalık bi yere. Beklemedeyim. Geçen hafta ayı köyden birinin peteklerini yemiş. Dikenli telleri civiledim. Simdi kendim zor giriyorum kovanların oraya 😄😄
Dikenli telle olmaz o iş, arıya bakamazsın. Ayrıca ayı isterse teli söker atar güçlü hayvandır.
Resim
Resim

“Salon” sayfasına dön