Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Oyun Anıları ve Paylaşımları

Pc, Ps3 , Nintendo Hangisinde Hangi Oyunu Seviyorsanız Gelin Paylaşın Kaynaşın.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

[thumbnail]http://r1307.hizliresim.com/1c/s/qr0nr.png[/thumbnail]
Hitman'in acı dolu anları. :evil: Steam indirimlerinin ilk günü oyunu aldıktan sonra oynamıştık, ss almıştım ama koymaya üşendim. :laugh:
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Prototype 2 yi oynadıkça ilk oyunun kahramanı alex mercerdan nefret etmeye başladım :lol:
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

F1 2012 oynuyorum bu aralar oldukça sarıyor.. Yaşadığım ilgnç anlardan bir kaçı ;

1- Hamilton ile şampiyonlukta kapışıyoruz. 1. o 2. ben. Benim takım williams f1. İyi performans gösterince diğer takımlar seni transfer etmek istiyor. Kontrat sunuyor istersen kabul ediyorsun istersen reddediyorsun. 2-3 teklif reddettim sonra mclaren teklif etti bana. Button'un yerine beni alır sandım çünkü şampiyona da hamilton kadar iyi değildi 5. sırada idi sanırım. Kabul ettim sonra fark ettim ki hamiltonun yerine gelmişim :woohoo: Hamilton şu an ortalıkta yok ama puanlarıyla 2. durumda :lol:

2- Yarışta ilk 3 kişi ard arda gidiyoruz yani aramızda saliseler var. Yarışın son anlarına doğru ben quertz(sanırım böyle yzılıyor turbo gibi birşey yani) e yüklendim. Araç birden atıldı o sıra önümdeki araçtan kaçamadım sanırım webber'di. Ona arkadan sert bir şekilde yapıştırdım. O hızla o da 1. olan alonso'yu geçti ve yarışı kazandı :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
Achilles
Favori Manga: NARUTO
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Darker Than Black,Mirai Nikki,Naruto Shippuuden,Shingeki no Kyojin,Ergo Proxy,Kuroko no basket,Detroit Metal City,Devil May Cry,Hellsing,Bleach,One Outs,Psyco-Pass,GTO,Elfen Lied

Arkadaslaşlarla kolasına counter 1.5 oynarken 1 mermiyle 3 kişi vurmuştum hala aklımda cok fenaydı :D
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Pokemon crystal oynuyorum daha oyuna yeni başlamıştım en güçlü pokemonum 20 lwl filandı.Çimlerde gidiyorum karşıma efsanevi pokemon Raikou çıktı öyle bir şaşırdım ki yüz ifadem şöyle idi:
► Spoiler Göster
Sonra baktım Raikou 30 lwldi(yada 60 tam hatırlamıyorum)20 dakika plan yaptım sonra kendimden emin olunca saldırımı yaptım sonra Raikou kaçtı.Surat ifadem:
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

hyperbooster yazdı:Pokemon crystal oynuyorum daha oyuna yeni başlamıştım en güçlü pokemonum 20 lwl filandı.Çimlerde gidiyorum karşıma efsanevi pokemon Raikou çıktı öyle bir şaşırdım ki yüz ifadem şöyle idi:
► Spoiler Göster
Sonra baktım Raikou 30 lwldi(yada 60 tam hatırlamıyorum)20 dakika plan yaptım sonra kendimden emin olunca saldırımı yaptım sonra Raikou kaçtı.Surat ifadem:
► Spoiler Göster
Pokedex'inde Raikou'ya bakıp nerede olduğunu rahatlıkça bulabilirsin daha sonra yakalamak için. Merak etme. :laugh:
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı

ugur_tatli yazdı:
hyperbooster yazdı:Pokemon crystal oynuyorum daha oyuna yeni başlamıştım en güçlü pokemonum 20 lwl filandı.Çimlerde gidiyorum karşıma efsanevi pokemon Raikou çıktı öyle bir şaşırdım ki yüz ifadem şöyle idi:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Pokedex'inde Raikou'ya bakıp nerede olduğunu rahatlıkça bulabilirsin daha sonra yakalamak için. Merak etme. :laugh:
Hacı öyle değil ilk imzamdaki efsanevi üçlü bütün haritada rastgele dolaşırken çıkıyor.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Aga 1k plss, kardeş param yokta 10k verirmisin pot alcam, o kadar paranız var 100k versen ölrmsn amk, ks atma o.ç, add varmı vs. vs.
Türkçenin katli ve Knight Online, ne günlerdi be..
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

@hyperbooster
Bu pokemonlarla bir kez karşılaştın mı pokedexinde yerlerini saplayabiliyorsun. Tabi bu yer bir eve girip çıkarken değişiyor ya da zamanında yetişemezsen o yere varmaya tekrar değişiyor en azından editlenmemiş oyunlarda böyle.
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı

@ugur_tatli
Tamam demek istediğini şimdi anladım.Benimsin raikou :evil:

“Oyun” sayfasına dön