Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Oyun İstek&Öneri

Pc, Ps3 , Nintendo Hangisinde Hangi Oyunu Seviyorsanız Gelin Paylaşın Kaynaşın.
yondaimehokage
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,Naruto Shippuden

Beyler forumda gezinirken baktım anime ve manga önerileri konuları açılmış.Benimde aynısını burda da uygulamak aklıma geldi.Herkes ben şu türde oyun istiyorum yok şu oyun güzel mi başlayım mı tarzı soruları ayrı ayrı konularda açmak yerine ben şu türde oyun istiyorum önerebileceğiniz var mı?Ben şu oyunda sıkıntı çektim yardım eder misiniz? Yada şu oyunu oynadım güzelmiş tavsiye ederim gibi sorularınız ve görüşlerinizi buraya aktarın.

Celebhol yazdı;
Güzel fikir fakat oyunların hikayelerinden spoiler vermeyin.
Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Eğer yeterli İngilizceniz varsa, Rpg-Aksiyon seviyorsanız ve hikayeye önem veriyorsanız, oynamanız gereken oyun serisi Mass Effect üçlemesidir. Birinci oyundan itibaren başlayın, aynı karakterle devam ediyorsunuz oyuna ve karakterinizi aktarıyorsunuz diğer oyunlara. Yani yaptığınız seçimlere göre hikaye şekilleniyor. Tanıtımı.

Mass Effect'ten sonra, yine aynı tür için Dragon Age: Origins'i öneririm. Bunda da İngilizce şart. Tek farkı shooter olmaması ve ME bilimkurguyken, DA'nın fantastik olması.

Saf bir rpg arıyorsanız Neverwinter Nights 2'yi öneririm. Unutulmuş Diyarlar evreninde geçiyor ve yine İngilizce gerekiyor.

Son dönemlere damgasını vuran Skyrim, sandbox türü açık uçlu Rpg'lerin kralıdır. Diğerlerine göre daha az İngilizce gerekiyor. Tanıtımı.

Geçen sene oynadığım Deus Ex: Human Revolution var. Rpg-Aksiyon arası yine fakat aksiyonu, gizliliğe ve siper almaya dayalı bir oynanış gerektiriyor ve oyun zor. Bunalırım ben öyle diyorsanız oynamayın ama hikayesi çok güzel, verdiği his de çok iyi. Distopik bir dünyada geçiyor. Tarzı bilimkurgu.

Aksiyon ve zorlayıcı bir oyun arıyorsanız Devil May Cry 3 oynayın derim. Oyun eski de olsa, devamı olan DmC4'ten kesinlikle daha iyi, hatta serinin en iyi oyunu. Bulun oynayın, kült olmuş bir oyun artık.

Bu yazdıklarımın hepsi de süper oyunlardır B)
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Clieve Barker's Jeriho adlı oyunu herkese öneririm.Konusuu şu bu diye yazmıyorum isteyen araştırsın yanlızzz oyunu önermemin sebebi konusu bakımından tam bir takım oyunu olmasıdır. Ve işte işin en güzel kısmı. Bazen oyunlarda deriz ya hani keşke xxx karakterinide yönetebilsek yada bunun yerine xxx karakteri olsaymış daha iyi diye. Bu oyunda öyle bi durum söz konusu yok.Oyun içinde istediğimiz an istediğimiz karakteri kullanabiliyoruz. Tabi her karakterin kendine ait özellikleri var. Çoğu zaman doğru zamanda doğru karakteri kullanmanız lazım.Yoksa ilerleyeceğim diye ecel derleri dökersiniz.

Oyun grafik ve konu bakımından sağlam.Oynanabilirlik son derece iyi yap zeka sağlam. Özellikle mekan grafikleri. Oynamayan arkadaşlar mutlaka oynasın. Oyun eski olmasına rağmen günümüz bir çok grafiklerine taş çıkartırır.
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Kullanıcı avatarı
Xadexia
Favori Manga: naruto, bleach, the breaker, the breaker NW, unbalance x unbalance Sun Ken Rock, HSD Kenichi, Fairy Tail, OP, FMA, Noblesse, Gamaran, Hellsing,, Veritas
Favori Anime: Naruto, Death Note, FMA, Elfen Lied, Bleach, Hellsing, Kenshin, Basilisk..

