Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Sevdiğiniz/Saydığınız Üyeler ve Artıları ile Eksileri

Her forumun vazgeçilmezi forum oyunlarında iyi eğlenceler.
Celebhol
Favori Anime: -

Sevdiğiniz, saydığınız üyeleri yazıyor ve artı ile eksi yönlerini ekliyorsunuz. Sadece artı ya da sadece eksi yazmak.
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Sevdigim üyeler

* SilverMask - Mübarek iyilik melegi.Sabaha kadar konussam gihhh demez konusur.Sohbeti de iyidir.Adam gibi adam SilverMask (Kafiyeli olmadi neyse)

* Dimitripipisipis - Irfanida saygili oldugu için severim.Ayrica komik mizahi var.

* Hitman ve hean_burak - Ikiside efendi ve saygili arkaslar.Taki ugur araya girene kadar.Ugur çocuklarin metabolizmasini degistiriyor sanirim.

* Gold D. Roger - Belki ayni meslegi yaptigimiz için kanim isinmis olabilir.Ama iyi bir arkadastir... :)

Saygi duydugum üyeler

* Diabolus Ipsum Amans - Tanri bizi korusun.

* Acacia - Mübarek insan.Cömert, yardimcil, saygili bir insan.Saygi duyalmasi gerekiyor tabiki.

* Hokage_Minato - Kendisine ögretmen oldugu için saygim var.Ama hep bahaneler hep bahaneler bulusmalara gelmez.
Simdilik bu kadar aklima geldikçe Editlerik aga.
En son Haqoua tarafından 13 Tem 2013 08:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
İkarus
Favori Anime: Van pis forevır

İlk önce söylemek isterim ki bu sitede gerçekten insanları tanıya tanıya seviyoruz.

Sevdiğim Üyeler

D'versio,Todomeda,Acacia= Hele ki bu yıl boyunca her mesajıma aynı samimiyetle cevap vermeleri ve sorularıma durmadan cevap vermeleri çok yardımcı oldu. Hepsinin ayrı ayrı yeri var, hepsi benim sevdiğim abilerimdir.

Diablus = Foruma ilk girdiğimde yav bu adam ne biçim herkese küfrediyor, çok sinirli bu ne yav diye düşünürken. Tanıdıkça gözümde değişti. Şöyleki(Skype'ta da yazdım) Canavar-Yarı Canavar- Yarı İnsan- İnsan- O bir melek mübarek.

Headbanger,Frost = Yaşıtım olarak en sevdiğim sitedeki adamlardır. İkisi de hoş sohbettir, ikisi de saygılıdır. Yunus bu aralar sitede gözükmüyor ama Ender'de yerini bayağı dolduracak performansta :woohoo:

Uğur,Hitman: Ne diyim yani biliyorsunuz :D

Gol D.Roger: Sohbetlerindeki samimiyeti yakalayabilene çok iyi bir arkadaştır. Araba sohbetlerine biterim. Toros al toros ;)

Saydığım Üyeler

Muaet= Sitede saygıyı elden bırakmayan çok az üyeden biri. Yaşına göre gayet olgun.

Hokage_Minato: Yazdığı mesajdaki samimiyeti algılayabileceğiniz çok az insandan biri.

Dr.M,Celebhol: Yazmak başlı başına bir saygı sebebidir. Eğilerek selamlarım

Şu an bayağı kafam dağınık eklemeler sonra yapacam çüş
En son İkarus tarafından 13 Tem 2013 18:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Saydığım Üyeler :

Diabolus, Celebhol, Valheru : Forumdan takip ettiğim kadarıyla her konuda bilgililer. Özellikle İsmail. Yüz yüze de görüşmüşlüğüm var severim kendisini. Ayrıca rage modlarına da bayılıyorum :lol:

Acacia, D'versio : Hoş sohbet insanlar , muhabbetimiz her daim olur inşallah :)

Sevdiğim Üyeler :

Frost : Üye olduğu ilk zamanları hatırlarım la ne günlerdi :lol: Şakalaşırız bol bol "post kasma" konusunda severim kendisini :)

Todomeda : Aşırı bir sohbetimiz yok ama seviyorum kendisini :)

Hitman , Dimitri , Headbanger : Sonradan gelen yeni jenerasyon olarak görüyorm bunları özlerinde iyi arkadaşlar. Hitman bayağı olgunlaştı yorumlarından takip ettiğim kadarıyla, Dimitri'nin dışa vurumlarına hayranım, heanbanger'in de naruto'yu savunurken sinirlenip banlanmasına :lol: :lol:

ugur_tatli : sohbeti iyi bir arkadaşım daha. gerçi bu aralar kayıp ama olsun ben de ara sıra kayboluyorum :evil:

Aklıma bu kadar geldi , daha sonra ekleme yaparım.
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Valheru21: Pek görüşmedim uzun zamandır ancak adam gibi adamdır kendisi. Muhabbeti iyidir. Yalnız sitedeki tartışmalara girip boşu boşuna kendini yoruyordu. Gözükmüyor bu aralar meydanda.

