Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kendinizi Dışa Vurun

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
Amaranth
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

20 yaşındayım hayatımda ilk defa bugün bir büyüğüme saygısızlık yaptım.Ama dayanamadım.Yine de çok üzgünüm.Bize ziyarete gelen babamın kuzeniyle resmen kavganın eşiğine geldim.Adamın kızıyla aynı yaştayız.Kız iki sene denedi ve iyi puan alamadı üniversite sınavından.Şimdi bir yandan açık öğretim okuyor bir yandan da çalışıyor.Gel gör ki amcam dediğim adam her ne kadar yakın da olsak kızın hakkında öyle bir şey söyledi ki kızın gözleri doldu ve tuvalette ağladığını duydum.En berbat olanı da bu kıza örnek gösterilmemdi.Kız bir posta da benim odamda ağladıktan sonra dayanamadım ve babamdan fırça yiyene kadar babasıyla tartıştım kızın.İsterse arkamdan saygısız desinler umurumda değil genç bir insanın hayallerini yıkıp,kalbini kırmaya kimsenin hakkı yok.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
villain
Favori Manga: Naruto, Fairy Tail, Death Note
Favori Anime: Naruto, Fairy Tail, Death Note

Amaranth yazdı:20 yaşındayım hayatımda ilk defa bugün bir büyüğüme saygısızlık yaptım.Ama dayanamadım.Yine de çok üzgünüm.Bize ziyarete gelen babamın kuzeniyle resmen kavganın eşiğine geldim.Adamın kızıyla aynı yaştayız.Kız iki sene denedi ve iyi puan alamadı üniversite sınavından.Şimdi bir yandan açık öğretim okuyor bir yandan da çalışıyor.Gel gör ki amcam dediğim adam her ne kadar yakın da olsak kızın hakkında öyle bir şey söyledi ki kızın gözleri doldu ve tuvalette ağladığını duydum.En berbat olanı da bu kıza örnek gösterilmemdi.Kız bir posta da benim odamda ağladıktan sonra dayanamadım ve babamdan fırça yiyene kadar babasıyla tartıştım kızın.İsterse arkamdan saygısız desinler umurumda değil genç bir insanın hayallerini yıkıp,kalbini kırmaya kimsenin hakkı yok.

Saygısızlık her yönüyle saygısızlıktır. Sırf yaşı büyük biriyle tartıştın diye saygısızlık ettiğini düşünüyorsan kendine haksızlık ediyorsun. Bence haklı olduğunu düşündüğün hiçbir mevzu için kendini suçlama. Akıl yaşta değildir.
insanların gerçeklik dediği şey sadece bir yanılgıdır.
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Ubuntu yüklüyorum bilgisayardan olmam umarım.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Amaranth yazdı:20 yaşındayım hayatımda ilk defa bugün bir büyüğüme saygısızlık yaptım.Ama dayanamadım.Yine de çok üzgünüm.Bize ziyarete gelen babamın kuzeniyle resmen kavganın eşiğine geldim.Adamın kızıyla aynı yaştayız.Kız iki sene denedi ve iyi puan alamadı üniversite sınavından.Şimdi bir yandan açık öğretim okuyor bir yandan da çalışıyor.Gel gör ki amcam dediğim adam her ne kadar yakın da olsak kızın hakkında öyle bir şey söyledi ki kızın gözleri doldu ve tuvalette ağladığını duydum.En berbat olanı da bu kıza örnek gösterilmemdi.Kız bir posta da benim odamda ağladıktan sonra dayanamadım ve babamdan fırça yiyene kadar babasıyla tartıştım kızın.İsterse arkamdan saygısız desinler umurumda değil genç bir insanın hayallerini yıkıp,kalbini kırmaya kimsenin hakkı yok.
Su günün sınav sistemlerinde 2 sene calısıp kazanmayan insanı dövmek lazım ama.
Neyse ailevi mesele..
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Puchi
Favori Manga: Bleach, Deadman Wonderlad, Claymore, Witch hunter, Liar game, Veritas
Favori Anime: Bleach, Claymore

Konuyu okuyup icimden birilerine surekli sovuyorum. Bi cevap yazayim diyorum, sonra da ugrasmaya degmez, zaten goruldugu kadar dusuncesi degismeyecek diyip vazgeciyorum. Kendi ailesinde oyle gormustur yazik, napsin. Keske kadin olsaydi, keske. Ama elbet bigun kizi olucaktir, sorun degil, ondan gorur artik. Artik boyle seylerde bile tartismaya girmiyorum, bos yere lafanlamazlar icin kendimi yormuyorum.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Maksim yazdı:Konuyu okuyup icimden birilerine surekli sovuyorum. Bi cevap yazayim diyorum, sonra da ugrasmaya degmez, zaten goruldugu kadar dusuncesi degismeyecek diyip vazgeciyorum. Kendi ailesinde oyle gormustur yazik, napsin. Keske kadin olsaydi, keske. Ama elbet bigun kizi olucaktir, sorun degil, ondan gorur artik. Artik boyle seylerde bile tartismaya girmiyorum, bos yere lafanlamazlar icin kendimi yormuyorum.
Merhaba canım...

Kızımda olsun oğlum da olsun.

Kız kardeşi olan, sülalenin tek erkek torunuyum.
Diğer tüm kuzenlerim benden küçüktür. Hepsinin sevgililerini bilir, gerektiğinde öğüt verir terchlerini kişisel gelişimlerini konusur onları severim.

Kız ya da erkek evlat olması problem değil, karım kezban olmasın bana yeter.

Amin.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Puchi
Favori Manga: Bleach, Deadman Wonderlad, Claymore, Witch hunter, Liar game, Veritas
Favori Anime: Bleach, Claymore

Diabolus Ipsum Amans yazdı:
Maksim yazdı:Konuyu okuyup icimden birilerine surekli sovuyorum. Bi cevap yazayim diyorum, sonra da ugrasmaya degmez, zaten goruldugu kadar dusuncesi degismeyecek diyip vazgeciyorum. Kendi ailesinde oyle gormustur yazik, napsin. Keske kadin olsaydi, keske. Ama elbet bigun kizi olucaktir, sorun degil, ondan gorur artik. Artik boyle seylerde bile tartismaya girmiyorum, bos yere lafanlamazlar icin kendimi yormuyorum.
Merhaba canım...

Kızımda olsun oğlum da olsun.

Kız kardeşi olan, sülalenin tek erkek torunuyum.
Diğer tüm kuzenlerim benden küçüktür. Hepsinin sevgililerini bilir, gerektiğinde öğüt verir terchlerini kişisel gelişimlerini konusur onları severim.

Kız ya da erkek evlat olması problem değil, karım kezban olmasın bana yeter.
Amin.
Yalniz konu sen degildin. Daha cok ozenti. Sen olsan gelip sana solerdim zaten.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

O konuda yazan bendim, o yüzden üzerime alındım.

Neyse güzel bir şey okudum paylaşayım burda.

"Haçlıyı yenen, padişah putunu yıkan, Hz.Muhammed'in kadın devrimini sürdüren, mirası akıl-bilim olan Atatürk değil de sen Müslümansın ha yobaz ?"
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Ben?
Resim
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Geçen ben de bir laf duymuştum gezerken. " İsrail ortadoğuda olmasa müslümanlar hep birbirini öldürür diye." İsrail olduğu halde öldürüyorlar zaten olmasa ne olur Allah bilir.

“Salon” sayfasına dön