Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

"Haftanın Konuğu"

Her forumun vazgeçilmezi forum oyunlarında iyi eğlenceler.
Kullanıcı avatarı
Ormancı
Favori Manga: One Piece, Toriko, D.Gray-man, Vagabond, Berserk, Holyland, Kokou no Hito, Liar Game
Favori Anime: Death Note, Ghost in the Shell, Shingeki no Kyojin, Darker than Black, Steins Gate, Tokyo Ghoul, Psycho Pass, NHK ni Youkoso

Artık bana da okul başlarken sıra gelir, beni de yaz kardeş.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Todomeda yazdı:
Sae yazdı:Beni de gönüllü yazıver yalnız ayın 22'sinden önce sıra bana gelmezse iyi olur(ki gelmezdi herhalde)

Sana sıra 3 ay sonra geliyor kardeşim rahat ol.:D
Oda çokmuş, iyi ki erken bari yazdırmışız bir hafta beklesek seneye sıra gelirdi :D Çekilişle falan belirlesen daha mı iyi olur :whistle:
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Todomeda

@ormancı
YAzıldın kardeşim demek isterdim ama diyemiyorum.:D
200 mesaj sınırımız var. 15 post daha kas öyle gel. :lol:

@Sae
Allahtan ilk sıradan tuttun yerini.:D (bu nasıl ilk sıra lan.:D)
Çekilişte olabilir aslında mantıklı ama böyle başladık, böyle gidiyor.:)

Edit büdüt: Oraya İnsomniacıda yazmışım çıkartıyorum.:/
YAda şöyle yapalım, isimleriniz yazayım dursun.
O zamana kadar 200 posta ulaşırsanız ki ulaşırsınız. Konuk olabilirsiniz. Ulaşamazsanız yapacak bişey yok.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Amaranth
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Çok ilginç bir konu olmuş.Üyeleri ve düşünce dünyalarını tanımak bakımından önemli dahası eğlenceli aynı zamanda :) Biraz bencil bir düşünce olabilir ama kendisine soru yöneltilmesini isteyen üye sayısı pekala artacak gibi duruyor.Bu iş için bir hafta biraz uzun değil mi? 2-3 gün gibi kısa tutulamaz mı? Çünkü liste uzadıkça kendisine soru yöneltilecek olan kişinin de bekleme süresi haliyle epey bir artıyor.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
insomniac
Favori Manga: Skip Beat,Dengeki Daisy,Orange,Cat Street
Favori Anime: NANA,Steins Gate,Zankyou no terror,Samurai Champloo,One Outs,Sakamichi no apollon,The girl who leapt through time,Kuroko no basuke,Beck

@Todomeda:
Çok ayıp.Mesaj sınırı filan ..... Neyse bana daha çok varmış,199'da kalmam umarım :whistle:
[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/1v0go1.gif[/thumbnail]
Pos bıyıklı über Nietzsche
Trajik adam yalnız hiçe
Şarap aldığım market Assos
Ne yapalım böyle buyurdu Dionysos
Kullanıcı avatarı
Todomeda

@amaranth
Öncelikle düşüncen için teşekkür ederim.
1 hafta bana ideal geldi açıkçası.
NEden diyecek olursan forumda belli olmasa bile oldukça fazla takipçi var.
Eminim birbirlerini tanımak isterler. Yani yaratıcılığa göre oldukça fazla soru gelebilir.
Atıyorum a üyesi o an için 5 soru sorar 2 gün sonra aklına başka bir soru takılır onu sorar.
Artı konuk arkadaşında cevaplama durumu var.
Forumdaki üyelerin aktiflik durumu filan derken zamanı pek kısıtlamak istemedim açıkçası.
Birde 1 haftanın sonunda konu kitlenicek. 2-3 günlük bir süreç sonunda konunun kitlenmesi bazı arkadaşları tatmin etmez sanırım.
2-3 hafta sonra gidişata göre yeni düzenlemeler getirebilirim.

Başta çekinen arkadaşlar vardı ancak gördüğüm kadarıyla konuyu sevdiler ve gönüllü olmak istiyorlar.
Anladığım kadarıyla istemeyede devam edicekler. Her ne kadar beklentilerim yüksek olsada beklentilerimin üstünde bir durum var şuan.
BEn baştada sırayla almayı düşünmüştüm(ilk gönüllüden itibaren) halada öyle düşünüyorum ama kurayla seçim işide düşünülebilir ancak o zaman insiyatif benim elime geçer. Ne kadar sağlıklı olur bilemem.:D
Ekstradan bu durum sonradan gönüllü olan arkadaşların işine gelip onları sevindirebilir ancak aynı ölçüde ilk gönüllü olan arkadaşları hoşnut etmeyebileceği düşüncesindeyim.

Mesaj sınırı koyma nedenlerim vardı ancak mesaj sınırlaması kuralıda kaldırılabilir gibi görünüyor.
Bu haftaki konuk arkadaşın konusuna olan ilgiden böyle bir çıkarımda bulundum. Başlarda arkadaş forumda aktif olmadığı ve tanınmadığı için üyelerin fazla ilgi göstermeyeceğini düşünmüştüm. Ayrıca bu durum arkadaşıda olumsuz etkileyebilirdi(vay efendim işte kimse soru sormuyor, neden sormuyor gibi. tabi bu düşüncem saçma olabilir ama bu birazda kişilik meselesi)
Yine aynı sebepten daha popüler bir arkadaşı konuk etmek istedim yada en azından konu sahibi olarak ilk konuk ben olabilirdim ancak arkadaşımız ilk gönüllü olduğundan ve bazı nedenlerden onu seçtim ve gönüllü sıralamasına göre konuk almaya başladım.

Mesaj sınırlaması en başından beri aklımdaydı ama o arkadaşı konuk etme nedenlerimden bir diğeride konunun gidişatını gözlemlemek ve gelen tepkileri ölçmekti. (üstteki bazı nedenlerden biri)

Şuan için gidişattan memnunum ama dediğim gibi ilerde duruma göre değişiklikler yapabilirim.

En son olarak. HErkes kurada hem fikirse olabilir. Olmaz diye bişey yok.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Çok absürt ve demoralize sorular gelmedikçe bende varım..Oraya beni de yaz Tayyar ;) 4 ay sonra sorarsınız..Yalnız ben uzun cevap veririm bilirisinz ;) :laugh: :evil:
Resim
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Hacı ben haftaya epey yoğunum giremem büyük ihtimalle foruma. Equando ile konuştum. Bizim yerimizi değiştirsen o 2. sıraya ben 3. sıraya geçsem olur mu?
Kullanıcı avatarı
Todomeda

@JraiyaFlash
Yazdım bile kardeşim.

@Log
İki tarafta anlaştıysa sorun olmaz.
Değiştiriyorum.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster