Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Üstteki üyeyi öv ya da eleştir !

Her forumun vazgeçilmezi forum oyunlarında iyi eğlenceler.
Kullanıcı avatarı
JackP0t

Övün yada eleştirin. Ama diğer forumda pek eleştiren yoktu, burda birazda buna dikkat çekelim.

Celebhol yazdı;
forum-oyunlari/ustteki-uyeyi-ov-ya-da-e ... tml#p61873
En son Celebhol tarafından 07 May 2012 17:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Oyunun için edilmemesi için dikkat edin.
Resim
Kullanıcı avatarı
JackP0t

Siz oynamıyosunuz bende kendi kendime oynarım, salak, malak, idiot, ama yakışıklı :whistle: üçüküncü nesil yeni inci yazarı muhahaha utanç verici :), kolay odaklanan, zor saklanan, kaçmayıp savaşan (zoru görünce işler değişir), daha one piece'de güncele gelememiş, moderatör olamamış ezik.
Resim
Kullanıcı avatarı
Puchi
Favori Manga: Bleach, Deadman Wonderlad, Claymore, Witch hunter, Liar game, Veritas
Favori Anime: Bleach, Claymore

Ben de oynuyom :woohoo:
kendisini pek sevmem, mod olmasini da istemiyoram :woohoo: iyi bisi demek gerekirse mm, sanirim dil-edebyat bolumu okuyodu, bolumune saygim var xD
Kullanıcı avatarı
Burak
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

kendisine saygım sonsuz,narutotürkden beri bu forumda olduğunu biliyorum(sanırım öyleydi hatırlar gibiyim),iyi bir kız arkadaşımız.
İnvoker The Master Magician
Resim
Kullanıcı avatarı
JackP0t

Sıkı incici. Fakat foruma bunları taşırman gereksiz. Sonuçta burası İnci değil manga sitesi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Betelgeuse
Tıpçı
Tıpçı

Açık konuşacağım. Umarım sen de dikkate alırsın :) Kişiliğini beğenmiyorum. Eski nicki Hot'lu bişilerdi sanırım. Eskisine nazaran yorumları daha yapıcı. Umarım daha da yapıcı olur
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
http://img576.imageshack.us/img576/6968/heheheheheh.jpg
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Bleach'den bihaberdar MT Mod'u. Sevmiyorum kendisini sevemeyeceğim ve sevmeyeceğimde sonsuza kadar :lol:
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Kullanıcı avatarı
JackP0t

Betelgeuse yazdı:Açık konuşacağım. Umarım sen de dikkate alırsın :) Kişiliğini beğenmiyorum. Eski nicki Hot'lu bişilerdi sanırım. Eskisine nazaran yorumları daha yapıcı. Umarım daha da yapıcı olur
Senin benim kişiliğimi beğenmeyişin; bu sitenin huzurunu bozan birkaç ipneyle takılman... Mangaturk grup msn'e girdiğimde, durduk yere 3-5 it sürüsünün lafına bakıp, daha ben bişey demeden banladın. Kimsenin lafına uyarak hareket etme, biraz Yapıcı Ol !

Not:Onun bunun lafına bakıp kişiliğime hakaret eden adama burda bu dakika cevap vermeden duramam...

Not:Eleştiriler üstteki arkadaşımdan devam ederse sevinirim...
Resim
Kullanıcı avatarı
Betelgeuse
Tıpçı
Tıpçı

Kimsenin lafına bakarak kimseyi banlamam ben. Geçmişte yazdıklarınız girdiğimde görünüyor zaten. Haksız görmüşüm ki banlamışım. Kimseye de açıklama yapmak zorunda değilim. Kişilik konusuna gelirsek dost acı söyler.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
http://img576.imageshack.us/img576/6968/heheheheheh.jpg
havyar yiyen masum köylü

Adı gibi güzel bir adamdır kendisi.

“Forum Oyunları” sayfasına dön