Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Black desert

Pc, Ps3 , Nintendo Hangisinde Hangi Oyunu Seviyorsanız Gelin Paylaşın Kaynaşın.
Concord
Favori Anime: ..

https://youtu.be/HXI4lQvItEs

Buradan adamın dediği 2. olayı yaparsanız vpne gerek kalmadan girebilirsiniz.

Türkçeyi yapmayın oyun dosyası değiştirmeden ban yeme ihtimaliniz var.
Resim
Concord

Tr serverı sağolsun, türk oyuncusunun ne kadar andaval olduğunu birkez daha görmüş olduk.

Duyurulduğundan beri black desert grubunda gündemi takip ediyordum. Baştan iş yaş olduğunu çoğu insan gibi tahmin etsemde, büyük yayıncılar ve eudaki ileri gelen oyuncular asıl firmayla iletişim halinde olduğu için umudum yok değildi.

Giste olan konuşmalardan sonra, kesinlikle p2w olmayacak önceki yapılan hareketler hataydı diye belirtmelerine rağmen(koreli yetkililer diyor bunu) daha haftasında tüm serverlara(eu-na,tr,kore vb) p2w güncelemesi geldi. Tabi sonuç olarakda, asıl destekçisi olup, koreli yetkililerle konuşan oyuncular grupta modluklarını bırakıp gittiler. Peki tepkiler ne oldu dersiniz?

Tabi ki tr forumlarında ağlamayın,paranız yoksa mmo oynamayın,p2w olmayan mmo mu var?(En salakçasıda bu, piyasanın bd dışında en popüler 3 mmosu p2wle uzaktan yakından alakası yok eso,gw2,wow) gibisinden zeka yoksunu, kapitali savunan gerizekalı işçi mivalinde hakkını arayan insanlara söylendiler. Peki euda ne oldu? Büyük guildler direk foruma saldırdı, marketen asla alışveriş yapılmayacağını duyurdu ve kapsamlı bir grev yaptılar. Daha öncedende böyle bir p2w güncelemesi olduğunda eu yetkilileri pes edip, forumda insanların dertlerini dinleyip hepsini tek tek düzeltmek zorunda kalmışlardı.

Kore milletine değinmiyorum, onların genetikde problem var direk olarak, köle gibi konuşmadan eşek gibi çalışmaya meyili bir millet. Bunun sayesinde hızla gelişiyorlar zaten. Para vermeyen adamda 20 saat oturur oyununu oynar korede, andaval oldukları için pek itiraz eden olmaz. Benim merak ettiğim bizim türk milleti niye böyle ilginç bir andavalığa sahip? Gelişmiş toplumlar hakkını arar, gelişmemişler ise aramaz kabullenir ama bizim türk milleti hakkını aramadığı gibi arayanada kıl oluyor. O yüzden asla tr serverı olan bir oyuna bulaşmayın. Ruslar bile ne kadar küfürbaz,kavgacı, toxic olsalarda hakkını arayan bir insan güruhu. Türkler ve araplar bu konuda iflah olmazlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Online MMORPG pişmanlıktır. Özellikle Türkiye serverlarında.
Concord

_[Emre]_ yazdı: 18 Şub 2018 16:01 Online MMORPG pişmanlıktır. Özellikle Türkiye serverlarında.
Açıkçası wowa,gw2ye acıdığım vakte üzülmüyorum. Anlamlı oyunlardı, wulinide azda olsa katarım bunun içine bu kadar orjinal bir combat sistemi birdaha gelmeyecek.

Black desertın combat mekanikleri yapanda c9u yapan elemanlar. Bu kadar rezil olması üzüyor beni açıkçası, daha iyi bir action combat ve combo mekaniğine sahip oyun yok.(bunu steami 1500 lirayı bulan(200e yakın oyun) biri olarak söylüyorum.)

He türk guildleriyle harcadığım vakte üzülürüm, bu mmolar arasında ama mmorpgler yeri geldiğinde rpg kadar doyurucu olabildiği gibi, action rpglerden daha iyi oldukları anlarda olabiliyor. Açıkçasıda olmesine üzüldüğüm bir türdür kendileri, tek wow çözebildi mmorpg nasıl idare edilir.

Mmorpglerde net bir kuralım var bundan sonra, asyadan geliyorsa oynama. Adamlardan bir tane hayırlı mmorpg çıkmadı daha. Türkiye konusunda zaten :)

He ben yine mmorpg tanıtmaya devam ederim crowfall gibi. Koreliler yapmıyor onu, ne kadar sıçabilir ki?
Not=Online demene gerek yok, MMO=Massive multiplayer online
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Concord yazdı: 18 Şub 2018 19:43
_[Emre]_ yazdı: 18 Şub 2018 16:01 Online MMORPG pişmanlıktır. Özellikle Türkiye serverlarında.
Açıkçası wowa,gw2ye acıdığım vakte üzülmüyorum. Anlamlı oyunlardı, wulinide azda olsa katarım bunun içine bu kadar orjinal bir combat sistemi birdaha gelmeyecek.

Black desertın combat mekanikleri yapanda c9u yapan elemanlar. Bu kadar rezil olması üzüyor beni açıkçası, daha iyi bir action combat ve combo mekaniğine sahip oyun yok.(bunu steami 1500 lirayı bulan(200e yakın oyun) biri olarak söylüyorum.)

He türk guildleriyle harcadığım vakte üzülürüm, bu mmolar arasında ama mmorpgler yeri geldiğinde rpg kadar doyurucu olabildiği gibi, action rpglerden daha iyi oldukları anlarda olabiliyor. Açıkçasıda olmesine üzüldüğüm bir türdür kendileri, tek wow çözebildi mmorpg nasıl idare edilir.

Mmorpglerde net bir kuralım var bundan sonra, asyadan geliyorsa oynama. Adamlardan bir tane hayırlı mmorpg çıkmadı daha. Türkiye konusunda zaten :)

He ben yine mmorpg tanıtmaya devam ederim crowfall gibi. Koreliler yapmıyor onu, ne kadar sıçabilir ki?
Not=Online demene gerek yok, MMO=Massive multiplayer online
MMORPG'ler bana sonu olmayan dipsiz bir çukur gibi geliyor. İstediğin kadar kas oyuna ilk başlayan tayfadan değilsen bir halt olamıyorsun. :D
Concord

Oyununa göre değişir o. Eğer kore temelli bir oyunsa grind oyunudur ve yaşamını ona vermezsen asla üst noktalara oynamazsın. Birde o emeği versen p2w derdi var. Kaliteli bir mmoda dediğin olmaz.

Gw2 misal, 3-4 haftada herşeyin en iyisine sahip olup herkesle eşit olursun. Bu yüzden başta çok tutup, sonra tutmadı zaten. İnsanlar eşek gibi çalışmak istiyor mmo oyunlarında. Gw2de oysa 2 level karakterinle pvpye girdiğinde herşeyin en iyisini direk veriyor oyun sana. Destiny gibi mmofpsler konu dışı olduğu için saymıyorum onları.

Eso,wow gibi oyunlar içinde benzeri geçerli, 2-3 ay vereceğin emekle gayet iyi çarlara sahip olursun.(sıfırdan bir karakter için) Emeğinin karşılığını veren oyunlar olduğundan bu kadar seveni var zaten.
Resim

“Oyun” sayfasına dön