Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Erken Seçim Ve TYT Sınavı Hakkında Son Gelişme

Dünyadan ve Türkiye'den güncel olaylar, Manga okurken evrenle alakamızı kesmeyelim değil mi.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

_[Emre]_ yazdı: 18 Nis 2018 19:36
Outlaw yazdı: 18 Nis 2018 18:45 Yangından mal kaçırır gibi, hani bekliyordum erken olacağını da bu kadarını beklemiyordum anasını sikim.

Bana da İyi Parti daha fazla güçlenmesin, muhalefet hazırlıksız yakalansın diye yapılan bir hamle gibi geliyor. Şu son haberlerden sonra da ciddi ciddi boykot etmeyi düşünüyorum kendimce seçimi. Kullandığım oyun bir sike yarayacağını düşünmüyorum çünkü YSK bu pezoların elinde, 1-2 ay öncesine kadar mühürsüz oy pusulalarını da geçerli kıldılar. Hem de desteklediğim, içime sinen bir aday yok.(CHP kimi çıkartacak belli olmadı gerçi ama oradan umutlu değilim.)

Hani belki sırf oy boşa gitmesin diye CHP'nin çıkartacağı adaya sallayabilirim.
Serkan İnci anket açmış Twitter'da seçimde kime oy vereceksiniz diye. Bu elemanın açtığı Evet-Hayır anketide gerçeğine çok yakın çıkmıştı.

AK Parti-MHP:%39
CHP:%11
İyi Parti:%35
Diğer:%14
An itibariyle İyi Parti'nin %38'e AKP-MHP'nin %35'e çekildiği oylama. Ortada iktidar için büyük bir tehdit var arkadaşlar. Türk milleti cebindeki paraya dokunulunca uyanırmış inanılmaz bir seçim bizi bekliyor.
Celebhol
Favori Anime: -

_[Emre]_ yazdı: 19 Nis 2018 08:58
_[Emre]_ yazdı: 18 Nis 2018 19:36
Outlaw yazdı: 18 Nis 2018 18:45 Yangından mal kaçırır gibi, hani bekliyordum erken olacağını da bu kadarını beklemiyordum anasını sikim.

Bana da İyi Parti daha fazla güçlenmesin, muhalefet hazırlıksız yakalansın diye yapılan bir hamle gibi geliyor. Şu son haberlerden sonra da ciddi ciddi boykot etmeyi düşünüyorum kendimce seçimi. Kullandığım oyun bir sike yarayacağını düşünmüyorum çünkü YSK bu pezoların elinde, 1-2 ay öncesine kadar mühürsüz oy pusulalarını da geçerli kıldılar. Hem de desteklediğim, içime sinen bir aday yok.(CHP kimi çıkartacak belli olmadı gerçi ama oradan umutlu değilim.)

Hani belki sırf oy boşa gitmesin diye CHP'nin çıkartacağı adaya sallayabilirim.
Serkan İnci anket açmış Twitter'da seçimde kime oy vereceksiniz diye. Bu elemanın açtığı Evet-Hayır anketide gerçeğine çok yakın çıkmıştı.

AK Parti-MHP:%39
CHP:%11
İyi Parti:%35
Diğer:%14
An itibariyle İyi Parti'nin %38'e AKP-MHP'nin %35'e çekildiği oylama. Ortada iktidar için büyük bir tehdit var arkadaşlar. Türk milleti cebindeki paraya dokunulunca uyanırmış inanılmaz bir seçim bizi bekliyor.
İstatistikler bu kadar basit şeyler değil. Bahsedilen anketin aşırı derecede biası var ve örneklem düzeyi yetersiz. Bu tarz anketlere inanırsanız, boşuna kandırmış olursunuz kendinizi.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Cidden Serkan İnci'nin açtığı ankete dikkat eden mi var? Kaç kere yaşadık bunları. Celebhol'un dediği gibi geçecektir uzun bir zaman daha akp kalacak gibi. Oldu da kazanamadılar diyelim asıl o zaman sıçtık.
Kullanıcı avatarı
Jiraiya-Sama
Favori Manga: Fma
Favori Anime: Fma.

56 milyon seçmene anket yapmak için %95 güven aralığında %5 hata payıyla 1000 kişiden az kişi gerekli. Sadece seçeceğin örneklemi doğru seçmek önemli.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hırpalanmış yerlerinden öperim çocuk.

“Güncel Haberler” sayfasına dön