Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kaptan Tsubasa PC ve Konsollara Geliyor

Pc, Ps3 , Nintendo Hangisinde Hangi Oyunu Seviyorsanız Gelin Paylaşın Kaynaşın.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Şu son çıkan trailer videosu büyük hayal kırıklığı oldu. Ortaokul turnuvasından sonrası non-cannon olacak. Satın almaktan bunla birlikte vazgeçmiş oldum. Crackler iki bakar kapatırım.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Oyun çıktığı anın saniyesinde cracklendi. Tam bir bruh moment.

Şu an iniyor yarın veya pazar akşamı görüşlerimi buraya yazarım.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

_[Emre]_ yazdı: 28 Ağu 2020 03:53 Oyun çıktığı anın saniyesinde cracklendi. Tam bir bruh moment.

Şu an iniyor yarın veya pazar akşamı görüşlerimi buraya yazarım.
Hahahahha iyi eglenceler. :D
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Oynadım ve oyunun orjinal versiyonunu oynayanlarıda izledim.

Diyeceğim tek şey şu;

Herifler WWE2K20'den daha buglu bir oyun çıkarmayı başarmış. Tebrik etmek lazım.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

_[Emre]_ yazdı: 29 Ağu 2020 03:21 Oynadım ve oyunun orjinal versiyonunu oynayanlarıda izledim.

Diyeceğim tek şey şu;

Herifler WWE2K20'den daha buglu bir oyun çıkarmayı başarmış. Tebrik etmek lazım.
Bir kaç Twitch yayıncılarını izledim çok kötü diyorlar. Hatta rezalet diyen de var.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

*UnforgiveN* yazdı: 30 Ağu 2020 14:48
_[Emre]_ yazdı: 29 Ağu 2020 03:21 Oynadım ve oyunun orjinal versiyonunu oynayanlarıda izledim.

Diyeceğim tek şey şu;

Bir kaç Twitch yayıncılarını izledim çok kötü diyorlar. Hatta rezalet diyen de var.
Oyun temelde kötü değil. Ben hikaye modu non-cannon olacak diye kızıyordum ama ana hikaye ve kendi karakterimizi yarattığımız journeyi iki ayrı mod halinde sunmuşlar. Yani tamamen cannon üzerinden giden Nankatsu'yu kontrol ettiğimiz ana hikaye kısmıda oyunda bulunuyor.

Oynanışta gayet güzel aslına bakarsanız. Genel olarak PS1 için çıkan meşhur Captain Tsubasa J Get in the Tomorrow oyunundan esinlendikleri ve onun üzerine yeni eklentiler yaparak bize bu oyunu sundukları belli oluyor. Mekaniklere alışması kolay ve çok eğlenceli. Journey ve Ana hikaye modunu oynarken çok eğlendim.

Peki sorun ne? Önceki yorumumda belirttiğim gibi oyunun teknik anlamda çok fazla sıkıntısı var.
1-1920x1080 dışındaki çözünürlüklerde yazılarda kayma görülüyor.
2-Her 2-3 maçta bir oyun crash yiyor.
3-Karaktere bir komut verdikten sonra o komutu hemen değiştirmek istediğinizde karakterin buga girerek donup kaldığı anlar oluyor.
4-Kalecilerin normal şutu kurtardıktan sonra donup hareket etmedikleri zamanlar oluyor.
5-Oyunu şu an için online oynamak imkansız. Serverlar berbat halde topu görmekte zorlanıyorsunuz.
6-Dereceli maçlarda karşınıza bot atıyor.
7-Ve bunların dışında oyun içinde karşılaşabileceğiniz bir sürü irili ufaklı hata var.

AAA fiyatına satılan ve early acces olarak bile gelmeyen tamamlanmış olarak satılan bir oyun için bu tarz hatalar kabul edilemez. Bu yüzden insanlar oyuna haklı olarak berbat/rezalet diyor.
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Game breaking bug denilen hatalar bu kadar bol olunca milletin berbat demesi bence normal.
1- Direk game breaking
2- Tamam game breaking değil eğer auto save alıp son bitirdiğin maçtan devam edebiliyorsan (yok ise game breaking) ama aşırı rahatsız edici olduğu bir gerçek.
3- Buda game breaking.
4- Gene game breaking.
5- MP için hali ile game breaking.
6- Game breaking olmayabilir ama dereceli maçın bir anlamı yok.

Valla listeme eklemiştim hikaye modu için ama şu yazdıklarını okuyunca iyice düzelmeden elimi sürmem. En azından ilk 4 madde için.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

@_[Emre]_ @Ryuuma

Patch ile belki ileride bu sorunları çözerler. Şu ekonomik ortamda sorunlu bir oyuna 300TL vermek istemiyorum.
Atari ile oynadığım zamanları hatırlıyorum hiçbişe anlamama rağmen oyunda çok eğleniyordum. Umarım o duyguyu tekrar verir eğer oyunu alırsam.
Resim

“Oyun” sayfasına dön