Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Beslediğiniz Hayvanlar Ve Fotoğraflarınız

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Beyler konu başlıktan anlaşılıyor, buraya beslediğiniz hayvanlarla fotoğraf olur, vidyo olur paylaşabilirsiniz. İlk ben paylaşıyorum.

Ben ve Diablo

[thumbnail]http://s14.postimage.org/omqg4lhz5/DSC_0264.jpg[/thumbnail]

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=CQFTSpgZJLU[/BBvideo]

Buda bu gece çektiğim video.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Headbanger
Favori Anime: -

İsmail abi sesin hiç beklediğim gibi değil.Sitedeki sert halinden dolayı biraz daha sert bi ses çıkmasını bekliyodum ama çok daha yumuşak bi ses duyunca şaşırdım :)
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Abi kusun seytan olamayacak kadar sirin. Ben de cok istiyordum bir kusum olsun, ancak hayvan cok fazla siciyor. E onu salmak da lazim sik sik. Beceremem diye almadim.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

muaet yazdı:Abi kusun seytan olamayacak kadar sirin. Ben de cok istiyordum bir kusum olsun, ancak hayvan cok fazla siciyor. E onu salmak da lazim sik sik. Beceremem diye almadim.
Olm fil değil ya bu 50 kilo sıçacak arasıra sıçıyor biraz. :D :lol:
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
siyedor
Favori Manga: bleach,naruto,D-gray man
Favori Anime: Naruto,Bleach,D-gray man,Full metal,Tsubasa vs...

Askerliğim tavuk beslemekle geçti.Hatta birine arkadaşla birlikte tırnaktan ameliyat ettik.Bir hafta sonra iyileşti.
En son siyedor tarafından 27 Mar 2013 09:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Zamanı vaktinde böyleydi
Resim

Sonra böyle oldu
Resim

Şuan o beyazların da yavruları dolaşmakta piyasada.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Çok güzel hayvanlar beyler. Özellikle kedilere bayıldıgım için kısa lm kedi süper!
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

[thumbnail]http://a1303.hizliresim.com/17/d/l068s.png[/thumbnail]

Rahmetli Şıkıdımdan bulabildiğim tek kare, 2 saattir fotoğraf karıştırıyorum bula bula bir bunu buldum. Çoğu fotoğraflarımız rutubetlenmişti bodrumdayken, o yüzden atmıştık, aralarına karışmış garibim. :D Benim yüzüm niye öyle çıkmış hiç bilmiyorum. Aşağıda ilginç bir şey fark ettim sanırım. :lol:
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

“Salon” sayfasına dön