Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Oyun İstek&Öneri

Pc, Ps3 , Nintendo Hangisinde Hangi Oyunu Seviyorsanız Gelin Paylaşın Kaynaşın.
Kullanıcı avatarı
Sarbas
Favori Anime: bilmem

Merhaba, arkadaşlar ofiste oynayabileceğim browser tarzı oyun önerebilir misiniz? Şirket bilgisayarında bir çok mecra yasaklı olduğu için işim olmadığı zaman, vakit geçirebileceğim bir oyun önerirseniz sevinirim. Teşekkürler :)
Resim
Concord
Favori Anime: ..

Sarbas yazdı:Merhaba, arkadaşlar ofiste oynayabileceğim browser tarzı oyun önerebilir misiniz? Şirket bilgisayarında bir çok mecra yasaklı olduğu için işim olmadığı zaman, vakit geçirebileceğim bir oyun önerirseniz sevinirim. Teşekkürler :)
Ministry of war şimdiki hali ne bilmiyorum ama güzeldir.
Ama zamanım az ara da bakıcam diyorsan, warface bile browser sayılıyor ama indirme kısmı hiç olmasın istiyorsun muhtemelen.
Goblin keeper indirme oluyor mu bilmiyorum ama bende olmadı yada anlamıyacak kadar hızlı indirdi, ünlü bir oyundur ve güzeldir. Goblin ork kesmekten bıktıysan birde onlardan ol :)

Yasaklı ise yapabileceğin teknikler iş yeri için tabi;
Http yazan kısma s ekle https olsun gir.

Google çeviriye gir, sitenin linkini kopyala çeviri yapar gibi gir. Eğer http kısmı gözükmüyorsa bu yola oradan s de ekleyebilirsin.
Resim
Kullanıcı avatarı
Sarbas
Favori Anime: bilmem

Concord yazdı:
Sarbas yazdı:Merhaba, arkadaşlar ofiste oynayabileceğim browser tarzı oyun önerebilir misiniz? Şirket bilgisayarında bir çok mecra yasaklı olduğu için işim olmadığı zaman, vakit geçirebileceğim bir oyun önerirseniz sevinirim. Teşekkürler :)
Ministry of war şimdiki hali ne bilmiyorum ama güzeldir.
Ama zamanım az ara da bakıcam diyorsan, warface bile browser sayılıyor ama indirme kısmı hiç olmasın istiyorsun muhtemelen.
Goblin keeper indirme oluyor mu bilmiyorum ama bende olmadı yada anlamıyacak kadar hızlı indirdi, ünlü bir oyundur ve güzeldir. Goblin ork kesmekten bıktıysan birde onlardan ol :)

Yasaklı ise yapabileceğin teknikler iş yeri için tabi;
Http yazan kısma s ekle https olsun gir.

Google çeviriye gir, sitenin linkini kopyala çeviri yapar gibi gir. Eğer http kısmı gözükmüyorsa bu yola oradan s de ekleyebilirsin.
Bilgiler için teşekkür ederim en kısa zamanda denemek isterim :)
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Tarayıcılı tabanlı en kral oyun Drakensang Online'dir. Sadece Java lazım oynamanız için.
Concord
Favori Anime: ..

Terraria tavsiye eder misiniz? Oyun baya çeşitli gibi geldi. Sarar gibi de duruyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

Concord yazdı:Terraria tavsiye eder misiniz? Oyun baya çeşitli gibi geldi. Sarar gibi de duruyor.
Çok geniş bir oyun olduğu için alışması biraz uzun sürebilir ama hiç beklemeden başla derim.
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
Kullanıcı avatarı
jamaican
Favori Manga: sayonara zetsubou sensei
Favori Anime: sayonara zetsubou sensei

south park stick of truth oynayan var mı? nasıl?
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
jamaican
Favori Manga: sayonara zetsubou sensei
Favori Anime: sayonara zetsubou sensei

jamaican yazdı:south park stick of truth oynayan var mı? nasıl?

bitirdim bile. diziyi izlemeyenler oynamasın diziyi bitirip oynasınlar ve kesinlikle oynasınlar. ne zamandır böyle keyif almıyordum gülmüyordum.
Resim Resim
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Beyler fifa 14 ü korsan yollardan indirip oynayan varsa bana link yollasın. Amına koyduğumun oyununu bi düzgün çalışan bulamadım. 2015 e girecez daha 2014 oynayamadık amk.
mentatification
Favori Anime: Monster

Güzelinden bir rol yapma oyunu veya açık dünya bir oyun önerebilir misiniz ? (Skyrim falan hariç )

“Oyun” sayfasına dön