Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Genel Telefon Önerisi

Son gelişmeleri bizlerle paylaşın.
hean_burak
Favori Manga: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach , Rainbow , King of Hell , Gantz
Favori Anime: Naruto , Fairy Tail , One Piece , Death Note , Bleach

1 haftadır discovery kullanıyorum. Performansından gayet memnunum.Bu fiyata bulabileceğiniz en iyi telefonlardan birisidir kesinlikle. Xperia L 'yi de alıp kurcalamakta fayda var. Discovery alacaklar varsa alsınlar, pişman olmazlar.
Resim
Frostguard yazdı:Rainbow okumak her babayiğidin harcı değildir.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

hean_burak yazdı:1 haftadır discovery kullanıyorum. Performansından gayet memnunum.Bu fiyata bulabileceğiniz en iyi telefonlardan birisidir kesinlikle. Xperia L 'yi de alıp kurcalamakta fayda var. Discovery alacaklar varsa alsınlar, pişman olmazlar.
Valla ben Xperia L'yi 687 Liraya satın aldım. Ben telefonu satın aldıktan sonra telefona 1 hafta içinde ard arda zamlar geldi. Şuan 736 TL. Herkes yeni yeni anlamaya başlıyor bu telefonun değerini. Teknosa'da ise 899 Lira olmasına rağmen tükenmiş. Düşünün yani. (1 hafta öncesine kadar hala stoklarında siyah ve beyaz seçenekleri bulunuyordu)
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Sağlam bi telefon araştırması yaptım. Sordum soruşturdum incelemelere, kullanıcı yorumlarına falan baktım.

Sony Xperia L cidden sağlam telefonmuş ama fiyat beni biraz aşıyo. Samsung Galaxy trend plus'da ilgimi çekti, hem daha ucuz. Ayda 50 50 taksitle bir şeyler ayarlıcaz artık.
Resim
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Arkadaşlar Samsung Note 3, Galaxy S4 ve LG G2 arasından hangisini önerirsiniz? Aklıma Note 3 yatmıştı ama o da çok büyük olduğundan komik ve kaba gözükebilir diye ikinci plana attım.
Kullanıcı avatarı
Puchi
Favori Manga: Bleach, Deadman Wonderlad, Claymore, Witch hunter, Liar game, Veritas
Favori Anime: Bleach, Claymore

Lumia icin baktim da bura nasilmis diye, yazan yok :o discovery dediginiz burda rastima cikmadi hic ama lumia hosuma gitmisti, birisi donuyo diyip hevesimi kirdi. Aklima da baska daha iyisi geledi. Xperiayi arastiraym bir.
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Dostlar, 1500 lirayi gecmeyecek bicimde, rahat rahat internete girebilecegim (ozellikle klavyenin rahat olmasi),dizi-film izleyebilecegim, pdf okuyup, sikildigimda az cok oyun dondurebilecegim bir telefon onerebilir misiniz? Mumkunse Note 2-3 gibi devasa buyuklukte olmasin.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Matrim
Favori Manga: OnePiece,Bleach,Naruto
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Code geass

muaet yazdı:Dostlar, 1500 lirayi gecmeyecek bicimde, rahat rahat internete girebilecegim (ozellikle klavyenin rahat olmasi),dizi-film izleyebilecegim, pdf okuyup, sikildigimda az cok oyun dondurebilecegim bir telefon onerebilir misiniz? Mumkunse Note 2-3 gibi devasa buyuklukte olmasin.
Bende telefonu aynen senin gibi kullanıyorum Sony Xperia S iki sene önce almıştım telefondan nintendo ds oyunlarını rahat oynayabiliyorum ayrıca telefondan 42 tane kitap okuyup bitirdim arada sırada anime falanda izledim telefonda hala tık yok. Hatta kablosu ayağıma takılıp süratle ayağa kalktığımdan telefon sürekli uçuşlara geçiyor olmasına rağmen çizilmedi bile.

Telefonun kötü taraflarıda var tabi diğer telefonları bilmiyorum fakat wifi uzaktan iyi çekmiyor. ve eskiden home tuşuna basmak zor geliyordu şuanda bu konuda alıştığım için en ufak bir sıkıntı yaşamıyorum. Şuanda 0 değeri 850 lira civarında.

Yani demek istediğim o ki senin işini 1000 liralık telefonda görür
En son Matrim tarafından 19 Ağu 2014 23:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Buckbeard
Favori Manga: Bleach / Dragon Ball Z
Favori Anime: Bleach

muaet yazdı:Dostlar, 1500 lirayi gecmeyecek bicimde, rahat rahat internete girebilecegim (ozellikle klavyenin rahat olmasi),dizi-film izleyebilecegim, pdf okuyup, sikildigimda az cok oyun dondurebilecegim bir telefon onerebilir misiniz? Mumkunse Note 2-3 gibi devasa buyuklukte olmasin.
LG G2 alırsan pişman olmayacaksın.
G2 nin artıları

- ortalama bir kullanıcı isen rahat 1 gün- 1.5 gün şarj sorunu çekmezsin.
- oyunların hertürlüsünü rahat kaldırır.
- fazla ısınmıyor
- sağlamlık bir Iphone, Sony kadar değil ama sonuçta kırılacağı varsa Iphone da kırılır.
- ekranı güzel.
Sony xperia Z2 - samsung S5 - LG G2 kıyaslanır genelde. LG g2 bence yeterli.

eğer biraz daha katarsan LG G3 derim.
"The sealed King of the Quincy. Over 900 years, he shall recover his heartbeat. Over 90 years, he shall recover his intellect. Over nine years, he shall recover his power. And over nine days, he shall recover the world. Let us go forth. Uryū. Haschwalth. These nine days will be the end of this world."[/font]
Kullanıcı avatarı
Amaranth
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

LG G2 mi Genral Mobile Discovery Elite mi bilemedim.General Mobile'a fazla güvenemiyorum güncelleme açısından.Ama 3 gb ram de çekmiyor değil.Özellikler aşağı yukarı aynı.Çok araştırdım bir sonuca varamadım.Fiyat aralıkları aynı telefonlar param bunlara yetiyor.Eğer bulabilirsem LG G2'nin 32 gb olanı alacağım.Sizce hangisi?
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Pinco
Capsci
Capsci
Favori Manga: Tenten
Favori Anime: kurtlar vadisi pusu

Kardeşime bi telefon alınacak önerilerinizi almaya geldim.Skype grubunda, vatsapta güzel önerilerde bulundu sağolsun arkadaşlar...
Sabah niyeti iphone 6 almaktı.Ben xperia z3 al dedim. Htc M8,Lumia 1020 gibi farklı öneriler geldi.Sizin de fikirlerinizi alayım didim. :)
Resim

“Bilim&Teknoloji&Bilgisayar” sayfasına dön