Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kendinizi Dışa Vurun

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
byakuya
Favori Manga: OnePiece
Favori Anime: Death Note, Bleach

Noraktar yazdı:1.5-2 yıldır uzattığım saçlarımı kestirdim, rüzgarı tekrar kafamda hissedebiliyorum
Pişman olacaksın :evil:
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Forumda beyinsizlere laf anlatma çabası boş bir çabadır. Sadece insanda sinir yaratıyor, fikirlere gerçeklere ve kendi gördükleri anlayabildikleri hariç her şeye kapalı olan insanlara doğruyu anlatmaya çalışmak, 3 yaşında çocuga tanrıyı anlatmaya çalışmak gibi.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Betelgeuse
Tıpçı
Tıpçı

byakuya yazdı:
Noraktar yazdı:1.5-2 yıldır uzattığım saçlarımı kestirdim, rüzgarı tekrar kafamda hissedebiliyorum
Benim zamanında uzundu da noldu düştü mü :D Düşmedi. Senin şimdi uzun saçların. Düştü mü ? Düşmedi :D Bu cevaptan sonra da saçları sanki kızlar için uzatıyormuşum anlamı çıktı
puchi yazdı:Çocuk katili olcam yakında :angry: gelip herşeyimi kurcalıyolar, bi de giderken 5tane şey götürmeden gitmiyolar :angry: annem sagolsun :angry:
Ben bir keresinde bir çocuğu tokatlamıştım odama gelince. O gün bugün akrabalar arasında yayılmış mıdır nedir. Odama çocuk sokmuyorlar. Dota oynarken resete basmıştı çocuk bu arada :D Zaten sinir stres oynadığım bir oyun. Bir de reset gelince dayanamadım.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
http://img576.imageshack.us/img576/6968/heheheheheh.jpg
Kullanıcı avatarı
pafıjokusa
Favori Manga: Bleach,Naruto,Death note,Eyeshield 21,Defense devil,Dengeki daisy,Kimi ni todoke,Kokou no hito,Slam Dunk,Kuroko No Basket,Sket Dance
Favori Anime: Naruto,Bleach,Kimi ni todoke,Slam Dunk,Nana,Durarara!,Rurouni Kenshin,Kuroko No Basket,Wolf's Rain,Sket Dance

ben bişey sorcaktım arkadaşlar ulquiorranın ichigoyu tuttuğu ve göğsüne delik açtığı sırada çalan bi şarkı vardı ya onu bilen birileri varmı biraz karışık anlattım kusuruma bakmayın :Dbide bleachin 12. açılış şarkısının tamamını bulabilen varsa ve bana söylerse çok sevinirim ...miwa-change....
daha önce yazmıştım ama kimse tınlamamış <:X
Resim Balığa Denizden Başkası Azaptır...
Kullanıcı avatarı
byakuya

Betelgeuse yazdı:
Benim zamanında uzundu da noldu düştü mü :D Düşmedi. Senin şimdi uzun saçların. Düştü mü ? Düşmedi :D Bu cevaptan sonra da saçları sanki kızlar için uzatıyormuşum anlamı çıktı
Ben şahsen onun için uzatıyorum :blink: Düştü de. Hitap ettiğin bayan kesimi tamamen değişiyor, cidden. :blink: :silly:
Kullanıcı avatarı
JackP0t

byakuya yazdı:
Betelgeuse yazdı:
Ben şahsen onun için uzatıyorum :blink: Düştü de. Hitap ettiğin bayan kesimi tamamen değişiyor, cidden. :blink: :silly:
Adam haklı beyler, kısayken salak ama seven kızlarla muhattab oluyosun, uzunken aristokrat kesime hükmediyosun.
Resim
Kullanıcı avatarı
ZeRull
Cellat
Cellat
Favori Manga: Berserk-Vagabond-Bakuman-
Favori Anime: Bakuman-Death Note-Kimi Ni Todoke

Betelgeuse yazdı:
byakuya yazdı:
puchi yazdı:Çocuk katili olcam yakında :angry: gelip herşeyimi kurcalıyolar, bi de giderken 5tane şey götürmeden gitmiyolar :angry: annem sagolsun :angry:
Ben bir keresinde bir çocuğu tokatlamıştım odama gelince. O gün bugün akrabalar arasında yayılmış mıdır nedir. Odama çocuk sokmuyorlar. Dota oynarken resete basmıştı çocuk bu arada :D Zaten sinir stres oynadığım bir oyun. Bir de reset gelince dayanamadım.
muahahha komedi :lol: :lol:

buarada lise 4 e geçtim lise 1 de 1 tane 1im vardı ve lise 3 de 2 tane var ama ortalamayla geçtim bu 1 ler bana takıntı olurmu sokarım böle eğitim sistemine :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

ZeRull kibarca tüküreyim böyle aşkın ızdırabına demiş :lol:

Ayrıldığım kız arkadaşım bi ihtiyaçın olduğunda çekinmeden arayabilirsin demişti, arayıp ihtiyaçım var desem ayıp olurmu ki diye kara kara düşünüyorum.... :( :(
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Kullanıcı avatarı
byakuya

Hibari Kyoya yazdı:ZeRull kibarca tüküreyim böyle aşkın ızdırabına demiş :lol:

Ayrıldığım kız arkadaşım bi ihtiyaçın olduğunda çekinmeden arayabilirsin demişti, arayıp ihtiyaçım var desem ayıp olurmu ki diye kara kara düşünüyorum.... :( :(
Meşhur bis sözümüz vardır, bilirsin, ayıp yatakta olur diye. İhtiyacın bittiği yer bahsedilen mekan olmazsa sorun olmaz sanırım.

Dipnot: Mutfak, halı, banyo, asansör gibi ulvî yerleri düşünmeden lütfen. :blink:
Kullanıcı avatarı
JackP0t

byakuya yazdı:
Hibari Kyoya yazdı:ZeRull kibarca tüküreyim böyle aşkın ızdırabına demiş :lol:

Meşhur bis sözümüz vardır, bilirsin, ayıp yatakta olur diye. İhtiyacın bittiği yer bahsedilen mekan olmazsa sorun olmaz sanırım.

Dipnot: Mutfak, halı, banyo, asansör gibi ulvî yerleri düşünmeden lütfen. :blink:
Tualet, yatak odası, sokak arası ve araba kavramlarını unutmuşsun :D
Resim

“Salon” sayfasına dön