Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kendinizi Dışa Vurun

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Ben şu yaşadıklarımdan sonra, okuduğum baktıklarımdan sonra bunun asla öyle bir virüs olduğuna inanmıyorum.

Ben bunun, tüm bunların planlı programlı amaçlar uğruna yapıldığını düşünüyorum artık.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Virusu Cin saldi demiyorum yalniz, laboratuvardan kacmis bir hastalik oldugunu dusunuyorum sadece.
Asisini bulmadiklari hastaligi yaymanin anlami yok zaten ama Cin'den tureyen ilk virus degil bu. Soguk savas donemi gibi korkutuyorlar diger ulkeleri hastalik yaymakla.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Dünyanın toplanıp el ele verip çinlileri ve hintleri yok etmesi lazım. İnanın bu dünya 10 kat daha güzel nezih bi yer olur.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Aralıkta malumunuzdur Yüzüklerin Efendisi'nin 2. Çağı anlatan bir dizisi geliyor. Bu forumda Orta Dünya ile ilgili bir kısmın olmaması büyük eksiklik hiç kimsenin de aklına gelmedi sanırım bu durum. Forumun prime zamanlarında böyle bir bölüm neden kurmadık acaba.

Bu arada oyununu özledim uzun zaman oldu. Dr.M, Uğur, Shiro falan oynuyorduk çok keyifliydi. :)
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Light of God yazdı: 16 Mar 2021 13:56 Aralıkta malumunuzdur Yüzüklerin Efendisi'nin 2. Çağı anlatan bir dizisi geliyor. Bu forumda Orta Dünya ile ilgili bir kısmın olmaması büyük eksiklik hiç kimsenin de aklına gelmedi sanırım bu durum. Forumun prime zamanlarında böyle bir bölüm neden kurmadık acaba.

Bu arada oyununu özledim uzun zaman oldu. Dr.M, Uğur, Shiro falan oynuyorduk çok keyifliydi. :)
LOTR bebelere cok hardcore gelebilirdi... Belki de o yüzden, açıkçası benim pek umrumda olan bir evren değil. Aklıma gelmedi kimse de önermedi.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Okul bitti, askerlik bitti.
Yaş 30 oldu.
Ciddi manalı bir işe başlayalı daha 6 ay oldu.

Millet 22-23-24 yaşında bu telaşa girip yolunu tutarken 7-8 sene geriden gelmek can sıkıcı.
Babadan da bi şey olmayınca insan iyice karamsarlaşıyor.
Olmadığını geç bi de senin destek olman gerekiyor.

Kyk borcu, kart borçları, eve üç beş bişey derken aldığın asgari ücretin üç kuruş üstü maaştan geriye bir cacık kalmıyor.
Nasıl bi yatırım yapıp birikim yapabiliriz?
3 aydır ufak ufak hisseler alıyorum 5 sene 10 sene sonrası için.

Keşke 10 sene önce ünide yapsaymışım bunu,

Şimdi evlilik de hayal her bok hayal aq yerinde.

Bir haftadır Muğladaki bir arkadaşım yalvarıyor izin al gel diye. Çocuğun yeni işi ankaraya çıktı.
Ben taşınmadan şurada eğlenelim 3-5 gün diyor.

Ne izin alabiliyorum iş yerinden ne izin alsam harcayacak param var.
Bir daha da zaten yarrak giderim muğlaya falan.
Gitsem bile ne arkadaşımı bulurum ne dağıtacak adam.

Böyle hayatın ızdırabını sikeyim.
Tşk.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Todo yaşamana bak kardeşim evlilik falan o kadar düşünme takma bro.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

@Todomeda

Bro ben de hemen hemen seninle aynı durumdayım. Hatta ben de iş durumu da yok. Senin en azından işin var. Hiç olmazsa kafanı dağıtıyor. O kadar boşluktayım ki sıyırmamak için kendimle mücadele ediyorum. Gittim bir de yüksek tahsil bitirdim. Türkiye'de kendini geliştirmiş insana lüzum olmadığını nereden bilebilirdim ? Yaşadığım bölgede insanların çoğunluğunun eğitim seviyesi ortaokul düzeyinde. Bunu insanları küçük görmek için söylemiyorum sadece benm kafama denk biri yok.

Evlilik konusunda benm düşüncem muhakkak bir birikim olması ama bu gidişle o birikime asla sahip olamaycağız :D O yüzden takma panpa tanıştığın kızla ilişki evliliğe gidecek düzeydi olursa bir şekilde evlenirsin zaten.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Eski dostları sohbetleri muhabbetleri özledim. 3 sayfa haberlerinden ne gülerdik be.

“Salon” sayfasına dön