Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Oyun İstek&Öneri

Pc, Ps3 , Nintendo Hangisinde Hangi Oyunu Seviyorsanız Gelin Paylaşın Kaynaşın.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

mentatification yazdı:Güzelinden bir rol yapma oyunu veya açık dünya bir oyun önerebilir misiniz ? (Skyrim falan hariç )
Witcher serisi ve Mass Effect serisi.
Kullanıcı avatarı
Burak
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

South Park Stick of Truth indirdim. Karakter ismini girip sınıf seçme ekranına geldiğimde siyah ekran geliyor. Bilgisayar kitleniyor.
İnvoker The Master Magician
Resim
mentatification
Favori Anime: Monster

MRTFR yazdı:
mentatification yazdı:Güzelinden bir rol yapma oyunu veya açık dünya bir oyun önerebilir misiniz ? (Skyrim falan hariç )
Sağolasın :cheer: Witcher'ın ikincisine kötü diyorlar . Düz birincisini çekiyorum o zaman
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

mentatification yazdı:
MRTFR yazdı:
Sağolasın :cheer: Witcher'ın ikincisine kötü diyorlar . Düz birincisini çekiyorum o zaman

İkisini de oyna. Witcher'ın iki oyunu da aşırı derece iyidir. Kim demişse yanlış demiş. :lol:
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

mentatification yazdı:
MRTFR yazdı:
Kim demiş merak ettim.
Dragon Age ve Deus Ex serisini de öneririm. Her iki serinin de ikinci oyunu pek beğenilmiyor ama söyleyeyim.
mentatification
Favori Anime: Monster

Sağolun arkadaşlar ben bi' yol zamunda yapıyorum o zaman :cheer:
Kullanıcı avatarı
Burak
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Sanmıyorum kasacağını.
DC Universe Online gelin da. Tek sıkıldım.
İnvoker The Master Magician
Resim
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Süper kahramanları seviyorsanız kesin lego marvel oynayın.Çok başarılı olmuş beğendim :laugh:
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Lego'nun tüm oyunları süper. Harry Potter'ın dan tut Lotr ve en son çıkan hobbit e kadar. Marvel da çok iyiydi. Batman oyunu da var bide batman 2 de justie leage elemanları da var sanırım.
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Yok ya bu oyun diğer lego oyunlarına bile kalite olarak fark koymuş :laugh:

“Oyun” sayfasına dön