Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Oyun Anıları ve Paylaşımları

Pc, Ps3 , Nintendo Hangisinde Hangi Oyunu Seviyorsanız Gelin Paylaşın Kaynaşın.
Celebhol
Favori Anime: -

Bu bölümde oyunlarla ilgili anılarınızı ve paylaşımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Daywalker
Favori Manga: One piece
Favori Anime: Gintama Cowboy Bebop

Bi gün hiç unutmam dotA oynuyorum trolle gang yaptık bende kasab vardı adam çektim avatarı basıp ultra atmıştı pezevenk buda böyle bi anımdır.
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Celebhol

...
En son Celebhol tarafından 28 Kas 2018 20:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Ijou
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood.

Günlerdan cuma takriben 16 yaşlarındayım işte arkadaşlarla cs 1.6 da clan maçı atıyoruz ve skype üzerinden milletin yerini,nerede öldüğünü filan söylüyorız gırgır şamata yani tam o anda konuşurken oyunda annemin pazardan gelip odanın kapısını açıp beni azarlamaya başlaması hep oyun oynuyon kodumun pcsinde diye skypeden bunu duyan arkadaşların 1 sene benim geyiğimi yapması.

Turnuva maçındayız rakibi yenersek finallere kalcaz son el 1 vs 4 e kaldım götümden terler akıyor millet skypeden bağırıyor biri orada biri şurada diye ama kalp nasıl çarpıyor,acayip şekilde.c4 ü alıp kurmam lazım,önden ses verip 1 adamı indirdikten sonra biraz bekledim 30 sn. filan kalmış arkadan dolanayım dedim orta kapıda 1 adam indirdikten sonra 14-15 sn kalmış zaten koşmaya başladım B'nin üstünden flashı attım içerisi kör zaten 1 ini daha indirdim öbürüde zamana oynuyor kaçmaya çalısıyor B' den tünele doğru kaçtı şansıma ses duyup duvar taradım 1-2 sn kala o adamda indi,finallere kaldık ama dereceye bile giremedik ayriyeten o eli alırkenki heycanı daha hayatımda yaşamadım o yüzden bu oyun eskimez şu aralar oynamasamda ara ara aklıma gelir öyle arkadaşlarla gülüp geçeriz.
Resim "Ah seni bilmiyor kimseler bilmiyor."
Kullanıcı avatarı
Frostmourne
Favori Manga: D.Gray Man
Favori Anime: Çikita Muz

Eye of the Storm'dayız , elemental shaman kasıyorum.Oynayanlar bilir flag ortadaki köprüdedir ve köprü diğer ikisine nazaran çok dardır.Oyun kafa kafaya gidiyor bütün millet flag için yığılmış iki taraftanda 9-10 kişi var kim kime vurduğunu bilmiyor tabii , locklar ve mage'ler yağdırmaya başladı aeo'ları.o ara bende araya dalıp thunderstorm'u attım.

sonuç : tüm allylar çil yavrusu gibi aşağa uçtu tahmini 9-10 kişi belki daha fazla.bi kaç defa daha tekrarladım tabii elemanlar ayıktı roguelar saolsun götümden ayrılmadı bg boyunca.
Resim

Arthas, the Lich King, alone in his glory and power, slowly opened his eyes. Ice cracked from them at the gesture and fell in small shards, like frozen tears. A smile formed beneath the ornate helm that covered his white hair and pale skin, and more ice fell from his awakening, slowly shifting form, fragments of an icy chrysalis that was no longer needed. He was awake.
“It’s begun.”
Celebhol

...
En son Celebhol tarafından 28 Kas 2018 20:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Hiç unutmam, mafia nın ilk çıktığı zamanlar, oyunun müptelası olmuştuk abimlerle. Bölümün birinde tersane gibi bir yer basıyorsun. Tüm adamları öldürüyorsun, ancak bir türlü bölüm bitmiyor. Nereyi atladık falan diye haftalarca düşündük. En son amcaoğlu askerde birisinden öğrenmiş. O geldikten sonra geçebilmiştik bölümü. :lol:
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
ZeRull
Cellat
Cellat
Favori Manga: Berserk-Vagabond-Bakuman-
Favori Anime: Bakuman-Death Note-Kimi Ni Todoke

Celebhol yazdı:Star Wars: Jedi Academy'yi oynarken bir süre oynadıktan ve oyuna alıştıktan sonra karşıma bir noob çıktı düello attı, kabul ettim ve başladık. Yavaş yavaş adamı provake edercesine yürüyodum üstüme saldırdı, yana çekildim ve çapraz bir darbe indirdim ardından dikey bir darbe koydum ve perfect aldım. O sırada başvurduğum klanın server'ındanydım ve "Fuck yea" modunu açtım :D
ahahah jawaları biliyorum D: oyundaki nickini neydi ? benim zoro idi :D GoR-DOA clanlarına girmiştim :d türklerdeki en kral clan Tdof'du adamlar ek paket çıkartmışlardı oyuna :D Ja 'da ezenlerde hep fuck yea modu açıktır zaten kendimde bilirim bi gün clanca ffa yapıyoduk herkezi ölmeden kesmiştim nasıl havalara giriom görsen :D

GTA san andreasta görevin sonuna gelirken ölüp baştan aynı görevi yapmak kadar koyan bişi yok ve ben 2 kere aynı yerde ölünce oyunu silen birisiyim :D
Resim
Celebhol

...

“Oyun” sayfasına dön