Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

33 Yıl Suçsuz Olmasına Rağmen Hapis Yatan Adam

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

"Adalet mülkün değil, vatanın temelidir."

Mehmet C. bir gün bilmediği bir suçla tutuklanıyor ve 33 yıl 9 ay 17 gün 11 saat sonra gelen özür yazısıyla tahliye ediliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=MYCMF1K-D3o
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

İzledim bunu. Hani diyecek bir şey yok. Adam hala kötü şartlar altında yaşıyor.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Şu 1 günümü verebilir misiniz lafı gerçekten etkiledi. Asıl kötü yanı kim bilir daha kaç kişi daha aynı durumda.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Dünyaları yakar insan böyle bir durumda. Adam ne dese haklı.
Resim
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Sabah izledim, bambaşka bir hayat yaşayabilecekken yaşadığı hayat...
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Adam şu anda hala öyle böyle yaşıyor. Ben 33 yıl bana ceza veren hakimin yedi sülalesini avlamakla meşgul olurdum.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Luffysan
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Bunun altında yorum yazan birinin yorumuna denk geldim, ki bunun gibi bir sürü kafa vardır orada biliyorumda bunu.

Yazdığı yoruma bak adamın ;

'' Adam siir gibi konusuyor. Edebiyat fakultesine dekan olacak adam. Allh ahirette guldursun seni ins''

Allah mallah yok birader anlayın artık şunu, bu kafaların ciddi anlamda ölmesini istiyorum. Dalga geçer gibi yorum yapıyor ibineler.

Adamın 33 yılı heba olmuş, yazdığı cevaba bak '' Ahirette cennete gidiyon, hurilerle sikişeceksin '' he amk he, beynini siktiğimin. İzlediğim şu acılı geçmişin içine sıçtı şu yorum, her yerde bunlar amk bıkmadınız bir ya, geberin gidin lan bir.

“Salon” sayfasına dön