Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk Haberleşme

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Panpatolar, site olarak bir dostluk bir muhabbet kurduk bazen aramızdan bir anda giden duman olan haber alamadıgımız arkadaşlar var bu konuya yazarsak mesela en azından diğer arkadaşlarımız merak etmez. Öldü mü kaldı mı askere mi gitti ne oldu diye.
Evet farkındayım çok güzel düşündüm aferin bana.
B)
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Gençler ben köye gidiyom, fidanlarımızı bakıp bi budama bakım onarım yapayım onlara, fotoğrafta çekip eklerim buraya, bu gece gelemeyebilirim yarın gelirim. Skypeden falan ulaşamazsınız, telefondan ulaşabilirsiniz sadece.
Siteyi bozmayın kardeş kardeş takılın.

Crazy88 forumu geliştirmeye devam et.

Memoww ve Tribal cain, size söylediğim şeyi gelince halletcem.

@Barbar
Senin de keltoş olayını ayarlıcam.

@Thepumpkin
naruto ve bleache bi yogunlaşalım bunların eksik bölümlerini çevirip editleyen adama hediye vercem. *-*
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Ben ben ben
Toz oluyorum gidiyorum buralardan.Foruma cici bakın kavga etmeyin konuşmadan girişmeyin birbirinize :lol:

En sevdiğim avatarıma kavuştuğuma göre kaybolabilirim :silly:
:lol:
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Yarın akşam köye gidiyorum. İki-iki buçuk hafta kalmak niyetim. Her ne kadar şu sıralar köyden telefonun çektiğine dair rivayetler kol gezse de, aynı şebeke gücüyle internete bağlanabilir miyim bilmiyorum. Gideyim de bol bol oksijen yiyeyim. İstanbul'da ciğerlerim soldu anasını satayım.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

muaet yazdı:Yarın akşam köye gidiyorum. İki-iki buçuk hafta kalmak niyetim. Her ne kadar şu sıralar köyden telefonun çektiğine dair rivayetler kol gezse de, aynı şebeke gücüyle internete bağlanabilir miyim bilmiyorum. Gideyim de bol bol oksijen yiyeyim. İstanbul'da ciğerlerim soldu anasını satayım.
Koy neresi? Rizeye yakınsa,
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Çorum'da abi. Kuzenle gidiyorum, o olmasa oradan sana iki uğrayabilirdim aslında. :lol:
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Sitede bir sure yokum, iyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Oğuzhan (Sae) ile iletişimde olan, soyadını ya da telefonunu bilen varsa biri yazsın bana. Kaç zamandır pokemon skype grubumda da görmüyorum iyice kıllanmaya başladım.

Buradan iletişime geçebilirsiniz benimle.
https://www.facebook.com/ugur.tatli.314
[email protected]
Edit: Kacak bulundu. Yardim etmediginiz icin tesekkurler.
En son ugur_tatli tarafından 10 Ağu 2014 20:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

2 hafta yokum kendinize iyi bakın.
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Sevgili MangaTürk Ailesi,

2011 den beri aktif olduğum bu forumda sonraları samimi olduğum arkadaşlarımla burada yolum kısa süreli olarak ayrılıyor. 6 aylık kısa dönem askerliğimi yapmak için önce amasya sonra da kıbrısa gidecem. Dönünce de ne olur kısmet.

Samimi olduğum, muhabbetimin olduğu, tanıyan tanımayan herkese iyi forumlar. Kendinize iyi bakın.

“Salon” sayfasına dön