Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Cyberpunk 2077

Pc, Ps3 , Nintendo Hangisinde Hangi Oyunu Seviyorsanız Gelin Paylaşın Kaynaşın.
Kullanıcı avatarı
Leffwn
Favori Manga: Gintama, Feng Shen Ji, Sun ken rock, Vagabond, Berserk, Hajime no ippo, Toriko, Slam Dunk
Favori Anime: GinTama, Great Teacher Onizuka, One Outs,Jojo's Bizarre Adventure, Rainbow, Fma:Brotherhood, Tengen Toppa Gurren Lagann, Steins;Gate, Hajime no İppo, Hunter x Hunter 2011, Ergo proxy

Hazır E3 ile yeni trailer gün yüzüne çıkmışken konusunu da açmak lazım.
https://www.youtube.com/watch?v=8X2kIfS6fb8
► Spoiler Göster
Trailer geldiğinden beri aşırı mutluluk doluyum. :woohoo:
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Umarım Türkçe dil desteğiyle beraber çıkar.
Resim
Concord
Favori Anime: ..

Cdprojectin e3de ki witcher trailerını baz olarak söyleyebilirim ki, dünya tasarımı ve görevler hakkında ipucu verirler. Bu tanıtım ful bu ipucundan ibaret olmuş. Beklentiyi iyice artıran bir trailer oldu sadece, gameplayı iyice merak ediyorum, hadi bakalım, umutluyum. Es 6nın duyurulması ile cyberpunk başka diyarlara götürdü beni mutluluktan.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bu tür oyunları hiç oynadığımdan biri özet gecebilir mi ne olduğu hakkında?
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Verdikleri bilgilere göre evreni baya büyük olacakmış. Ayrıca kendi karakterimizi kendimizi yaratabiliyoruz.
Kullanıcı avatarı
Leffwn
Favori Manga: Gintama, Feng Shen Ji, Sun ken rock, Vagabond, Berserk, Hajime no ippo, Toriko, Slam Dunk
Favori Anime: GinTama, Great Teacher Onizuka, One Outs,Jojo's Bizarre Adventure, Rainbow, Fma:Brotherhood, Tengen Toppa Gurren Lagann, Steins;Gate, Hajime no İppo, Hunter x Hunter 2011, Ergo proxy

Başta attığım resim sahteymiş. Kandırıldım. :/ Konsol üssünde görmüştüm. :/

IGN oyunu oynamış diye duydum. Bu arada oyun First Person olacakmış.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Fp olacak ama Fp Rpg olacak oyun. Diyaloglarda ve araç sürerken tp bakış açısına dönecek. Ayrıca kendi karakterimizi yaratma imkanımız olacak.

Oynayan kişiler baya övüyor oyunu. Deus ex, Gta ve Witcher karışımı bir oyun diyorlar.

“Oyun” sayfasına dön