Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Japon Anime ve Mangalarında Türkiye ve Türk Kültürü

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Gol D. Roger yazdı: Urogue Oruç Reis'dir, eyvallahtır da arab pirate diyor. O da fail amk.
Klasik Türkler ile Arapları karıştırma cehaleti, lan oda git bari bir asistanına sor bu urouge necidir diye, olmadı google'dan bak.
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 22:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Concord
Favori Anime: ..

Tamam alay ediyorsunuzda bu her insanda olan bir şey, türklere özgü değil. Kendi tutuğun takımın adı geçse sevinirsin, kendi inandığın dinin övülse sevinirsin. Kendü ülkenin adı geçincede sevinirsin. Misal abnormal sumbite türkiye var diye aşırı bir popülerite oldu ülkemizde. Avrupa ülkeleri ve abd,çin gibi ülkelerin adı çok geçtiğinden bu tür şeylerde pek takıntılı değiller. Ama bu ülkeler dışında ki çoğu ülkede aynı durumun olduğu kaanatindeyim.
Resim
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

galeme yazdı:Lan sevindim ya :D Onca yıldır bu sektörün içindeyiz. En sonunda sesimizi duyurabilmişiz. :D Çok sevindim. Umarım hentailerde de adımız geçer.
'Köle pazarı' kod adlı 3 bölümlük bir hentainin İstanbul'da geçtiğine dair söylentiler var :)
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Gol D. Roger yazdı:Hayır siksok tarihi korsanlara ağır yükler vermiş seride Oda, Oruç reisi Urouge yapmış amk. Umarım tek kolunu keser de 2 yıllık aradan sonra, kör cahilliğini telafi eder biraz.
Urouge'de bir şeyler çıkacak bence, kanatları ve gökyüzü adalarından gelmesi falan, ayrıca enel arızası ile de bir iyi veya kötü ilişkisi olabilir. Aslında oruç reis'in kardeşi hızır reis (barbaros Hayreddin paşa) daha ünlü ve savaş geçmişi çok daha büyük, tüm avrupaya kök söktürmüş kaptan-ı derya ama nedense oruç reis'i almışlar.

Bi bakıyormuşun kardeşide seriye dahil oluyormuş yani hızır reis, harika olurdu.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

nara_fkd yazdı:
galeme yazdı:Lan sevindim ya :D Onca yıldır bu sektörün içindeyiz. En sonunda sesimizi duyurabilmişiz. :D Çok sevindim. Umarım hentailerde de adımız geçer.
'Köle pazarı' kod adlı 3 bölümlük bir hentainin İstanbul'da geçtiğine dair söylentiler var :)
Sonu efsanedir onun. :lol:
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

_[Emre]_ yazdı:
nara_fkd yazdı:
Hentaiciler hemen kendini belli ediyor :evil: :evil:
Edit: O söylentiler doğrudur hocam B)
Kullanıcı avatarı
Ormancı
Favori Manga: One Piece, Toriko, D.Gray-man, Vagabond, Berserk, Holyland, Kokou no Hito, Liar Game
Favori Anime: Death Note, Ghost in the Shell, Shingeki no Kyojin, Darker than Black, Steins Gate, Tokyo Ghoul, Psycho Pass, NHK ni Youkoso

Oruç reis cezayiri alıp oranın hükümdarlığını yapmış, ispanyollara karşı eski endülüs araplarıyla savaşmış biri. Arap sanılmasını fazla yadırgamamak lazım.
Anime-manga kültürüne de en büyük katkımız Harem türü sanırsam, ilgilenen arkadaşlar örnek vermiş.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

_[Emre]_ yazdı: 10 Şub 2015 18:48
nara_fkd yazdı:
Geçen yine bir arkadaşla konuşurken bu hentainin konusu açıldı kısaca olayını anlatalım.

Slave Market-Dorei Ichiba-Köle Pazarı Osmanlılar'ın Constantinople kuşatmasından hemen öncesini anlatıyor. Serinin asıl amacı o zamanlar Bizans'ın içten içe ne kadar çürümüş ve yozlaşmış bir ülke halini aldığını anlatmak gibi görünüyor. Serinin o bahsettiğim "Efsane sonu" ise Osmanlılar'ın Bizans ordularını yok ettiğini gördüğümüz sahnedir. Çoğu global hentai sitesinde bu sahne kesilmiştir. Acaba neden? :) :) :)

“Salon” sayfasına dön