Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

2018 Sene Sonu Dolar Kaç Tl Olur

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.

2018 Sene Sonu Dolar Kaç Tl Olur

6- 7 arası düşük Beklenti
6
38%
7-8 arası Orta Beklenti
6
38%
8-9 arası Zor Beklenti
4
25%
Diğer
0
Oy yok

Toplam oy: 16
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

24 TL olacak.

Koyim ag ne 9.99 u iki güne 10 TL olur.

Edit. Ama ne salladım he :lol:
En son Anka24 tarafından 28 Ağu 2018 17:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Oğlum bu ney lan? Ben arkadaşa gittim geldim 5,8 di 6,2 olmuş. Biri fena taşşak geçiyor bence bizle.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Outlaw yazdı: 10 Ağu 2018 16:11 Oğlum bu ney lan? Ben arkadaşa gittim geldim 5,8 di 6,2 olmuş. Biri fena taşşak geçiyor bence bizle.
Google'dan mı bakıyon kanka dolara tavsiyem döviz sitelerinde gezmen. 6.80'leri zorladı. Şuan 6.48
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

_[Emre]_ yazdı: 10 Ağu 2018 16:23
Outlaw yazdı: 10 Ağu 2018 16:11 Oğlum bu ney lan? Ben arkadaşa gittim geldim 5,8 di 6,2 olmuş. Biri fena taşşak geçiyor bence bizle.
Google'dan mı bakıyon kanka dolara tavsiyem döviz sitelerinde gezmen. 6.80'leri zorladı. Şuan 6.48

Evet, şimdi bir döviz sitesinden baktım da dediğin gibiymiş. Hacı valla ben 6'yi görmesini sene sonu falan bekliyordum. Bana da sürpriz oldu amk, tutturamadım anketi. :lol: Sene sonu 8'i görürse şaşırmam artık.
Resim
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Dolar 6,27 olunca sus pus olan mtciler.

Tam bunu yazarken 6,20 oldu.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri

redstak yazdı: 10 Ağu 2018 16:45 Dolar 6,27 olunca sus pus olan mtciler.

6,4865 diyor döviz sitelerinde.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Outlaw yazdı: 10 Ağu 2018 16:47
redstak yazdı: 10 Ağu 2018 16:45 Dolar 6,27 olunca sus pus olan mtciler.

6,4865 diyor döviz sitelerinde.
25'lere kadar ani bir düşüş yaşadı bir kaç dakikalığına şu an tekrar 41'lerde.

Edit: Şu an 32'ye düştü tekrardan müdahaleler başlamış olacak ki kur 2 2 yukarı çıkıyordu şu an 2 yukarı 1 aşağı iniyor. :D Ancak her düşüşü daha yumuşak oluyor. Şu an 6.30 sınır noktası oldu.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Açtığım her haber kanalında Türkiye'nin durumunun ne kadar korkutucu olduğu geçiyor, insanın bakarken morali bozulurken sizin hâlinizi tahmin edemiyorum. 😔
Kullanıcı avatarı
asddsa123
Favori Manga: Gamaran,Gintama,Veritas
Favori Anime: Gintama,Slam Dunk

ugur_tatli yazdı: 11 Ağu 2018 09:00 Açtığım her haber kanalında Türkiye'nin durumunun ne kadar korkutucu olduğu geçiyor, insanın bakarken morali bozulurken sizin hâlinizi tahmin edemiyorum. 😔
Buradaki medyacılara göre o kadar büyük problem olmamalı ki daha çok ana muhalefet içindeki çatışmalara ilgileniyorlar :/
Resim
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

byakusharinnegan yazdı: 08 Ağu 2018 00:39 7’yi bulur. Siyasi olaylar sadece bu sınıra dayanma hızını etkiler. Şuan ülkenin başına kim gelirse gelsin durduramaz bunu. Anca uzun vadeli önlemler alınırsa 7 sınırında durmasını sağlayabilirler.
Bu kadar artmasını beklemiştim ama bu kadar erken beklemiyordum ben de. Son 4 gündür falan para ayarlıyordum döviz almak için. 3-5 gün geciksem en fazla 10-15 kuruş artar diye acele etmiyordum. Tam hazırlandığım gün çıkmadan dövize bakayım dedim 1 lira’dan fazla artmış.
Dalgalanmalar durduğunda 5,8’de falan kalır diye bekledim ama 6’nın aşağısına inmeyecek gibi.

İnsanlar dövizden 2 günde %20 kar edebiliyorsa faize yatırmazlar, iş kurup gereksiz risk almazlar doğal olarak. Hükümet de insanlara döviziniz varsa bozun demekten başka birşey yapmıyor. 7’de de durmaz bu gidişle. Yeni sınıra dayandıktan sonra hesaplanması daha sağlıklı olur ama 7,30’larda bi süre kaldıktan sonra 10’a kadar çıkacak gibi görünüyor.

“Salon” sayfasına dön