Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Genel Telefon Önerisi

Son gelişmeleri bizlerle paylaşın.
Matrim
Favori Manga: OnePiece,Bleach,Naruto
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Code geass

Kardeşimde Iphone 5 vardı cebinde yamuldu. 5 i sattı gitti 5s aldı okadar uyarıma rağmen oda bozuldu şimdi serviste yapılınca satıp z3 almayı düşünüyor
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Pinco yazdı:Kardeşime bi telefon alınacak önerilerinizi almaya geldim.Skype grubunda, vatsapta güzel önerilerde bulundu sağolsun arkadaşlar...
Sabah niyeti iphone 6 almaktı.Ben xperia z3 al dedim. Htc M8,Lumia 1020 gibi farklı öneriler geldi.Sizin de fikirlerinizi alayım didim. :)
HTC M8 yapıştırsın.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Mamud panpa ya HTC M8 alsın yada LG3.
Kullanıcı avatarı
Pinco
Capsci
Capsci
Favori Manga: Tenten
Favori Anime: kurtlar vadisi pusu

@Muaet&Haqua Panpalar Htc M8 ile LG G3 söyledim. Ben ona mağazaya git eline al incele öyle karar ver dedim.Sonuçta 2000 tl civarı para bayılcak
1-2 tane SS atayim bunlara bakarak gene Xperia Z3 almaya karar verdi sanırsam...

Z3 vs M8
► Spoiler Göster
Z3 vs lg g3
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

ASUS ZENFONE 2 ÇİFT SİM 32 GB

NOKIA LUMIA 1520

Kullananlar var mı yorumları ne
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

ansatsuken yazdı:ASUS ZENFONE 2 ÇİFT SİM 32 GB

NOKIA LUMIA 1520

Paran az değilse Lumia'ya bulaşma. Stabil filan da bomboş bir işletim sistemi var içinde. İçinde uygulama da yok, işletim sisteminin geleceği de yok. Ayrıca bulabilirsen uygun fiyatlara G2 yada G3 filan alabilirsin.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Ashura
Favori Manga: Naruto, Akame ga Kill, One Piece, Bleach, Toriko, Fairy Tail
Favori Anime: Death Note, Bleach

ansatsuken yazdı:ASUS ZENFONE 2 ÇİFT SİM 32 GB

NOKIA LUMIA 1520

Zenfone 2 aldım 32 gb modelinden. Son derece memmunum. Daha 1 aydır kullanıyorum uzun süreli performansını bilemiyorum ancak parasının hakkını veren bir telefon. z2, g2 ve g3 kullandım ama zenfone 2 den daha memmun kaldım hem şarj hem performans konusunda.
Resim

“Bilim&Teknoloji&Bilgisayar” sayfasına dön