Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

www.loveislie.com Yazıları ve Öneriler.

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Amaranth yazdı:Uzun zamandır girmiyordum siteye bu başlığı gördüm yazılarınızı birkaç gündür okuyorum çoğu konuda hak verdim.Bazı konularda katılmasam da kızları erkeklerin gözünden anlamamda yardımcı oldu yazılar.Küfürler batardı normalde ama eğlendim valla :laugh: Hatta bazı konularda harbi amk dedirtti( ki ben küfür etmem.Tabiki bu küfürün sebebi bugünkü yaşadığım olaylar da olabilir :angry: )Bundan sonraki yazılarınızı da takip etmeyi düşünüyorum. Akşam akşam güldürdü :woohoo:
^-^ Müthiş içten bir uslupla yazıp, yazımda bir sürü farklı şeyden bahsedince sırf küfürden oluşmayan kaliteli yazılar olunca küfür insanın gözüne batmıyor doğal olarak.
Ben bir erkek olarak bakmıyorum olaylara, bir insan olarak yorumluyorum, bir kadın bile olsam, hemcinslerimin böyle "ÖKÜZ" olmasını istemezdim.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Lazurii
Favori Manga: One Piece, Naruto, Beelzebub
Favori Anime: One Piece, FMA, Death Note

Çok güzel yazılar olmuş, artık her yazını sabırsızlıkla beklerim. Yazılar şöyle bi durup etraflıca düşünmeme neden oldu, pişmanlıklarım geldi aklıma.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Lazurii yazdı:Çok güzel yazılar olmuş, artık her yazını sabırsızlıkla beklerim. Yazılar şöyle bi durup etraflıca düşünmeme neden oldu, pişmanlıklarım geldi aklıma.
Erkeğin her pişmanlığının altında, mantarlı bi kezban yatar. B)
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Hiperoptikvaskülerdondurucu yazdı:Hacı kokarca adlı yazınla gerçekten çok önemli bir sorunu güzel bir dille yazıvermişsin her satırından keyif aldım.Bazı kişilerin özelliklede ülkemizdeki bir ırkın ten kokusu gerçekten kokuyor bunu birkaç kere dile getirdiğime faşist oldum neyse :laugh: Fuckbuddy olayı resmen başımdan geçti o vajinal koku burnumun direğini kırdı erken boşalma numarası yaptım ama inankı insanın tüm şehvetini biranda bitiriyor :laugh:
^-^ Her insanın bi yeteneği vardır, benimkide anlatmak. :D
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

@Diabolus Ipsum Amans son yazına bayıldım valla süper yazmışsın. Sınavlar falan var diğer yazılarına bakamadım ama son yazına baktım okudukça da okuyası geliyor insanın gerçekten güzel yere değinmişsin güzel de anlatmışsın tebrikler :side: .
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

3Nokta
Chaotic Neutral
Chaotic Neutral
Favori Anime: Brotherhood

Umursamazlığın Son Demleri yazının adı . Ben kendimde belli bir zaman aralığında bu yazıdakinden çok umursamazlık,boşvermişlik ve etraftaki hemen her şeyden sıkılmışlık olduğunu düşündüğüm için söylüyorum : beklentilerini düşük tuttuğun,herhangi birine bel veya umut bağlamadığın ve motivasyonunun kendi içinde olduğu sürece yaşayabiliriz rahat bir hayat yapmak istediğimiz şeyleri yaparak.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Locrian
Vegapunk'ın Asistanı
Vegapunk'ın Asistanı
Favori Manga: One Piece

Eline sağlık hocam.Cok guzel yorumlamıssın. İnsan, birşeyleri kanıtlamanın, hırsın, ve inadın anlamsızlıgını zamanla kabulleniyor.Cocuklugundaki hevesi, merakı sönüyor, söndürülüyor...Çocukken eksik olanı, hatayı, yanlışı tam olarak bilmediğimiz, algılayamadığımızdan; bizlere güzel gelen her "yeni" şey, zamanın ilerlemesi ve eksikliklerin, hataların ortaya çıkmasıyla çirkinleşiyor , eskiyip sıkıcı hale geliyor.Belli bir noktadan sonra , yapacagı her işten önce "Değer mi? Ne uğruna? Kimin uğruna?" diye sormaya başlıyor insan. Bu yuzden, sectigimiz yolda, sectigimiz hedeflere doğru ilerlerken mutlu, huzurlu ve keyifli olmaya bakmak, geriye kalanları bosvermek, gulup gecmek lazım....
Resim

There is no religion.There is no reality or lack of reality.There is no start or finish.There is no me or you.There is only eveything.And... The only thing that is that everything is divinity itself. And it is all for the love of god...

Celebhol
Favori Anime: -

Ben artık "Elimden geleni yaparım, gerisini koyver gitsin" tutumunun en sağlıklısı olduğunu düşünüyorum. Tabii birisine bir şeyi anlatmaya çalışmak doğaldır fakat inat zerresi görürsen o anda bırakmalı. Değişmek istemeyen bir insanı değiştiremezsin, uğraşmak da ego tatmini yapıyor sadece fakat o da sinirlendiğine değmiyor.
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

''Gülüyorum ve farklı şeyler arıyorum, düzeltmeye çalışmıyorum, değiştirmeye çalışmıyorum, anlamaya çalışmıyorum. Basit olanı yapmak varken, çaba göstermenin sebebi nedir?'' özellikle bu kısım benim için son dönemi özetliyor.Birşeyleri zorlamadan olduğu şekliyle bazen kabul edebilmek, umursamadan yaşayabilmek bir şeyleri yapabilmek. Hayata bir J.C.Parkin'in 'fuck it' deme penceresiyle yaklaşabilmek zor ama güzel.
Yazılarını okudum kısmen ve seni bir yönünle de kıskandım sığınacak bir kadehimin yada o kadehe yüklenen anlamı herhangi bir şeyde bulamamam nedeniyle.

Uslubuna ve kalemine kuvvet ilk kez gördüm bu başlığı yazıları da sevdim. Yazmaya devam...

“Salon” sayfasına dön