Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Oyun Anıları ve Paylaşımları

Pc, Ps3 , Nintendo Hangisinde Hangi Oyunu Seviyorsanız Gelin Paylaşın Kaynaşın.
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Life is Strange'in 5. bölümünü bugün bitirdim.

Oyun inanılmaz başarılı ve etkileyici.Wallpaper ararken bazı sahnelerin fotoğraflarını sırf hatırlamak istemediğim için bakmadan geçtim.O kadar etkileyici yani.Anı yok ama paylaşım var.Dinleyin.

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=vrXpFh2IHZY[/BBvideo]
galeme
Favori Anime: .

Bi gün arkadaşlarla yağlı kayış oynuyoruz mahallede. Kemeri saklama sırası bana geldi. Ben de çakalım ya hemen bekleme yerinin arkasına sakladım. Tamam dedim çıkabilirsiniz. Herkes koşup aramaya başladı. Sıcak soğuk derken neyse Hakan diye bir arkadaşım vardı o da benden çakal ya kemeri oraya saklayabileceğimi düşünmüş. Beklemiş millet gidince kemerin yerini farketmiş. Ama çakal almıyo kemeri. Ben sıcak sıcak diye bağırınca herkes koşturdu kemeri bulmaya. Millet yaklaşınca Hakan kemeri olduğu yerden bir çıkardı. Yer misin yemez misin nasıl vurdu millete nasıl vurdu. O günden sonra bekleme yerinden çıkınca milletin baktığı ilk yer hemen oranın çevresi oldu.
Kullanıcı avatarı
WhiteMoustache
Favori Manga: Naruto, One Piece.
Favori Anime: Naruto, One Piece.

Town of Salem'den epik bir anım vardır; ToS oynayanlar bilir, Disguiser oynamaz zordur. Hele Ranked'de oynuyorsanız, eliniz kolunuz bağlanır. Ancak, şansa bak ki hem Janitor, hemde Diguiser(Any Dis, yani ben) tek oyuna geldi. Bu da demek oluyor ki, biri elemanın rolünü ve will'ini temizlerken, diğeri elemana bürünebilecek ve kusursuz değişim gerçekleşecek. Tabii bu özelliği biz 3-5 tur kullanmadık, ta ki BG ölüp ve Retri tarafından canlandırılana kadar. Herkes BG'nin kim olduğundan kuşkusuz tabii, biz de dahil :D O sıralar GF öldü, Mafioso GF oldu falan derken, biz de daha fazla canımız yanmadan şu işi halledelim dedik ve herkesin rolünü bildiği BG'i deştik :D Disguiser olduğunda, kendi karakterin ölmüş, diğer karakterin üzerine yazılmış gibi oluyorsun, tabii diğer karakterin will'in de kim olduğu yazınca, hemen fark ediliyorsun. Tabii bizde Janitor olunca, adımın hem rolünü, hemde will'ini gizledik ve mükemmel değişimi yapıverdik :D Tabii herkes beni BG zannediyor, bende BG rolü yapıyorum ama özümde Mafyayım.

Her neyse, buraya kadar her şey bizim lehimize ilerliyor, bizden 3 Mafya hayatta ve ben Town tarafında gözüküyorum. Ancak Town bundan sonra çok iyi rol yapıyor ve bizden Janitor ve GF'in yerine geçen Mafioso'yu indirdi, tabii Any'den Dis geldiğini ve Mafyanın 4 kişi olduğunu bilmiyorlar, beni de BG bildiklerinden Mafyayı bitirdik gözüyle bakıyorlar :D Bende, onlar öyle sansın diyerekten kimseyi vurmuyorum :D Böyle iki-üç tur geçti, NK'den eleman Town'u harcadı falan, en sonunda NK'i bulduk, asıcaz :D Son üç kişi kaldık, ben, bir tane Town ve NK. Millet beni BG sandığından, oyun bitti sanıyor, ancak oyun bitmiyor :D Herkes şaşkın şaşkın dururken, ben vuracağım son elemana geceden hazırlık yapıyorum, Mafya gülüyor, eğleniyor tabii... Tam oyun bitecekken, oyun donu veriyor(internet var ama) ve sabaha geçiş yapılamıyor, dolayısıyla son Town'u öldüremiyorum ve Disguiser ile kazanamıyorum oyunu.

Tabii daha çok ToS'de anım var ama bu en çok içime oturan anım olduğundan, bunu yazdım. O kadar rol yap, milleti şaşırt falan derken oyun donusun, kazanama...
Resim

Fan Kulübler
► Spoiler Göster

“Oyun” sayfasına dön