W3 Dota yı şiddetle öneririm.
Unreal Tournament 2004, Half Life tarzı bi oyundur ama benim için HL den üstündür.
En son Celebhol tarafından 02 May 2012 23:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Noktalama işareti kullanımı yanlış anlaşılmaları önler.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Escar
Favori Manga: Onepiece, Berserk, Beelzebub, Hajime No Ippo,
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Toriko, Code Geass, One Piece

Celebhol yazdı:Eğer yeterli İngilizceniz varsa, Rpg-Aksiyon seviyorsanız ve hikayeye önem veriyorsanız, oynamanız gereken oyun serisi Mass Effect üçlemesidir. Birinci oyundan itibaren başlayın, aynı karakterle devam ediyorsunuz oyuna ve karakterinizi aktarıyorsunuz diğer oyunlara. Yani yaptığınız seçimlere göre hikaye şekilleniyor. Tanıtımı.

Mass Effect'ten sonra, yine aynı tür için Dragon Age: Origins'i öneririm. Bunda da İngilizce şart. Tek farkı shooter olmaması ve ME bilimkurguyken, DA'nın fantastik olması.

Saf bir rpg arıyorsanız Neverwinter Nights 2'yi öneririm. Unutulmuş Diyarlar evreninde geçiyor ve yine İngilizce gerekiyor.

Son dönemlere damgasını vuran Skyrim, sandbox türü açık uçlu Rpg'lerin kralıdır. Diğerlerine göre daha az İngilizce gerekiyor. Tanıtımı.

Geçen sene oynadığım Deus Ex: Human Revolution var. Rpg-Aksiyon arası yine fakat aksiyonu, gizliliğe ve siper almaya dayalı bir oynanış gerektiriyor ve oyun zor. Bunalırım ben öyle diyorsanız oynamayın ama hikayesi çok güzel, verdiği his de çok iyi. Distopik bir dünyada geçiyor. Tarzı bilimkurgu.

Aksiyon ve zorlayıcı bir oyun arıyorsanız Devil May Cry 3 oynayın derim. Oyun eski de olsa, devamı olan DmC4'ten kesinlikle daha iyi, hatta serinin en iyi oyunu. Bulun oynayın, kült olmuş bir oyun artık.

Bu yazdıklarımın hepsi de süper oyunlardır B)
Dragon age ve origin için türkçe alt yazıları var. İngilizce bilmeyenler için iyi bir fırsat aynı şekilde mass effect 2 ninde türkçe alt yazısı var ama birinci oyunun yok. iki seri kardeş sayılır BioWare oyunları

bunun dışında isteyene her türden oyun tavsiyesi verebilirim
yondaimehokage
Favori Anime: Naruto,Naruto Shippuden

Beyler Assassins Creed oyununu çoğumuz sevip oynamışızdır.Oynamayanlar için şiddetle öneriyorum.Oyun 4 seri ve 5.side çıkcak gibi duruyor.Oyunun grafikleri falan herşeyi güzel ama en güzel kısmı bence konusu.Sanki film izler gibi konusu sizi sürüp götürüyor.Ayrıca güzel savaş stilleri ile süper bir oyun.
En son Celebhol tarafından 03 May 2012 21:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Mesajlarını düzenlemeye öğren artık.
Resim
byakusharinnegan
Favori Anime: naruto

