Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Genel Telefon Önerisi

Son gelişmeleri bizlerle paylaşın.
Kullanıcı avatarı
Elodin
Favori Manga: One Piece, Holyland, Berserk, Kokou no Hito, Liar Game, Vagabond
Favori Anime: One Piece, Death Note, Hellsing, Basilisk, Samurai 7, FMA Brotherhood, Kuro no Keiyakusha

Bu yazıları ismail abi görmesin herkesin elinde birbuçuk milyarlık telefon var bağış yapan yok.

Telefon önerisine gelirsek ben geçen kendi paramla aldım 300 liraya asha dokunmatik bir şey aldım. Whatsapp, wifi falan olunca bana yetiyor, gerisi para tuzağı
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

_[Emre]_ yazdı:Arkadaşlar şu telefonu almayı düşünüyorum sizce nasıl ?: http://www.teknosa.com/urunler/12507105 ... li-telefon
Sony Xperia L Vatan'da 700 TL'ye düşmüş. Almak farz oldu artık.

Edit:İstanbul Bilişim'de 678 liraya var. 8MP kamerası Androidi ve 1GB Ram'i olan telefon neden bukadar ucuz merak ediyorum.
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

_[Emre]_ yazdı:
_[Emre]_ yazdı:Arkadaşlar şu telefonu almayı düşünüyorum sizce nasıl ?: http://www.teknosa.com/urunler/12507105 ... li-telefon

Edit:İstanbul Bilişim'de 678 liraya var. 8MP kamerası Androidi ve 1GB Ram'i olan telefon neden bukadar ucuz merak ediyorum.
Ben General Mobile Discovery'i öneririm. Ekran konusunda çok çok önde, daha hızlı ayrıca.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

teddybear01 yazdı:
_[Emre]_ yazdı:

Ben General Mobile Discovery'i öneririm. Ekran konusunda çok çok önde, daha hızlı ayrıca.
Fiyatı baya uygunmuş. Özellikleride iyiymiş. Oyunlarda falan sorun çıkarmıyor değil mi ?

Edit:Şimdi videolara baktımda özellikle oyunlardaki performansı pek iyi sayılmaz. Sesdede sorun var. Sony bence daha iyi.
En son _[Emre]_ tarafından 21 Oca 2014 19:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

Discovery gerçekten piyasaya öyle bir giriş yaptı ki diğer telefonların hepsi
para israfı gibi duruyor.

Isınma sıfır, performansı da süper. Ekran koruyucusu olarak gorilla glass yok ama garip bir
koruması var, anahtarla falan çizince ekran çizilmiyor.
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

General Mobile Discovery ve Sony Xperia L uzun süre profesyonel video incelemelerini falan izledim. Açıkca söliyebilirimki Sony Xperia L General Mobile tepki olarak doğmuş. :lol: Her konuda Sony Xperia L 2-3 tık önde. Hatta kamera-video konusunda 1-2 gömlek üstünde. Fiyat desen aralarında yaklaşık 70-80 liramı ne fark varki Sony Xperia'nın hafızası General Mobilden yine 1 gömlek üstte diğer bahsettiğim konularada girince aldığınıza gayet değer bir telefon oluyor. Kısacası kalite farkı arkadaşlar. Telefonu hafta sonu almayı planlıyorum. İlk izlenimlerimi yazarım buraya. (Batarya ve Oyun konusuna hiç girmeye gerek yok. Kalite farkını ortaya koyuyor yine Sony)
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

Fakirler ekran başına :lol:

Yaklaşık yarım saat önce elime vodafone blave v geçti, biraz inceliyim deneyimleri paylaşıcam.
Telefon şöyle bir bakınca güzel görünüyor, tarifeye ek aylık 15 liraya falan alabiliyorsunuz.
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
Kullanıcı avatarı
tabibitosan
Favori Anime: FMA;B, Slam Dunk, Seirei No Moribito,

Telefon alacak bi durumum oldu ama tüm şanssızlıklar başıma üşüttü. Başlayacam böyle işte.

Durum şöyle; Yurt dışından bi tanıdık burada, yanında da s4 varmış. Bırakayım dedi 600-700 lira falan ve Samsung pasaport kaydı istemiyor. Telefon hakkındaki yorumlara baktım bi iki yerde ama hep şikayet yazılmış. Batarya şişmesi, ekranda çizgiler belirme falan. Soğudum bu yüzden.

Bu pasaport olayında Lg ve Sony pasaport istiyor mu bilen var mı? O markalardan birini istiyorum ya kesin vardır.

İstediklerini varsayıp diğer duruma geçiyorum. Aklımda Nexus 4 var, fiyatı 950 lira Teknosa'da ve 50 lira indirim çeki var. 1 şubatta taksitler kalkacağı için bu da sıkıntı işte. 7 şubatta kredi alcam ve para tamamlanacak ama peşin ödemeye babamı nasıl ikna ederim bilmiyorum.

Bunu da geçip 4. duruma geçiyorum. Gm discovery iki üç arkadaşımda var hepsi de memnun. Benim de aklımda vardı ama arkadaşların bahsettiği Xperia L de ilgimi çekti. Sony de sevdiğim bi marka olduğu için onu almaya biraz daha yakınım. Taksit belası yine var tabii.

Neyse kafanızı şişirdim epey. Öneri istemekten çok içimi dökmek oldu, kusura bakmayın. Önemli olan şu aşamada pasaport durumu. O iki marka pasaport isterse büyük ihtimal Xperia L alacağım.
Kullanıcı avatarı
Simita
Favori Manga: Full Metal Alchemist
Favori Anime: -

Ben de Discovery ve Xperia L arasında kararsızım ama, Discovery alacak gibiyim, 720p ekran cezbetti açıkcası.
► Spoiler Göster
http://simita.deviantart.com/
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Simita yazdı:Ben de Discovery ve Xperia L arasında kararsızım ama, Discovery alacak gibiyim, 720p ekran cezbetti açıkcası.
Sony Xperia L Real Racing 3:

[BBvideo]http://www.youtube.com/watch?v=wCNrmDGTJSc[/BBvideo]

Ben Sony Xperia L'yi aldım ve 1 haftadır kullanıyorum. Çok iyi bir telefon. Ekran çözünürlüğü ise benim gözüme batmadı. Ama sizi bilmem tabi.

“Bilim&Teknoloji&Bilgisayar” sayfasına dön