Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kendinizi Dışa Vurun

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

KF moderatörleri tam bir dalyarak, üyeyi şikayet ediyorum beyni yok bunun banlayin diye beni 5 gün banliyorlar.

Yazık ya yöneticilik bitmiş.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

24 yaşıma geldim Avrupada milletin çocuğuna doğum günü hediyesi olarak aldığı gaming bilgisayarı şu yaşımda anca kendim çalışıp alabildim. İlk defa 1080P 60 FPS AAA oyun oynayabiliyorum epey mağara adamı 3. sınıf insan gibi hissettim kendimi bunu düşününce.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Emre yine güzel etmişsin almışsın kardeş.. şu anda lüks
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Borsada biraz param vardı, epeydir araba mı alsam diye düşünürken piyasalarında hareketsiz gitmesini fırsat gördüm ve gittim bi araba aldım. Çalıştığım yerden birazda borç alarak.

Arabayı ilk sürüşümde yaklaşık yarım saat sonra motoru yandı aracın. Dün sanayiden almaya gittim. 53.100 tl hesap çıkartmış ustam. Anan aşağı baban yukarı 52'e el sıkıştık arabamızı aldık geldik. Kısacası anasını gondikliyim böyle işin...
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Todomeda yazdı: 18 Şub 2024 16:13 Borsada biraz param vardı, epeydir araba mı alsam diye düşünürken piyasalarında hareketsiz gitmesini fırsat gördüm ve gittim bi araba aldım. Çalıştığım yerden birazda borç alarak.

Arabayı ilk sürüşümde yaklaşık yarım saat sonra motoru yandı aracın. Dün sanayiden almaya gittim. 53.100 tl hesap çıkartmış ustam. Anan aşağı baban yukarı 52'e el sıkıştık arabamızı aldık geldik. Kısacası anasını gondikliyim böyle işin...
Geçmiş olsun kardeşim, çok da kafaya takmamak lazım. Aynı durum olmasa da ben de geçenlerde motor değiştirdim, yüklü bir miktar masraf yaptım. Yeni araba almaktan iyidir öyle düşünmek lazım.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Toriyama ve DB sevenlerine bas sagligi diliyorum.

DB ile ilgili buyuk sorunlarim var sevdigim karakterler olmasina ragmen ama yine de dunyaca bunca hayrana ulasmis bir seri sonucta. Insan ne kadar dovebilir ki?
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Todomeda yazdı: 18 Şub 2024 16:13 Borsada biraz param vardı, epeydir araba mı alsam diye düşünürken piyasalarında hareketsiz gitmesini fırsat gördüm ve gittim bi araba aldım. Çalıştığım yerden birazda borç alarak.

Tayyar gizli ayıp var burda. Sen niye katlanıyorsun? Karşı tarafa dava açıp rücu edelim masrafını.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Deathwing yazdı: 08 Mar 2024 22:42

Geçmiş olsun kardeşim, çok da kafaya takmamak lazım. Aynı durum olmasa da ben de geçenlerde motor değiştirdim, yüklü bir miktar masraf yaptım. Yeni araba almaktan iyidir öyle düşünmek lazım.
geçmiş olsun

“Salon” sayfasına dön