Arkadaşlar ben bir oyun ile ilgili soru sormak istiyorum.Mortal kombat ile ilgili umarım site de oynayan vardır.Ben normal single da oynarken 15-20 hit falan combo yapabiliyorum ama online de öyle hayvani bir lag var ki 5 hit bile yapamıyorum.Zıpladıktan sonra yumruk atmayı bile beceremiyorum.Bazı sitelerde de araştırdım onlinesi çok laglıymış ama benim ki kadar değil internetten de izledim adamları o kadar da lag etkilemiyor gibi hatta 15 hite kadar da çıkabiliyorlar.Ama ben daha yürüyemeden adam bana dalıyor acayip sinir oldum.Bu benim internetimden mi kaynaklanıyor yoksa online lagına yavaş yavaş alışmam mı gerekiyor adamlar hiç sıkıntı çekmiyor.
Kullanıcı avatarı
ZeRull
Cellat
Cellat
Favori Manga: Berserk-Vagabond-Bakuman-
Favori Anime: Bakuman-Death Note-Kimi Ni Todoke

Şuana kadar oynadığım en mükemmel korku oyunu diyebilceğim bir oyun indirdim.İsmi "Alan Wake" bu oyunu oynadıktan sonra ne R.E. ne F.E.A.R. ne S.H. hiç biri beni bukadar etkilemedi.Oyunun karakterleri,hikayesi,grafik,oynanışlık,ortam,ses,müzikler,dublaj herşeyi mükemmel ya bence korku türü sevenler mutlaka oynamalı "Alan Wake'i".
Resim
Tr[Axe]x
Favori Manga: OP
Favori Anime: OP

Beyler eskilerden olsun diyorsanız Diablo 1,Warcraft 2 falan başlayın.Meraklısı için iyi olur derim.Eski falan ama ilk oynadığım oyunlar olduğu için yerleri apayrı.Ha birde Half Life 1 tabiki de.
---------------------------------------
-Warcarft 3(En basitinden campaingleri yapın o bile yeter)
-Elder scroll:Skyrim
-Wolfenstein 1-2(2001 yapımı.Birinci oyunu.Ama o zamanın en baba korku oyunudur kesin.İlk ğçe rahat girer en azından)
-Clive Barker's Jericho
-Clive Barker's Undying(Bu da eski bir oyun.Oynamadım da ama zamanına göre baya korkunç imiş.Oynayanları eski olmasına rağmen kesinlikle oyna diyor.Yine eski oyunlara ilgisi olanlar için)
-Online arada bir oynayacağım bir oyun diyorsanız Team Fortress 2 derim.Zaten bedava veriyor steam.Oradan indirebilirsiniz.Korsanını indirmek gibi bir şey yapmayın.Online oyun olduğu için steam banlıyormuş.Orijinalini bile oynayamazsınız.
-The Godfather 2.Oyunun kendine has bir hikayesi var burada.Yani Godfather 1 deki gibi değil.
-Titan Quest
-Darksiders
-DevilMayCry
Şimdilik akla gelen bu kadar.Çoğu eskidir.(2001-2006 fln.)Yine de yazayım dedim.
byakusharinnegan
Favori Anime: naruto

Arkadaşlar bir oyun buldum sitede bazı kişilerin dikkatini çekeceğini düşünüyorum ama video koymayı daha denemediğim için ayrı konu açmadım.God of war'a yeni bir ps3 oyunu ekleniyor adı god of war ascension (yanlış yazmış olabilirim).gow3'ün devamı sanıp heyecan yapmayın e3 2012 de videosu eklenmiş gameplay.Geçmişini anlatıyor gibi kratosun ve kaslarıda azalmış.Eklenen çok şey yok gibi görünüyor(yine).Athena silahı duruyor.Bir kaç özellik eklenmiş ve her zaman istediğim iki özelliği koymuşlar.Biri çıplak elle dalma öteki rakiplerin silahları kullanabilme.(ikincisinden emin değilim ama yapmışlar sanırım cesetten kılıç çıkardı onla daldı bide birinin mızrağı aldı millete mızraklar fırlatmaya başladı).
Athena silahlarından vazgeçemediler.Comboları fazla değişikliğe uğramamış.Herhalde yine o silahın orjinalliğini koruyup başka silahlar çıkarmışlardır.
Edit:Çoklu oyuncuda varmış.iyi görünüyor.
En son byakusharinnegan tarafından 06 Haz 2012 22:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

“Oyun” sayfasına dön