Kendinizi Dışa Vurun

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Jojo's Bizarre Adventure

Sagolasin Ali, yolda baya dikkat ediyorum ben. Hatta arkadaslarimdan kufur yiyorum kurallara fazla uyuyorum diye.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

ugur_tatli yazdı:
21 Ara 2019 01:20
Hız sınırlarını millet geçsin de ceza yazalım diye koymuyorlar arkadaşlar.
Yolda kurallara uyun, önünüzdekiyle minimum mesafeyi koruyun, telefonla oynamayın araba sürerken.
Evvelsi gün bir arkadaşım trafikte kazasında öldü 25 yaşında gencecik, bugün cenazesine gitmek zorunda kalmazdım eğer yolda gereken dikkati verseydi.
Baiın sağolsun dostum. Tedbirde fazlalık olmaz.
Resim
Sitede Huzuru Bozana Böyle Yaparım!!!
Resim
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat,Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

ugur_tatli yazdı:
21 Ara 2019 01:20
Hız sınırlarını millet geçsin de ceza yazalım diye koymuyorlar arkadaşlar.
Yolda kurallara uyun, önünüzdekiyle minimum mesafeyi koruyun, telefonla oynamayın araba sürerken.
Evvelsi gün bir arkadaşım trafikte kazasında öldü 25 yaşında gencecik, bugün cenazesine gitmek zorunda kalmazdım eğer yolda gereken dikkati verseydi.
Başın sağ olsun.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Sagolun beyler, sizlerden aci haber gelmesin. :)
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Free will is a lie
Religeon is a joke
We are all controlled by something greater.
The memes.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana

Bu ülke insanında cidden sike sürülecek akıl yok. Ayrım yapmadan kendi menfaatini savunacağı noktalarda dahi kutuplaşıp salak salak konuşmayı nasıl beceriyorlar şaşıyorum.

Duvara uçan tekme atası geliyor bazen insanın. Töbeler olsun.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Çocuk hastalandımı varya, böyle duvara uçan kafa atma isteği geliyor insanda.

Arkadaş evde 50 derecede durup nasıl hasta oluyorsun, milletin çocukları sümüğü ağzına akıyor dışarda pislik içinde.
Resim
Resim
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Diabolus Ipsum Amans yazdı:
27 Ara 2019 22:55
Çocuk hastalandımı varya, böyle duvara uçan kafa atma isteği geliyor insanda.

Arkadaş evde 50 derecede durup nasıl hasta oluyorsun, milletin çocukları sümüğü ağzına akıyor dışarda pislik içinde.
Gecmis olsun panpa, bu donemde hastalik engellemek zor. Ben de salya sumuk icindeyim. :D
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Naruto,One Piece,Vagabond,Tower of God, The Breaker, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Naruto, ZANKYOU NO TERROR, One Piece, TTGL, Bleach, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana

@Dia,

geçmiş oslun.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Herkese mutlu yıllar diliyorum. 2020 de mangaturk daha yeni daha güzel olacak umarım. Uğur Tatlı ve Benim minik süprizlerimi bekleyin :)
Resim
Resim

“Salon” sayfasına dön