Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

www.loveislie.com Yazıları ve Öneriler.

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
Ormancı
Favori Manga: One Piece, Toriko, D.Gray-man, Vagabond, Berserk, Holyland, Kokou no Hito, Liar Game
Favori Anime: Death Note, Ghost in the Shell, Shingeki no Kyojin, Darker than Black, Steins Gate, Tokyo Ghoul, Psycho Pass, NHK ni Youkoso

@Diabolus
tekrar düşündüm de en iyi arkadaşımız , sevgilimiz bu kadar da düşünemiyorsa, onlara gereğinden fazla değer veriyoruz demektir, romantik bir edayla "hayatının aşkını arama" yolculuğunun daha fazla getirisi olur sanırım, en azından bir ihtimal ortaya çıkar

Edit: İmla
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
sbg
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto

Çok beğendim yazılarını.... Güncel konundan bahsediyim gerçi diğerlerinde söyliycek daha çok şey buldum ama bencede bir gülücük yeter. Sadece benim için geldiyse... bir gülücük yeter. (Kadınsan özel olmak öğretilmiş gerçekliktir cici...)
***SBG***
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

http://www.loveislie.com/?p=472

Yeni yazi taze ve güzel.

Tesekkür ederim sgb. Mangaturk blogu güzel kullanıyorsun.
Ben de zorunlu arkadaşlıktan nefret ederim ve arkadas olmam. Özellikle okullarda 8 saat görmek zorunda kaldığım kişilerden.

Bir de eyer degil, eğer olacak doğrusu.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
valheru21
Beyaz Avcı
Beyaz Avcı
Favori Manga: One Piece, Naruto,Hellsing,Bakuman
Favori Anime: Gintama,One Piece, Naruto, Hellsing, Yu-Gİ-Oh, Bleach,Bakuman, Samurai 7

@Diabolus Ipsum Amans
Üniversite'yi Trabzon'da okuduğumdan anlattıklarına bizzat şahit olmuş biriyim.Türkiye'de Çömlekçi'nin en az Trabzon kadar tanınması bile uçkuruna ne kadar düşkün bir millet olduğumuzun bir göstergesi.Üniversiteyi okuduğum şehir hakkında başkalarıyla konuşurken maruz kaldığım diyalog şu;
-Üniversiteyi nerede okudun?
-Trabzon'da
-Çömlekçi'ye gittinmi Çömlekçi'ye
-!!!!!!!!!!!!!!!

Halbuki Karadeniz kadınlarını en azından Trabzon'lu bayanları Türkiye'nin çoğu yerini gezmiş biri olarak en güzel,alımlı, çekici bayanlar arasında bulmuşumdur hep.Demekki elindekinin kıymetini bilmemek bu olsa gerek.

Neyse yazı gayet başarılı olmuş.Doğru noktalara değinmişsin.Eline sağlık.
Resim "Dünyaca ünlü bilim adamları tarafından söylense bile saçmalık her zaman saçmalık olarak kalacaktır"
John Lennox
Kullanıcı avatarı
sbg
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto

Diabolus Ipsum Amans yazdı:http://www.loveislie.com/?p=472

Yeni yazi taze ve güzel.

Ben de zorunlu arkadaşlıktan nefret ederim ve arkadas olmam. Özellikle okullarda 8 saat görmek zorunda kaldığım kişilerden.

Teşekkür ederim. Zaman ayırıp okuduğun için....
Yazım hataları tehlikelidir.... Utandım :blush:
:lol: Dikkatle okuduğun için ayrıca teşekkür ederim.

Blog yazılarını takip ediyorum... Çoğunu okudum. Kişiliğini anlamaya çalışıyorum... Farklı birisin. Yeni yazınıda okudum. Sen yazdıkça okuyacağım.
***SBG***
Kullanıcı avatarı
Ormancı
Favori Manga: One Piece, Toriko, D.Gray-man, Vagabond, Berserk, Holyland, Kokou no Hito, Liar Game
Favori Anime: Death Note, Ghost in the Shell, Shingeki no Kyojin, Darker than Black, Steins Gate, Tokyo Ghoul, Psycho Pass, NHK ni Youkoso

Fuhuş işini bu açıdan hiç düşünmemiştim, ekonomik açıdan incelenirse etkisi çok büyük gerçekten. Helgaları da unutmamak lazım bu arada
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

sbg yazdı:
Diabolus Ipsum Amans yazdı:http://www.loveislie.com/?p=472

Yeni yazi taze ve güzel.

Teşekkür ederim. Zaman ayırıp okuduğun için....
Yazım hataları tehlikelidir.... Utandım :blush:
:lol: Dikkatle okuduğun için ayrıca teşekkür ederim.

Blog yazılarını takip ediyorum... Çoğunu okudum. Kişiliğini anlamaya çalışıyorum... Farklı birisin. Yeni yazınıda okudum. Sen yazdıkça okuyacağım.

Kişiliğim anlasilmayacak kadar karmaşık, yazilarima yansıtmayacagim kadar özeldir...

Yazım hataları tehlikeli degil, yanlısı dogru kabul edip buna devam edersen tehlikeli olur.

@diger eleman(nicki unuttum telefonla yazıyorum da göremiyorum)

Fuhuş, kücük ya da gelişmekte olmayan ülkelerin en büyük ekmek kapısı. Dünya tarihi boyunca hep böyle oldu. Bunu değiştirmek ise, gururlu onurlu, iyi yetişmiş kaliteli, dürüst, kendine güvenen bir erkek neslinin elinde. Kerhaneye gitmezsen, böyle bi sorun kalmaz.
Talep, arzı yaratır. Talep yoksa arz diye bi sey olmaz.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Borga-X
Favori Manga: Şimdi hangi birini yazayım ?
Favori Anime: Naruto , Death Note, Claymore , Code Geass , Gintama , 07 Ghost , D-Gray Man , Bleach , Samurai Champloo , HxH , Code Breaker , SAO , Dragon Ball

Hocam yazıların çok güzel. Çok samimi bir şekilde yazıyorsun.
Genelde bu tür yazı yazmaya çalışanlar fazla edebi ve resmi bir dil kullanmaya çalışıyor. Ama öyle bir kaygı yok yazılarında. Zaten gerek de yok o şekilde yazmaya. Net bi şekilde anlaşılıyor anlatmak istediğin.
Sen güncelledikçe takip etmeye devam edeceğim. Kolay gelsin B)
Güçsüzler herzaman sözlere tutunur. Ve güç için gücü elde edemeden ölürler. (Easley) Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

http://www.loveislie.com/?p=478

Allah'ın belası kokarcalar.
Kullanıcı avatarı
Amaranth
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Uzun zamandır girmiyordum siteye bu başlığı gördüm yazılarınızı birkaç gündür okuyorum çoğu konuda hak verdim.Bazı konularda katılmasam da kızları erkeklerin gözünden anlamamda yardımcı oldu yazılar.Küfürler batardı normalde ama eğlendim valla :laugh: Hatta bazı konularda harbi amk dedirtti( ki ben küfür etmem.Tabiki bu küfürün sebebi bugünkü yaşadığım olaylar da olabilir :angry: )Bundan sonraki yazılarınızı da takip etmeyi düşünüyorum. Akşam akşam güldürdü :woohoo:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“Salon” sayfasına dön