Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bilim adamları ölüyü diriltti.

Son gelişmeleri bizlerle paylaşın.
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Baryshx yazdı: Hatta beyine ve bedene de ihtiyaç duyulmayabilir duruma göre, beyindeki bilgiler bir çipe veya bilgisayar ortamına aktarılabilir. Tabii o çipi veya bilgisayar ortamındaki bilgilerinizi bir bedene de aktarabilirsiniz, hatta bu beden yarı robot veya full robotta olabilir. Gerçek bir vücutta olabilir, cyberpunk akar :P
"Ghost in the Shell" izleyin
;)
Valla bana göre bunun ölümsüzlükle ilgisi yok klonlanmaktan farklı bir şey değil :cheer:
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
tosunp
Favori Anime: .

Sae yazdı:
Baryshx yazdı: Hatta beyine ve bedene de ihtiyaç duyulmayabilir duruma göre, beyindeki bilgiler bir çipe veya bilgisayar ortamına aktarılabilir. Tabii o çipi veya bilgisayar ortamındaki bilgilerinizi bir bedene de aktarabilirsiniz, hatta bu beden yarı robot veya full robotta olabilir. Gerçek bir vücutta olabilir, cyberpunk akar :P
"Ghost in the Shell" izleyin
;)
Valla bana göre bunun ölümsüzlükle ilgisi yok klonlanmaktan farklı bir şey değil :cheer:
Evet aktarıyoruz ayağına kopyalarlar kimsenin haberi olmaz. Sonuçta aktarıyorum diyen adamın tek özelliği orjinalini ölü kalmasını sağlamak, ölmediği takdirde sıçtın. Ama şöyle bir şey var ki gerçekten aktarmayı becerirlerse, aktarılan orjinal, orjinal kopya olurdu. Ya da tam tersi de olabilir aslında. Buna benzer bir şey filmde(p) vardı, adam hangimizin orjinal olduğunu bilmiyoruz, bir daha ki sefer hangimiz öleceğiz bilmiyoruz diyordu.

“Bilim&Teknoloji&Bilgisayar” sayfasına dön