Acacia: Muhabbeti hoştur. Dinlettirir kendisini. Sınava çalışırken bayağı tavsiye alacağım sanırım bu yıl.

Dr.M: Yüzyüze görüşemediğimize üzüldüğüm iki adamdan birisidir kendisi. Yorumları kadar, muhabbetinin de iyi olduğunu tahmin ediyorum. Ancak adam akıllı bir muhabbet etme fırsatımız olmadı ne yazık ki.

Hitman ve Uğur_Tatli: Sığır.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
kuralsz33
Favori Manga: Naruto Bleach Death Note
Favori Anime: Naruto Bleach Hellsing One Piece FMA

Baya yeniyim acıkcası GetsugaTenshou,Kirli sakal.Hokage Minato eksık yonlerı yok hepsınınde gayet yorumları fılan hoş sohbet edılebılecek cınsten :) zamanla yenileri de eklenir umarım :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Zettai
Favori Manga: Death Note, Rainbow
Favori Anime: Code Geass, FMA

Çok yeni olduğum için sadece gözlemimi söylüyorum henüz pek tanışamadım malesef :(

Saydığım Üyeler
Dr.M: Yazıları hoşuma gidiyor, mantıklı yorumları var. En azından gözlemim.
Celebhol: Foruma felsefe ve bilim konusunda çok katkısı olduğunu düşünüyorum. Başkalarını çabuk yargılıyor bence ama fikirleri eleştirdiği için saygı duyuyorum.
Accacia ve Hokage_Minato: İkisinide çok yardım sever ve iyi buluyorum. Yazdıklarını okumayı seviyorum.

Şimdilik sevdiğim üyeye bir şey yazamıyorum malesef çünkü çok yeniyim. Umarım sizleri daha iyi tanıyabilirim :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Hiçbirinizi sevmiyorum çok cahilsiniz, keşke ölseniz.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Dr.M : Yazdıkları hoşuma gidiyor. Mantıklı yorumların adamı ayrıca yazdığı senaryolar da çok iyi.
Celebhol : Biraz dengesiz halleri var ama saygıyı gerçekten hak eden bir adam. Yazdığı senaryoyu beğenerek takip ediyorum. Yazdığı mesajları'da mutlaka okurum. Her ne kadar din konusunda farklı fikirlere sahip de olsak.
Ryuuma : Yardım sever birisi, One Piece konularına Mod olmayı gerçek hak etmiş birisi. Ondan başkasını düşünemiyorum zaten bu konuya. Mantık sahibi zeki ve anlayışlı birisi. Yaşım büyük, Mod'um diye yukarıdan bakmıyor insanlara.
Hokage_Minato : Sitede yeniyim, Tolga'da askere gitti pek göremedim ama kısa sürede kanım kaynamıştı, yorumlarını severdim. Yardım sever modlardan bir tanesidir kendisi. Kuzenim'de onunla aynı dönem gitti askere, sanırım 2 ay falan kalmış olması lazım kısa dönemlerin bitmesine. Bir an önce dönsün siteye, özletti kendisini.
muaet : Yaşının 19 olduğuna şaşırdım her ne kadar 20 yaşında da olsam. Bu yaşta genel Mod olması bir yana, çok sakin, zeki, sevgi saygı çerçevesini elden bırakmayan birisi. Severim kendisini, tavırları 25-30 yaş havası veriyor.
Dibaolus : "Sitenin Admini" ünvanının hakkını sonuna kadar veriyor. Site admini olmasına rağmen sempatik birisi, durup dururken patlattığı bombalar hoşuma gidiyor. Çok konu hakkında'da bilgi sahibi birisi.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Jiraiya Flash; Utkan'ı severim. Çok artı yönü var.
Outlaw; Ali'yi bayaa bayaa severim. Aslen Kamui nickiyle tanırdım.
Hyperbooster; bayağı severim
Portgas D. Ace; Serdar'ı ve yorumlarını severim.
En son Anka24 tarafından 16 Mar 2018 08:46 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.

“Forum Oyunları” sayfasına dön